yeni bölüm – Sözcü TV

yeni bölüm

Kategori

Hadise’ye ”görümce” şoku

Yeni bölümünün tanıtım görüntüleri yayınlanan O Ses Türkiye’de Hadise’yi ‘görümce’ sürprizi beklerken, izleyenleri ise başka sürpriz isimler bekliyor. O Ses Türkiye yeni bölümüyle bu akşam 20.00’de TV8’de.

Kategori
Aşk Laftan Anlamaz 4. bölüm 2. fragmanı

Aşk Laftan Anlamaz 4. bölüm 2. fragmanı

Aşk Laftan Anlamaz 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Aşk Laftan Anlamaz yeni bölümde Murat ve Hayat arasında ipler geriliyor.

Kategori

Hanım Köylü 10. bölüm fragmanı

Hanım Köylü 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Hanım Köylü yeni bölümde Ferit ile İlkgün arasında romantik anlar yaşanıyor. Son bölümü sakın kaçırmayın.

Kategori

Survivor 2016 99. bölüm fragmanı

Survivor 2016 99. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor 2016 yeni bölümde Ünlüler ve Gönüllüler ödül oyunu için karşı karşıya gelecekler. Adada dengeler değişiyor.

Kategori

Kara Sevda 35. bölüm fragmanı

Kara Sevda 35. bölüm fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde Kemal ve Ozan, Emir ile Zeynep’in ilişki yaşadığını öğreniyor.

Kategori

Kısmetse Olur 196. bölüm fragmanı

Kısmetse Olur’un 196. bölümü dün akşam ekranlara geldi. Kısmetse Olur yeni bölümde evde birçok yarışmacı için sürpriz anlar yaşanıyor.

Kategori

Güldür Güldür Show 116. Bölüm Fragmanı

Efsane kadrosu ile herkesin beğenisini kazanan Güldür Güldür Show, aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuya kendisine özgü mizah anlayışı ile yeni bir yaklaşım getirmeye devam ediyor.

 

 

Kategori

Survivor 2016 85. bölüm fragmanı

Survivor 2016 85. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor 2016 yeni bölümde Ünlüler ve Gönüllüler ödül oyunu için kıran kırana bir mücadeleye girecekler.

Kategori

Survivor 2016 82. bölüm fragmanı

Survivor 2016 82. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor 2016 yeni bölümde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynanacak. Bakalım bu çok önemli oyunu hangi takım kazanacak?

Kategori

Tatlı İntikam 10. bölüm 2. fragmanı

Tatlı İntikam 10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Tatlı İntikam yeni bölümde Pelin, Sinan’ı Rüzgar’dan kıskanıyor. Pelin ve Rüzgar arasında ise gerilim dolu dakikalar yaşanıyor.

 

Kategori

Yıllar sonra yeniden!

Kanal D ekranlarında bugün ilk bölümü yayımlanan Hayatımın Aşkı dizisinin oldukça renkli kadrosu var. Dizinin önde gelen isimlerinden biriside yıllardır dans, şarkı, oyunculuk ve bitmeyen enerjisiyle Yonca Evcimik oldu, dizinin ilk bölümünde uzun bir aradan sonra şarkı söyleyerek görünen Yonca Evcimik güzel performansını dizide de sergiledi.

Kategori

Survivor 2016 58. bölüm fragmanı

Survivor 2016 58. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor 2016 yeni bölümde ünlüler ve gönüllüler duygusal bir ödül oyunu için ellerinden geleni yapacaklar. Yeni bölümde Semih’i gözden çıkardılar mı?

 

Kategori

Kısmetse Olur 161. bölüm fragmanı

Kısmetse Olur 161. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde yeni gelin adayı ile Adnan arasında sürpriz bir yakınlaşma yaşanıyor.

Kategori

Survivor 56. bölüm fragmanı

Survivor 2016 56. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor 2016 yeni bölümde birleşme partisine özel ödül oyunu gerçekleşecek.                               .

Kategori

Poyraz Karayel 55.Bölüm Fragmanı

Poyraz, Bahri ve Sadreddin arasındaki gerilim büyüyor… Poyraz’ın sonraki hamlesi ne olacak? Poyraz Karayel yeni bölümüyle Çarşamba 20:00’de Kanal D’de.

Kategori

Kısmetse Olur 154. Bölüm Fragmanı

Erkekler, Emre’nin samimiyetine inanmıyor! Semih’in yakınlaştığı yeni gelin adayı Dilek’in kararı ne? Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.45’te Kanal D’de!

Kategori

Güldür Güldür Show 104. yeni bölüm fragmanı

Karşısına hamburgerci açılan, köfteci Hüseyin usta bu yeni duruma alışabilecek mi? Müşterilerini hamburgerciye kaptırmamak için Hüseyin usta ne gibi girişimlerde bulunacak?

 

Kategori

Survivor 2016 41. bölüm fragmanı

Survivor 2016 41. bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor 2016 yeni bölümde ünlüler ve gönüllüler muhteşem bir ödül oyunu için yarışacaklar.

Kategori

Kiralık Aşk 40. bölüm fragmanı

Kiralık AŞk 40. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer ve Defne hiç olmadıkları kadar sıcak dakikalar yaşıyorlar.

 

Kategori

Aile İşi 7. bölüm fragmanı

Aile İşi 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Aile İşi yeni bölümde Hakan ve İlayda arasındaki yakınlaşma Müjde’nin dikkatini çekiyor. Yoksa Müjde Hakan’ı mı kıskanıyor?

Kategori

Asla Vazgeçmem 44. bölüm fragmanı

Asla Vazgeçmem 44. bölüm fragmanı yayınlandı. Asla Vazgeçmem yeni bölümde Nur, İclal’in eski sevgilisi tarafından ölümle burun buruna geliyor.