Yılmaz Morgül – Sözcü TV

Yılmaz Morgül

Kategori

Yılmaz Morgül’den büyük gaf

‘Yılmaz Morgül’le Mutlu Günler’ Türkiye programını sunan Yılmaz Morgül, bugün canlı yayında büyük bir gafa imza attı. Bugün programına Hakan Altun’u konuk eden Morgül, finalde merhum sanatçı Yıldırım Gürses’in “Elveda Gençliğim” şarkısını seslendirdi. Şarkısını bitiminde Yıldırım Gürses’i saygıyla anan Morgül, ardından izleyenleri şaşkına çeviren sözler sarfetti.Yıldırım Gürses’in eşi Ayla Gürses’in ekran başında olduğunu söyleyen Morgül ” Ayla Hanım’a sevgilerimi sunuyorum” dedi. TRT sanatçısı olan Ayla Gürses, bir yıl önce 69 yaşında vefat etti.

Kategori

Canlı yayında beyin kanaması geçirdi

Okuma yazmayı 62 yaşında öğrendikten sonra hayat hikayesini kaleme alan Nazmiye Kocakulak, kitabının tanıtımı için katıldığı televizyon programında heyecanlanınca beyin kanaması geçirdi. Sevinç ve heyecana dayanamayan Kocakulak, yayın sırasında bir anda fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Beyin kanaması geçiren Kocakulak’ın sol tarafının felç geçirdiği tespit edildi.. Yoğun bakımdan çıkarılan Kocakulak, ikinci bir beyin kanaması geçirme ihtimaline karşı hastanede tedavi altında tutuluyor.

Kategori

Yılmaz Morgül ve Serra’dan efsane düet!

Yılmaz Morgül, Mustafa Sandal’ın isteği üzerine Serra Kömür’le düet yaptı. İkilinin müthiş düeti görülmeye değerdi. İşte o anlar…

Kategori

‘Snapchat Yılmaz Morgül’den ilham alıyor’

Ekranların sevilen ses yarışması Rising Star Türkiye’de bu hafta jüri üyelerinden Yılmaz Morgül’ün imajı en çok dikkat çekenler arasındaydı. Yılmaz Morgül gözlükleri ve yüzündeki aksesuarıyla oldukça dikkat çekerken, sosyal medya kullanıcıları ‘Snapchat Yılmaz Morgül’den ilham alıyor’ yorumunda bulundular.

Kategori

Yılmaz Morgül’ü çileden çıkaran cevap

Ünlü sanatçı Yılmaz Morgül, Bodrum’da Cumhuriyet Halk Evleri ziyareti sırasında bir gence ses yarışmasına katılmasını tavsiye etti. Genç, “Ben bu işi para için yapmıyorum” deyince Morgül küplere bindi. Özel bir televizyon kanalında katıldığı yarışma ve jüri üyeliği ile adından söz ettiren ünlü sanatçı Yılmaz Morgül, Gümbet Pazaryeri’nde bulunan Cumhuriyet Halk Evleri’nin Bodrum şubesine ziyarette bulundu. Öğrencilerle beraber şarkı söyleyen ünlü sanatçı, “Ne mutlu Türküm diyene” ve “Mustafa Kemal Atatürk” sloganları attırdı. Oldukça neşeli geçen ziyarette veliler ve çocuklar Yılmaz Morgül’e yoğun ilgi gösterdi. Morgül, öğrenciler ve velilerle de bol bol fotoğraf da çektirdi.

Kategori

Yılmaz Morgül’den Fırat türküsü

Rising Star’ın sevilen jürisi üyesi Yılmaz Morgül, canlı yayında Fırat türküsünü seslendirdi. Morgül’ün performansı seyircilerden büyük alkış aldı.

Kategori

Sahnede gözyaşları sel oldu

Rising Star Türkiye yarışmacısı Ayşe Atasever’in söylediği şarkıdan etkilenen Yılmaz Morgül duygularına hakim olamadı. Gözyaşlarını tutamayan Yılmaz Morgül, Ayşe’nin yanına giderek ona sarıldı ve diğer jüri üyeleri de onu yalnız bırakmadılar.

Kategori

Yılmaz Morgül yarışmacıyı şarkıyla tebrik etti

Rising Star Türkiye jüri üyesi Yılmaz Morgül, Seda Yüksel’in performansı sonrası söylediği şarkı ile yarışmacının övgüde bulundu.

Kategori

Rising Star Türkiye yeni sezon tanıtımı

Yapımcılığını Acun Medya’nın üstleneceği, sunuculuğunu Öykü Serter’in üstleneceği, jüri koltuğunda İrem Derici, Yılmaz Morgül, Mustafa Sandal ve Emine Sandal’ın bulunacağı Rising Star Türkiye 2016  11 Temmuz’da yayın hayatına başlıyor.

Kategori
Tahir Sarıkaya: Cinsiyetimi değiştireceğim

Tahir Sarıkaya: Cinsiyetimi değiştireceğim

Yılmaz Morgül’ün ‘ Herkes erkek olmayı benden öğrenecek ‘ çıkışına Beyaz TV sunucusu Tahir Sarıkaya’dan çok konuşulacak bir tepki geldi.

Kategori

3 Adam skeci Survivor’u kırdı geçirdi!

Tv 8 ekranlarında yayımlanan Survivor adlı yarışma programına 3 Adam ekibi konuk oldu. Survivor’da yarışmacıların şarkı düellosundan sonra programa 3 Adam ekibi damgasını vurdu, ünlüler ve gönüllüler takımındaki yarışmacıların taklidini yapan 3 Adam ekibi oyuncuları, izleyenleri gülmekten kırdı geçirdi.

Kategori

Yılmaz Morgül elendikten sonra ilk defa konuştu

Survivor 2016’nın renkli ve her söylediği sözle gündeme gelen yarışmacısı Yılmaz Morgül elendikten sonra ilk defa konuştu.

 

Kategori

Yılmaz Morgül isyan etti

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor programında ünlülerde Atakan’ın eleme potasına 3. kişi olarak söylediği isim Yılmaz Morgül oldu. Morgül, bunun üzerine Atakan’a isyan etti.

Kategori

Kazanan takım sucuk ekmeklere böyle kavuştu!

Survivor 2016 yarışmasının adada geçen kıyasıya mücadelesinde sucuk ekmek ve kola için Gönüllüler takımıyla kıyasıya bir rekabete giren ve kazanan Ünlüler ödüllerine böyle kavuştu.

Kategori

Survivor 2016 37. bölüm tanıtımı

Survivor 37. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor yeni bölümde ünlüler ve gönüllüleri kıyasıya bir ödül oyunu mücadelesi bekliyor.

Kategori

Ünlülerde sağlık problemleri baş gösterdi

Ünlüler adasında sağlık problemleri çıktı. Yılmaz Morgül kendi barakasında serum ile tedavi edilirken, Tuğba Özay ödül oyunu sırasında gözüne kaçan çamur yüzünden göz bandı ile oturmak zorunda kaldı.

Kategori

Nagihan, Yılmaz Morgül’e tepkili!

Survivor 2016 yarışmasının adada geçen kıyasıya mücadelesinde Nagihan, dokunulmazlık oyunu sırasında tartışma yaşadığı Yılmaz Morgül’e tepkili.

Kategori

”Tuğba Özay arap atı gibi oldu”

Tv 8 ekranlarında yayımlanan Survivor adlı yarışmada dokunulmazlık oyununu Tuğba Özay kazandıktan sonra Ünlüler takımı Yılmaz Morgül’ü yazdı. Morgül bu karara böyle isyan etti.

Kategori

Yılmaz Morgül hastaneye kaldırıldı!

Survivor yarışmacılarından Yılmaz Morgül fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Zor şartların yaşandığı ada yaşamına ayak uydurmaya çalışan Yılmaz Morgül, tüm zorluklara göğüs germeye çalışsa da gece yarısı rahatsızlandı. Morgül, doktor gözetiminde hastaneye kaldırıldı.

Kategori

Ezgi, Yılmaz Morgül’ün mitomani olduğunu düşünüyor

Survivor 2016 yarışmasının adada geçen kıyasıya mücadelesinde Ezgi Avcı, Yılmaz Morgül hakkında ilginç açıklamalarda bulundu. Yılmaz Morgül’ün mitomani olduğunu söyledi.

Kategori

Yılmaz Morgül’den hodri meydan!

Survivor 2016 yarışmasının adada geçen kıyasıya mücadelesinde Yılmaz Morgül kaybedilen dokunulmazlık oyunu sonrası açıklamalarda bulundu.