yolcular – Sözcü TV

yolcular

Kategori

Havaalanındaki yolcular spor salonunda bekletiliyor

Belçika’nın başkenti Brüksel’deki Zaventem havaalanında düzenlenen saldırının ardından tahliye edilen yolcular belediyeye ait bir spor salonunda bekletiliyor. Spor salonunda yolcuların adları ve milliyetleri kaydediliyor. Yolcular, gelişmelerle ilgili burada bilgilendiriliyor. İsteyenlerin ise trenle Leuven’deki bir otele yerleştirileceklerini belirtiliyor.

Kategori

Patlamada yolcular böyle tahliye edildi!

Belçika’nın başkenti Brüksel bugüne kanlı saldırılar ile başladı. Zaventem Havalimanı’nda meydana gelen çifte patlama sonucu en az 13 kişi hayatını kaybetti 35 kişi de yaralandı. Belçika devlet televizyonu VRT patlamalardan birinin intihar saldırısı olduğu duyurdu. Olayın şoku devam ederken bu kez de AB kurumlarına yakın Maelbeek metro istasyonunda üçüncü bir patlama meydana geldi. Patlama sonrası trendeki yolcuların tahliyesi kameralara böyle yansıdı.

Kategori

Treni durdurmak için seferber oldular

Yurt dışında bir tren istasyonunda dengesini kaybedip raylara düşen yolcu ezilme tehlikesi yaşadı. Trenin istasyona varmasına saniyeler kala perondakiler makinisti el işaretleriyle uyarmaya çalıştılar. Acil fren yapan tren raylardaki yolcuya 1 metreden az bir mesafe kala durabildi. Heyecan ve panik dolu anlar güvenlik kameralarına böyle yansıdı.

Kategori

Bomba ihbarı sonrası yolcular uçağı böyle terketti

Türk Hava Yolları’nın (THY) New York-İstanbul seferini yapan uçağına sosyal medya üzerinden bomba ihbarı yapıldı. İhbar üzerine Kanada’nın Halifax kentine acil iniş yapan uçağın yolcularının uçağı terk ediş anları kameraya böyle yansıdı.

Kategori

Yolcular böyle tahliye edildi

Motor arızası nedeniyle Harem açıklarında sürüklendikten sonra, iskeleye bağlı “Kaunas Sea Ways” isimli Ro-Ro gemisinin demir zincirlerine takılarak denizde mahsur kalan “Topkapı” adlı araba vapurundaki yolcuların Kıyı Emniyeti’ne bağlı bot tarafından tahliye edilme görüntüleri ortaya çıktı.

Kategori

THY uçağında halay!

Türk Hava Yolları’nın (THY) Hakkari’ye yaptığı ilk seferde bir ilke imza atıldı. THY uçağında Kürtçe ve Türkçe türküler söylenirken yolcular halay çekti.

Kategori

Bursa’da 2 bin avukat yürüdü

TÜRKİYE Barolar Birliği (TBB), Yargıçlar ve Savcılar Birliği (YARSAV) ile Yargıçlar Sendikası işbirliğinde düzenlenen ‘Türkiye Adaletini Arıyor’ yürüyüşü Bursa’da başladı. Bursa Adalet Sarayı’ndan başlayan ve yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı yürüyüş, Kent Meydanı’nda düzenlenen mitingle sona erdi. Hukukçular, düzenlenen mitingin ardından İzmir’e yürüyüş başlattı.