yetenek – Sözcü TV

yetenek

Kategori

Rally pilotu bilgisayar oyununda yeteneklerini gösterdi

Konsol üzerinde oynadığı Rally oyununda yeteneklerini gösteren Rally pilotu oynadığı yarışı rekor sürede bitirdi. Görüntüler sosyal medyada kısa sürede viral hâle geldi.

Bu kadın çok yetenekli

Sokak müzisyenleri olmasa dışarı çıkmanın keyfi biraz daha azalabilir. Her yerde sanatlarını göstermek için ellerinden geleni yapan müzisyenlerden birisi de bu kadın. Bass gitardaki yeteneği ise ağızları açık bırakacak cinsten…

Bunun için 700 saat çalıştı

Merrick Hanna adlı 11 yaşındaki çocuk, dans etmek konusunda çok yetenekli. Ama yeteneğin tek başına yeterli olmayacağını anlayan Merrick, 9 yaşından beri 700 saat çalışarak aynı şarkıya yaptığı dansları karşılaştırdı. Sonuç ise izlemeye değer…

Kategori

Doğustan yetenek işte bu!

Küçük çocuğun mükemmel yeteneği kulaklarınızın pasını silecek… Müthiş bir müzik kulağı olan ufaklık doğuştan yeteneğin ve müzik kulağının en harika örneği…

Kategori

Papağanların ne kadar yetenekli olduğunun kanıtı…

Bir papağanın bu kadar yetenekli olmasına çok şaşıracaksınız… Söylenen her sesi ve her konuşmayı tekrar edebilen bu papağan herkesi şok ediyor…

Kategori

Büyüleyici bir dans…

Alexandre Desplat isimli bir dansçının büyüleyici dansı görenleri hayran bırakıyor… Ayna karşısında mesaj içerikli bu muhteşem dansı mutlaka izleyin…

Kategori

Evsiz adamın inanılmaz yeteneği!

Evsiz adamın piyano çalması sizi hayrete düşürecek. Evsiz adam o kadar güzel piyano çalıyor ki, ünlü müzisyenlere taş çıkartıyor…

Kategori

Sanki kemikleri yok!

Dans ederken spagetti gibi kıvrılabilen lastik çocuk görenlerin ağzını açık bırakıyor… Nasıl bu kadar esnek oluyor anlam veremeyeceksiniz…

Kategori

Muhteşem T-Rex ve Velociraptor taklidi

Taklit yeteneği ile arkadaşlarını eğlendirmenin çok güzel bir yolunu bulan adam iş yerinde T-Rex ve Velociraptor taklidi yapıyor. İnşaat işçisi olarak çalışan adam boş boş oturup sıkılmak yerine arkadaşlarını böyle eğlendiriyor.

Kategori

Maymun Ping Pong oynarsa…

Yetenekleriyle şaşırtan maymunların becerilerine bir yenisi daha eklendi. Sahibiyle ping pong oynayan maymunun görüntüleri sosyal medyada kısa zamanda büyük ilgi gördü.

Kategori
Muhtemelen dünyanın en yetenekli insanları

Muhtemelen dünyanın en yetenekli insanları

Bu insanlar cidden yetenekli!Dünyanın en yetenekli insanlarının muhteşem bir derlemesi karşınızda. Bu insanlar gerçekten yetenekli.

Kategori
İşte karşınızda dünyanın en yetenekli insanları!

İşte karşınızda dünyanın en yetenekli insanları!

İzleyenleri hayretler içerisinde bırakan bütün fizik kurallarını altüst eden birbirinden yetenekli insanların şovlarından bir derleme.

Kategori
Anıtkabir'i fındığın üzerine çizdi

Anıtkabir’i fındığın üzerine çizdi

El sanatını konuşturarak mükemmel bir şekilde fındık içine Anıtkabiri resmeden yetenekli genç sosyal medyada büyük ilgi çekti.

Kategori
Küçücük bir şişeyle şöhret oldu!

Küçücük bir şişeyle şöhret oldu!

ABD’de, bir yetenek yarışması sırasında gerçekleştirdiği gösteride yarım litrelik su şişesini tek seferde dik bir konuma getirmeyi başaran Mike Senatore, etkileyici gösterisi ile kısa sürede geniş kitlelere adını duyurdu.

Kategori
Ev yapimi hoparlor nasil yapilir?

Ev yapımı hoparlör nasıl yapılır?

Telefonunuzdan müzik dinlerken hoparlörden dinliyormuş hissiyatı veriyor. Sıfır maliyet bile vermeden hoparlör bakın nasıl yapılır?

Kategori
70 yaşında direk dansı yapıyor!

70 yaşında direk dansı yapıyor!

İtalya’da yayınlanan yetenek yarışmasına katılan Japon yarışmacı herkesi şaşırttı. 70 yaşında olan Tomoko’nun direk dansı performansı izleyenleri büyüledi.

Araba lastiğinden tahterevalli nasıl yapılır?

Arabınızın eski lastiklerini sakın atmayın! Ömrünü tamamlamış oto lastiklerini geri dönüştürme için kullanılabilir hale getirebilirsiniz..

Kategori

Ressam fil yetenekleriyle şaşırttı

Ressam fil hortumuyla tuttuğu fırçayla tuvalin karşısına geçti. Resim yapmaya başlayan fil, resim bitince sahiplerini kendisine hayran bıraktı.

Kategori
Sahibiyle Diamond şarkısını köpek

Sahibiyle Diamond şarkısını söyleyen yetenekli köpek

Bu köpek sıradan köpeklerden çok farklı müthiş yetenekli Fransız Bulldog’u Junior, Diamond şarkısını söyleyen sahibini yalnız bırakmadı.

Kategori

Yaptıkları işin en hızlıları

Kendilerini yaptıkları işe adama konusunda zirve yapan insanlarımız. Aşırı dikkat ve beceri gerektiren işlerde hızları ile kendilerine hayran bırakan insanlar…

Kategori

Bisikletiyle balerinlere taş çıkardı!

Çek Cumhuriyeti’nin başarılı sporcusu Nicole Frýbortová bisiklet kullanmadaki yeteneklerini balerinleri kıskandıracak seviyeye taşıyınca ortaya bu performans çıkıyor.