Zuhal Topal – Sözcü TV

Zuhal Topal

Kategori

Damat adayını programdan gönderdi

Star Tv’de yayınlanan sunuculugunu Zuhal Topal’ın yaptığı programda damat adayının başka bir programa daha önce katılmış olması ortaya çıkınca, programdan gönderildi. Topal, damat adayına ‘sen daha önce başka bir programa katılmışsın, yapılmış olan centilmenlik anlaşması gereği biz seni programda tutamayız kusura bakma’, diyerek programdan gönderdi.

Kategori

Nouma’dan Zuhal Topal’a mesaj: Beni de evlendir!

Star TV’de yayınlanan “Zuhal Topal’la” programında bir ilk yaşandı.Bir döneme damga vuran ünlü futbolcu Pascal Nouma, Zuhal Topal’a “Beni de evlendir Zuhal” sözleriyle bir video mesajı gönderdi.Zuhal Topal, kendisini çok sevdiğini ve izdivaç programda evlenmek istediğini belirten eski futbolcuya, “Çılgın Pascal, seni programa bekliyorum” sözleriyle davet gönderdi

Kategori

Gelin adayı canlı yayında bayıldı

Star Tv’de yayınlanan Zuhal Topal’la programında kişisel problemleri olduğunu söyleyerek gözyaşlarına boğulan Deniz canlı yayında bir anda yere yığıldı. Bayılan gelin adayının yardımına stüdyodakiler koştu.

Kategori

Zuhal Topal, Özkalyoncu’yu ‘ti’ye aldı

Zuhal Topal, ‘Kürk Mantolu Madonna’ kitabında Madonna’nın hayatının anlatıldığını söyleyen Funda Özkalyoncuoğlu’nu canlı yayında çok fena ti’ye aldı.

Kategori

Zuhal Topal’dan evlilik programılarıyla ilgili önemli açıklama

Evlilik programları arasında yapılan sürpriz anlaşmayı Zuhal Topal, canlı yayında açıkladı.  Evlilik programı sunucusu Zuhal Topal, diğer televizyon kanallarında yayınlanan evlilik programlarına da katılanları üzecek  bir açıklama yaptı. Kanal yöneticilerinin yaptığı centilmenlik anlaşmasını Zuhal Topal canlı yayında açıkladı. Topal, yaptığı açıklamada “Star Tv Genel Müdürü Ömer Özgüner ve diğer kanalların yöneticileri bir araya gelerek, ortak bir karar almışlar. Bundan böyle gelin ve damat adayları şu anda hangi kanalda taliplerini arıyorlarsa, taliplerini aramaya bulundukları programda devam edecekler” sözleriyle, yapılan centilmenlik anlaşmasını duyuran Zuhal Topal; “Bu anlaşma beni de çok mutlu etti. Hayırlı, uğurlu olsun” dedi

Kategori

Gelin adayı canlı yayında sinir krizi geçirdi!

Hafta içi her gün Star Tv ekranlarında yayınlanan “Zuhal Topal’la” programında önceki gün gelin adaylarından Hanife, canlı yayında sinir krizi geçirdi.

Kategori

İzdivaçta Hanife aradığı aşkı sonunda buldu

Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programında uzun süredir eş arayan Hanife, sonunda aradığı kriterlere uyan birini buldu. Programında dün yayınlanan bölümünde “aşık olmak istiyorum. Çadırda da yaşarım” diyerek hüngür hüngür ağlayan Hanife, İzmir’en gelen talibiyle yemeğe çıkmak istediğini belirtti.

Kategori

Kendisinden 42 yaş küçük gelin adayını alıp gitti

Star TV ekranlarında Zuhal Topal’ın sunumuyla ekrana gelen izdivaç programında 29 yaşındaki gelin adayı Deniz, kendisine talip olan 71 yaşındaki Bekir Bey’le stüdyodan el ele ayrıldı.

Kategori

Canlı yayında aşk üçgeni

Hafta içi her gün Star Tv ekranlarında yayınlanan “Zuhal Topal’la” programı yine çok konuşulacak bir aşka şahit oldu. Aynı damat adayına aşık olan iki yakın arkadaş, canlı yayında karşı karşıya geldi.Damat adayı Birkan’a talip olarak gelen Eda, yakın arkadaşı Gülden’in aşk itirafı ile şok yaşadı! Bu aşk üçgeninde ki düğümün nasıl çözüleceği merak ediliyor.

Kategori

Stüdyo şefine aşık oldu, programdan ayrıldı!

İzdivaç programında stüdyo şefine aşık olan gelin adayı, duygularına karşılık bulamayınca programdan ayrılmaya karar verdi. Zuhal Topal’ın sunumuyla ekran gelen izdivaç programında stüdyo şefi Erkan’a aşık olan gelin adayı Zeynep, aşkına karşılık bulamayınca çareyi programa veda etmekte buldu. Aşık olduğu stüdyo şefi Erkan’la aynı ortamda duramayacağını belirten Zeynep, sunucu Zuhal Topal’ın ısrarına rağmen programdan ayrıldı.

Kategori

Yere göğe koyamıyorlardı, şimdi ayırmak istiyorlar

Zehra Topal’la adlı programda boy gösteren Erkan ve Zahra’nın açıklamaları çok konuşulacak. Almanyalı Erkan ve İranlı Zahra’nın aşk hikayesine ve dakikalar içinde verdikleri evlenme kararına, ilk olarak Esra Erol’un sunuculuğunu yaptığı programda tanıklık etmiştik. Çift buradaki programda özellikle stüdyodan kendilerine gelen yorumlara tepki göstermiş ve yaşanan gelişmeler ikilinin programdan ayrılmasına neden olmuştu. Şimdilerde bu aşk hikayesine Zuhal Topal’la programında tanıklık ediyoruz. Erkan ve Zahra geride bıraktığımız günlerde stüdyodaki seyircilere ve ekranları karşısındaki seyirciye şaşırtıcı açıklamalarda bulundu. Tansiyonun yükseldiği o anlarda Erkan ve Zehra kendilerine çok sayıda olumsuz mesaj geldiğini söylerken kararlarından ötürü adeta sözlü bir linçe uğradıklarının altını çizdi.

Kategori

Çiğdem Tunç, kimi evlat edinmek istedi?

Hafta içi her gün Star Tv ekranlarında yayınlanan “Zuhal Topal’la” programında (bugün) şaşırtan bir olay yaşandı! Ünlü Sanatçı Çiğdem Tunç, locada ki damat adaylarından Muhammed’i evlat edinmek istediğini açıkladı. Telefonla canlı yayına bağlanan Tunç, yıllar önce Muhammed’i evlat edinmek istedim; ama bazı sebeplerden dolayı bunu gerçekleştiremedim” dedi.
Çiğdem Tunç için “Manevi annem” diyen Muhammed, sanatçıyla bir araya gelmek istedi. Bu iki ismin canlı yayında ne zaman buluşacağı merakla bekleniyor. Zuhal Topal’la programında şaşırtan bir olay yaşandı.

Kategori

Zuhal Topal’ın gelin adayı Esra Erol’a transfer oldu

Zuhal Topal’ın programındayken Birkan ile yatak görüntüleri ortaya çıkan ve büyük tepki toplayan Sevgi, sürpriz bir kararla locadaki damat adaylarından Çağrı ile evlenmişti. Sevgi ve Çağrı, almış oldukları bu kararı geçtiğimiz günlerde Zuhal Topal’ın programında açıklayarak herkesi şaşırtmışlardı. Bu gelişmenin ardından sürpriz bir kararla Esra Erol’un programına transfer olan ve burada nikah tazelemek istediklerini belirten Sevgi ve Çağrı, Topal’a yönelik ağır eleştirilerde bulundu.

Kategori
İzdivaç programlarının gelin adayı Solmaz soyunup dans etti

İzdivaç programlarının gelin adayı Solmaz soyunup dans etti

Ekranlara ilk Zuhal Topal’ın programında çıkan, daha sonra sürpriz bir kararla Seda Sayan’ın programına transfer olan gelin adayı Solmaz’ın soyunarak dans ettiği video büyük yankı uyandırdı.
Kategori

İzdivacın efsanesi Songül böyle geri döndü

Zuhal Topal’ın izdivaç programında söylediği şarkılarla gündeme gelen gelin adayı Songül, uzun süredir ortalarda görünmüyordu. Programda aradığını bulamamış olacak ki, Esra Erol’da programında bir damat adayına talip oldu. Zuhal Topal’ın programından tanıdığımız gelin adayı Songül, Esra Erol’da programından Demir’e talip oldu. Demir’i uzun zamandır takip ettiğini söyleyen Songül, kalp atışlarını durduramadığım için Demir’e talip olarak geldim dedi.

Kategori

Esra Erol suskunluğunu ilk kez bozdu

ATV ekranlarının sevilen sunucusu Esra Erol, Zuhal Topal ve ekibinin oyunlarını canlı yayında yüzlerine vurdu. Her türlü iftira ve karalama kampanyasına karşı sessizliğini koruyan Esra Erol ilk kez suskunluğunu bozdu. Esra erol:” İkincisi Serpil Örümcer davası. O zamanda yine çıktılar biz çok başarılıyız bunlar rakip programlar tarafından yapılıyor. Serpil Örümcer’i programa ben mi çıkarttım. Karşısına çıkan beyefendiyi sonra evli olduğu çıkmış o beyfendiyi ben mi çıkarttım Serpil Örümcer’e ev verdik dediniz o evi vermemişsiniz o evi de ben mi aldım elinizden Seda Sayan mı aldı Kim yaptı biz mi yaptık” dedi.

Kategori

Bu itiraflar Zuhal Topal’ın hiç hoşuna gitmeyecek!

Yeşilçam oyuncularından “bayan bacak” lakabıyla anılan Serpil Örümcer, Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programında şok itiraflarda bulundu. Örümcer, Zuhal Topal’a 2 bin lira karşılığında izdivaç adayı olduğunu itiraf etti.

Kategori

Zuhal Topal, o iddialara cevap verdi

Fox’da evlilik programını sunan Zuhal Topal, ortaya atılan komplo iddialarıyla ilgili bir açıklama yaptı. Topal ‘Nasıl gözler kararmış, nasıl vicdanlar gitmiş ki böyle bir şey yaşanmış. Ben bu konuyu Allah’a havale ediyorum’ dedi.

Kategori

“Ben Abdullah Gül gibi birini istiyorum”

Fox ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topal’la evlendirme programında bir ilk yaşandı. Stüdyoya yeni gelin adayı olarak gelen Ümmü, kafasındaki erkek profili olarak “Böyle ılımlı birisini istiyorum. Eğer yasak yoksa söyleyeyim, Ben böyle Abdullah Gül gibi birini istiyorum” dedi. Bunun üzerine Zuhal Topal’ın şaşkın ifadesi gözlerden kaçmadı.

Kategori

İşte Songül’ün yeni düeti!

Fox TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’ ın sunduğu izdivaç programında, söylediği “Prenses” şarkısı ile bir anda sosyal medyada gündeme oturan ve paylaşım rekorları kıran en popüler gelin adayı Songül, şimdi de düet yaptı.

Kategori

Zuhal Topal ağlayarak bağıra bağıra isyan etti

Sunucu Zuhal Topal, programında şehitlere saygısızlık yapıldı iddiasına ağlayarak ve sesi titreyerek cevap verdi. Evlilik programı sunucusu Zuhal Topal’ın, dünkü programında şehitleri hatırlatan damat adayına rağmen gelin adayına Roman havası oynattığı iddia edilmişti. Söz konusu durumun maksatlı olarak haberleştirildiğini savunan Zuhal Topal, “Benim vatan sevgimi, bu topraklara olan sevgimi sorgulayanları Allah’a havale ediyorum” dedi.