yeni – Sayfa 3 – Sözcü TV

yeni

Kategori

Kiralık Aşk 14. Bölüm Fragmanı

Star TV’nin yeni yaz dizisi ‘Kiralık Aşk’ yeni bölümüyle cuma akşamı 20:00’da. Heyecan dolu yeni bölümünde bakın neler oluyor?

Kategori

Adı Mutluluk 13. Bölüm 2. Fragmanı

Fox TV’nin heyecanla izlenen dizi ‘Adı Mutluluk’ yeni bölümüyle artık çarşamba akşamı 20:00’da. Bu hafta dizide Batu gerçeklerin peşinde!

Kategori

Poyraz Karayel 25.Bölüm 2.Fragmanı

Poyraz Karayel dizisinin yeni sezonu için ikinci fragman yayımlandı. Poyraz Kareyel 25. bölümde Poyraz, Ayşegül’ü geri kazanmak için onu arıyor. Dizinin önümüzdeki hafta başlaması bekleniyor.

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (11.09.2015)

11 Eylül 2015 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdeye bu hafta İlişki Durumu: Kaçamak, Dabbe 6, Sıradışı Anne, Kanlı Postal ve Her Şey Çok Güzel Olacak filmi yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kategori

Kiraz Mevsimi yeni sezon fragmanı

Reyting rekortmeni gençlik dizisi Kiraz Mevsimi’nin yeni bölümleri için meraklı bekleyiş devam ediyor. Sezon finaliyle nefes kesen, akıllarda soru işareti bırakan Kiraz Mevsimi yeni bölümleriyle 12 Eylül Cumartesi akşamından itibaren Fox TV ekranlarında olacak.

Kategori

Adı Mutluluk 12. Bölüm Fragmanı

Fox TV’nin heyecanla izlenen dizi ‘Adı Mutluluk’ yeni bölümüyle salı akşamı 20:00’da. Heyecan dolu yeni bölümünde bakın neler oluyor?

Kategori

Kiralık Aşk 13. Bölüm Fragmanı

Star TV’nin yeni yaz dizisi ‘Kiralık Aşk’ yeni bölümüyle cuma akşamı 20:00’da. Heyecan dolu yeni bölümünde bakın neler oluyor?

Kategori

Kiralık Aşk 12. Bölüm Fragmanı

Star TV’nin yeni yaz dizisi ‘Kiralık Aşk’ yeni bölümüyle cuma akşamı 20:00’da. Heyecan dolu yeni bölümünde bakın neler oluyor?

Kategori

Poyraz Karayel yeni sezon fragmanı

Kanal D’nin yapımcılığını Limon Film’in yaptığı ve başrollerinde İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar’ın yer aldığı ‘Poyraz Karayel’ dizisinin yeni sezon fragmanı yayınlandı. Geçen sezonun en dikkat çeken dizileri arasında yer alan dizinin oyuncu kadrosuna bu sezon Özkan Uğur, Hare Sürel ve İdil Fırat da katıldı. Poyraz Karayel yeni bölümleriyle Eylül’de Kanal D’de olacak.

Kategori

Kiralık Aşk 10. Bölüm Fragmanı

Star TV’nin yeni yaz dizisi ‘Kiralık Aşk’ yeni bölümüyle cuma akşamı 20:00’da. Heyecan dolu yeni bölümünde bakın neler oluyor?

Kategori

Başbakanlık logosu yenilendi

Çankaya Köşkü’nün duvarlarını artık Başbakanlığın yeni logosu süslüyor. Hazırlanan logoda Selçuklu kültür ve sanatının temel figürlerinden biri olan köşeli yıldız kullanıldı.

Kategori

Adı Mutluluk 7. Bölüm 2. Fragmanı

Fox TV’nin yeni yaz dizilerinden ‘Adı Mutluluk’ yeni bölümüyle salı akşamı 20:00’da. Bu hafta dizide Eren, Kumsal’a açılacak ve Batu bir yandan gönül meselesi bir yandan ailevi sorunlar derken oldukça agresifleşecek.

Kategori

Sen Benimsin 8. Bölüm Fragmanı

Fox TV’nin yeni yaz dizilerinden ‘Sen Benimsin’ yeni bölümüyle pazar akşamı 20:15’te. Bu hafta dizide Ejder, Elvan’ı hastaneye yetiştirecek ve bu bölümde Ejder ile Nağme’nin arası fena bozulacak.

Kategori

Rising Star Türkiye’ye hazır mısınız?

Ekranlara yepyeni bir heyecan kazandıracak olan Rising Star Türkiye 3 Ağustos’ta TV8’de. Televizyonda yayıncılık anlayışı değişiyor. Artık izleyicilerin yarışmacıları yönlendirdiği bir etkileşime giriliyor. Türkiye’nin ilk interaktif yarışması ‘Rising Star’ karar sorumluluğunu tamamen izleyiciye bırakıyor. Rising Star’da yarışmacıların performanslarını telefonunuzdan anında canlı yayında oylayabileceksiniz. Yarışmada jüri olarak söz sahibi olmak için yapmanız gereken, telefonunuza uygulayı indirmek.

Kategori

Güneşin Kızları 7.Bölüm 2.Fragmanı

Kanal D’nin yaz bombası ‘Güneşin Kızları’ yeni bölümüyle perşembe akşamı 20:00’da. Bu hafta dizide Savaş ile Nazlı arasında neler olacak? Selin ile Ali yakınlaşıyor. Ali, Mazhar Alanson’un “Ah Bu Ben” adlı şarkısını seslendirecek.

Kategori

Adı Mutluluk 6. Bölüm Fragmanı

Fox TV’nin yeni yaz dizilerinden ‘Adı Mutluluk’ yeni bölümüyle salı akşamı 20:00’da. Bu hafta dizide Kumsal ile Batu’nun İzmir yollarına düşecek ve aralarında bir yakınlaşma olacak.

Kategori

Kiralık Aşk 7. Bölüm Fragmanı

Star TV’nin yeni yaz dizisi ‘Kiralık Aşk’ yeni bölümüyle cuma akşamı 20:30’da. Bu hafda dizide Defne’yi Şükrü’den iyice kıskanan Ömer, iş yerinde romantik ilişkileri tasvip etmediğini söyleyecek.

Kategori

Açlık Oyunları Alaycı Kuş 2’nin ilk fragmanı

Kasım ayında vizyona girecek serinin yeni filmi Alaycı Kuş Bölüm 2’den yeni fragman yayınlandı. Serinin devamında Katniss Everdeen, uzaklardaki kasabasının yıkıma uğradığını öğrendiği an durumu görmek için evine geri döner. ‘Açlık oyunlarını’ kazananların kaldıkları yer hariç tüm kasaba otorite tarafından yerle bir edilmiş, bu felaket ortamında görebildiği tek canlı şey ise kedi Buttercup olmuştur. Katniss, Buttercup’ı da alıp 13. Bölge’ye gider. 13. Bölge’nin yöre halkı yeraltında gizlenerek yaşamakta, hükümet tarafından kullanılan nükleer silahların yıkıcı etkilerinden korunmaya çalışmaktadır. Katniss’in Devrim kampanyalarını güçlendirmesinin önündeki tek engel hükümet tarafından hile amaçlı tutulan Peeta’dır.

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (24.07.2015)

24 Temmuz 2015 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde…  Beyazperdeye bu hafta Darağacı, İki Aşk Arasında, Son 5 yıl, Kutupta Macera, Deccal filmi olmak üzere toplam 5 film yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kategori

NASA, Dünya’ya en benzer gezegeni keşfetmiş olabilir

Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA), evrendeki dünyaya en benzer gezegeni keşfetmiş olabilir. NASA’nın bugün saat 19:00′da yapacağı basın açıklamasında, Kepler Uzay Teleskobu ile yapılan yeni gezegenin keşfinin duyurusunun yapılacağı iddia edilyor. Bu da, dünya dışında yaşanabilecek ‘yepyeni bir dünya’ demek.

Kategori

Ne Münasebet 3.Bölüm Fragmanı

Show TV’nin yeni dizilerinden ‘Ne Münasebet’ yeni bölümüyle pazartesi 20:30’da. Bu hafta dizide Berkant kazara Demir’in Nil’e olan duygularının açığa çıkmasınan neden olacak!