yeni fragman – Sözcü TV

yeni fragman

Kategori
Aile İşi 3. bölüm fragmanı

Aile İşi 3. bölüm fragmanı

Atv’nin yepyeni komedi dizisi Aile İşi 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Aile İşi yeni bölümde Mülayim, tekrar sahte aileye dahil oluyor ve onun yarattığı kriz aşılıyor.

Kategori
Kiralık Aşk 34. bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 34. bölüm fragmanı

Kiralık Aşk 34. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer ve Defne’nin birbirlerine yaptıkları kurlar adeta “Aşk’a gel!” dedirtecek.

Kategori
Survivor 5. bölüm tanıtımı

Survivor 5. bölüm tanıtımı

Survivor 2016’nın 5. bölümü bu akşam TV8 ekranlarında yayınlanacak. Survivor 2016 yeni bölümde dokunulmazlık oyunu için kıyasıya bir rekabet yaşanacak.

Kategori
Angry Birds Filminden Yeni Fragman!

Angry Birds Filminden Yeni Fragman!

Dünya çapında yediden yetmişe çok geniş bir kullanıcı kesimini peşinden sürükleyen Angry Birds oyunu, beyaz perde versiyonuyla da şimdiden heyecan yaratmış durumda.Filmin yeni fragmanı 13 Mayıs 2016’da vizyona girecek.

Game of Thrones (Taht Oyunları) 6. sezon teaseri yayınlandı

Dünya genelinde milyonlaraca hayran kitlesi olan ve her sezon öncesi birçok rivayete de konu olan Game of Thrones dizisinin 6. sezon teaseri yayınlandı.

Kategori

Kara Sevda 6.Bölüm 3. Fragmanı

Star TV’de yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Kara Sevda 6. bölüm 3. fragmanını da yayınladı. Emir, Kemal’in kardeşlerini kullanıyor. Peki Kemal’in bu duruma tepkisi ne olacak?

Kategori

Kaderimin Yazıldığı Gün’de Elif ölüyor mu?

Star TV’nin heyecanla izlenen dizisi ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ 30. bölümüyle 19 Mayıs salı 20.30’da. Bu hafta dizide Elif’i kaybeden Kahraman çocuğunu annesine emanet ederek evden ayrılır. Bu sırada yeni evine taşınan Maksut’un davranışları Veysel’in dikkatini çeker.. Neyin peşinde olduğunu öğrenmeye kararlıdır.. Sultan, kızının emaneti Toprak’ı Yörükhanlara bırakmamaya yeminlidir.. Kıymet’le aralarında kıyasıya bir savaş başlar… Kahraman herkesin aksine Elif’in ölmediğine inanmaktadır… Maksut’un evini bulur, yakasına yapışır ama Maksut Elif’ten haberi olmadığını söyler… Oysa gerçek bambaşkadır… Elif’in kaybolmasının ardındaki gerçek Maksut’un iki dudağı arasındadır…

Kategori

Bir kilo erik altın değerinde

Mersin’de ilk hasadı yapılan erik, Adana’da kilogramı 120 liradan satışa sunuldu.