YouTube – Sözcü TV

YouTube

Kategori

Köpek balığına en yakın noktada çekim yaptılar

Sosyal medya platformu YouTube üzerinden yayınlanan videoda bir tekneye yakın noktada olan köpek balığının tekneden çekildiği görüntüler sosyal medyada kısa sürede viral hâle geldi.

Kategori

Oyuncak tren yolu çalışması izlenme rekoru kırdı

Sosyal medya platformu YouTube üzerinden 5MadMovieMakers isimli kullanıcı tarafından paylaşılan video özel olarak hazırlanmış tahtadan tren yolunu gösteriyor. Görüntüler sosyal medyada kısa sürede viral hâle geldi.

Kategori

Metroda oturabilmek için ‘kriz geçirdi’

Çin’de gerçekleşen olay sosyal medya platformu YouTube’dan yayınlandı. Metroda oturabilmek için kendini yere atan ve kriz geçiriyormuş gibi davranan gencin görüntüleri kısa sürede viral oldu.

Kategori

Arabayla yanaşan kadını gasp etmeye çalıştılar

Sosyal medya platformu olan LiveLeak’te paylaşılan bir video sosyal medyanın gündemine geldi. Bir yıl önce gerçekleşen olayı korktuğundan dolayı YouTube’a yeni koyduğunu belirten kadın olaya dair ayrıntı paylaşmadı. Issız bir yolda kendilerine yaklaşan araca saldıran insanların görüldüğü video araç kamerasından kaydedildi.

Kategori

İnsan pilot ‘yapay zeka drone’u yendi

NASA, YouTube’da yayınladığı video ile insan pilot ile yapay zeka drone’u arasında gerçekleşen yarışı paylaştı. Yarış boyunca düzgün ve rotaya uygun şekilde hareket eden yapay zeka drone’u insan pilot tarafından geçildi.

Kategori

Tanımlanamayan cisim bulutları yok etti

Sosyal medya platformu YouTube üzerinden yayınladığı video ile SuspectSky isimli kanal;yeni bir polemik başlattı. Jet motorlarının havada bıraktığı yoğunlaşma izlerini bulunduğu bölgede yok eden cismin ne olduğu tartışma konusu hâline geldi. Görüntüler sosyal medyada kısa sürede viral oldu.

Kategori

Çocukluğumuzun ‘kabusu’ geri dönüyor

1986 yılında Stephen King’in romanından uyarlanan “IT”, 31 yıl aradan sonra izleyicilerle 8 Eylül tarihinde buluşacak. Filmin yönetmenlik koltuğunda  “Annebelle 2” yapımında da bulunan Andrés Muschietti bulunurken;  kült korku filminin yeni fragmanı izleyicilerle YouTube üzerinden paylaşıldı.

Kategori

Özel yapım arabası bakın ne hale geldi!

Fotoğraf çekimi için New York’un en işlek caddesinde arabasını parkeden YouTube kişiliği Coby Persin neye uğradığını şaşırdı. Yapılandan rahatsız olan bir kişi Persin’in milyonlarca lira değerinde özel yapım arabasına bakın neler yaptı…

Kategori

Özel yapım arabası bakın ne hale geldi!

ABD’li YouTube kişiliği Coby Persin, New York’un en kalabalık yollarından birinde arkadaşı ve arabasıyla fotoğraf çekimi için durdu. Ama korna sesleri içinde çekim yapmaya çalışan iki gencin hiç beklemediği bir şey yaşandı…

Fotoğraf çekimi için New York’un en işlek caddesinde arabasını parkeden YouTube kişiliği Coby Persin neye uğradığını şaşırdı. Yapılandan rahatsız olan bir kişi Persin’in milyonlarca lira değerinde özel yapım arabasına bakın neler yaptı…

Kategori

10 bin takipçiyi 10 bin kaloriyle kutladı

23 yaşındaki eski güzellik kraliçesi Nela Zisser, Youtube kanalında yedikleriyle adından söz ettiriyor. Zisser “Bir pizzayı 2 dakikada yemek”, “10 akrep yemek”, “8 bin kalorinin üzerindeki cheesecake’i yemek” vb. konulu videolarıyla 10 binin üzerinde takipçiye ulaştı. 10 bininci takipçiye ulaştıktan sonra bunu kamera karşısında 10 bin kalorilik bir pastayı 14 dakika 48 saniyede yiyerek kutladı.

Kategori

İşte 2015’te Türkiye’de en çok izlenen müzik klipleri

YouTube gelenekselleşen en çok izlenen klipler listesini açıkladı. Türkiye’de 2015’te YouTube’a damgasını vuran videolar, kanallar ve anlar ‘YouTube Rewind’ başlığı altında toplandı. İşte 2015 yılında dünya genelinde en çok izlenen youtube videoları.

Kategori

İşte 2015’te dünyada en çok izlenen videolar!

YouTube gelenekselleşen en çok izlenen videolar listesini açıkladı. Türkiye’de ve Dünyada 2015’te YouTube’a damgasını vuran videolar, kanallar ve anlar ‘YouTube Rewind’ başlığı altında toplandı. İşte 2015 yılında dünya genelinde en çok izlenen youtube videoları.

Kategori
Dünyada en çok izlenen müzik videoları

Dünyada en çok izlenen müzik videoları

YouTube gelenekselleşen en çok izlenen videolar listesini açıkladı. Türkiye’de ve Dünyada 2015’te YouTube’a damgasını vuran videolar, kanallar ve anlar ‘YouTube Rewind’ başlığı altında toplandı.İşte dünyada izlenen müzik videoları..

Kategori

Google logosunu değiştirdi

Google, günümüz eğilimlerine uyarak fontunu değiştirdi. Logo, eskiye göre daha yuvarlak, sade, genç ve canlı bir hale getirildi. Bu kapsam şirket YouTube hesabı üzerinden logonun evrimine ilişkin belgesel benzeri bir video yayınladı. Videoda, 1998 yılından bu yana Google logolarının evrimi izleyicilere gösterildi.

Kategori

Youtube’da kendisini izlettirmek için ölüyordu!

Dünyaca ünlü video sitesi Youtube’da bir kanalı olan ve çektiği bu videoyla beraber 30 bin aboneye sahip olan 17 yaşındaki genç, hit uğruna canından oluyordu. İngiltere’deki Tower Bridge (Kule Köprüsü) üzerinden atlayarak kendisini sulara bırakan 17 yaşındaki öğrenci, sosyal medyada alay konusu oldu. Kendisine bir şey olmadığı için şanslı olduğunu belirten Shah Faisal Shinwari, olaya şahitlik edenleri çok korkuttu. İşte o anlar…

Kategori

Janet Jackson 8 yıl sonra listelerde 1 numara!

8 yıllık aradan sonra sonbaharda çıkartacağı ve büyük bir dünya turnesiyle destekleyeceği yeni albümü Unbreakable’dan ilk şarkısını dün youtube resmi kanalında yayınlayan Janet Jackson, 4 saat boyunca Billboard’un Social Trend listesinde 1 numarada kaldı.