Yüksek – Sözcü TV

Yüksek

Kategori
parasut880

Yüksek irtifadan atlayan paraşütçü ağaca ‘takıldı’

Sosyal medya platformu LiveLeak’te paylaşılan bir video yüksek irtifadan atlayan paraşütçünün yere yakın bir noktada ağaca takılıp kum zemine düşmesini gösteriyor. Görüntüler sosyal medyada kısa sürede viral hâle geldi.

Kategori
ipmeydan880

İp hattında ölüme meydan okudular

Yüksek irtifaya döşedikleri ip hattında kayan sporcuların görüntüleri sosyal medyanın gündemine geldi. Aksiyon kamerasıyla kaydeden görüntüler sosyal medyada kısa sürede viral hâle geldi.

Kategori
iple880

Yüksek irtifada ölüme meydan okudular

Fransa’nın güney doğusunda yer alan Guillestre’de Pablo Signoret, Friedi Kuhne, Matthias Brunner, Jobber Moltmaker ve Julie Julez’den oluşan ekip 100 ve 190 metre irtifada iple yürüdü. Görüntüler kısa sürede viral hâle geldi.

Kategori
kopek880

Boğulmak üzere olan yavru köpeği kurtardılar

Sosyal medyada gündeme gelen görüntülerde debisi yüksek nehir suyuna kapılan ve boğulmak üzere olan yavru köpeği kurtaran kişiler yer alıyor. Görüntüler kısa sürede viral hâle gelerek birçok kişi tarafından sosyal medyada paylaşıldı.

Kategori
parkour880

‘Parkour’ atleti metrelerce yükseğe tırmandı

Modern şehir sporu olarak bilinen ve bir noktadan başka bir noktaya insan bedeninin kabiliyeti ile gitmeyi hedef koyan Parkour, günümüzün en moda sporlarından. Düz duvara tırmanan bir Parkour atletinin görüntüleri sosyal medyada kısa sürede viral hâle geldi

Kategori
cover

Yükseklik korkusu başka bir şey…

Çin’de olan bir köprüden geçerken babasının korkudan yere kapaklandığını gören çocuk ona yardım etmek istedi. Ama babasının yükseklik korkusu ona karşı galip geldi…

Kategori
Çılgın maceraperestin adrenalin dolu yürüyüşü

Çılgın maceraperestin adrenalin dolu yürüyüşü

Adrenalin tutkunu adam yüzlerce metre yükseklikteki binanın çatısının kenarında yürüdü. Birleşik Arap Emirliklerinin Dubai kentinde bir adrenalin tutkunu, kentin en yüksek binalarından birinin çatısına çıktı. Bu heyecan yetmemiş olacak ki şahıs, çatının hemen kenarında yürüyüş yaptı, hem de elindeki kamerayla.