yolu – Sözcü TV

yolu

Kategori

Doğayı insandan koruyacak yürüyüş yolu

Danimarka’nın Haslev bölgesinde yer alacak proje ile ormanlık alanın yüzeyinden yüksekte yer alan platform aracılığıyla 600 metrelik doğa yürüyüş rotası oluşturmayı planlanıyor.

Kategori

Oyuncak tren yolu çalışması izlenme rekoru kırdı

Sosyal medya platformu YouTube üzerinden 5MadMovieMakers isimli kullanıcı tarafından paylaşılan video özel olarak hazırlanmış tahtadan tren yolunu gösteriyor. Görüntüler sosyal medyada kısa sürede viral hâle geldi.

Kategori

İntihar etmekten son anda vazgeçti

Liveleak platformunda yayınlanan bir video sosyal medyada gündeme geldi. Tren yoluna yatarak intihar etmeye kalkışan kişi bu girişiminden son anda vazgeçti. Görüntüler kısa sürede viral hâle geldi.

Kategori

Devasa model tren yolu

Evinde inşa ettiği devasa uzunluktaki tren yolunu görüntülemek isteyen kişi bu işi model tren üzerine koyduğu aksiyon kamerasıyla yaptı. Görüntüler kısa sürede viral hâle geldi.

Kategori

Polis Cerattepe yolunu kapattı!

Artvin’in Kafkasör Yaylası Cerattepe Bölgesi’nde bakır madeni çıkarmak isteyen şirketin araçlarını engellemeyi amaçlayan halkın direnişi sürüyor. Olay yerinde olan Sözcü TV ekibi gelişmeleri anbean aktarıyor. Halkın direnişini kırmak için bugün bölgeye yine takviye güvenlik birimleri geldi. Güvenlik güçleri Cerattepe yolunu kapatarak eylemcilerin geçişine izin vermedi. Vatandaşlar bu duruma tepki göstererek, ”Mehmet Cengiz’in değil halkın polisi olun” dediler. İşte o anlar…

Haber: Gökmen ULU / Kamera: Kerim UĞUR