yeni albüm – Sözcü TV

yeni albüm

Kategori

Megastar Tarkan’dan yeni şarkı

Albüm hazırlığı içinde olan ünlü sanatçı Tarkan, sosyal medya hesabından Pop albümümden “Cuppa” adlı şarkıyı sevenleri için paylaştı. Ünlü şarkıcı heyecanlı olduğunu söyleyerek yeni şarkısını hayranlarının beğenisine sundu.

Trompet ustasından müthiş performans

Herkesin merakla beklediği konser gece saat 21.00 da başladı. Yep yeni şarkılarıyla hayranlarının karşısına çıkan ünlü trompet ustası İbrahim Maalouf konsere gelenleri doyasıya eğlendirdi. Red&Black Light adlı albümümünün tanıtımı yapan Maalouf, eski şarkılarından ‘Beirut’ seslendirdi. Genellikle genç kitleinin gittiği konsere yurt dışından gelenler oldu. Her kesime hitap eden özgün şarkılarıyla hayranlarını coşturan Maalouf elektronik şarkılara da yer verdi. Bazı şarkılarınıda konsere gelenlerin sesine yer vererek parçasını hep birlikte seslendirdi.

Haber/Kamera: Mertcan ŞENER

Kategori

İşte Murat Boz’un ‘Janti ‘ albümünün teaserı

5 yıl aradan sonra gelen Murat Boz’un yeni albümünün teaserı yayınlandı. Büyük bir özlemle beklenen albümün teaserı kısa sürede izlenme rekoru kırdı. 8 Nisan da müzik marketlerde olacak olan 4. albümü JANTİ ile yepyeni ve farklı bir projeye imza atan Murat Boz, ilk klibini ise albümle aynı adı taşıyan JANTİ isimli şarkıya çekti. Toplam 12 şarkının yer aldığı albümde Türkiye müzik sektörünün en önemli sanatçıları ve müzik direktörleri ile çalışıldı.

Kategori

Cem Adrian – Sen Gel Diyorsun

Cem Adrian 11. stüdyo albümü olan “Seçkiler 2″yi dinleyicileri ile buluşturdu. 2008 yılında yayınlanan “Seçkiler” albümünün devamı olan “Seçkiler 2” albümü 11 şarkıdan oluşuyor. Cem Adrian yeni albümün ilk klibini “Sen Gel Diyorsun” adlı şarkıya çekti.

Kategori

Gülben Ergen’i heyecanlandıran hediye

Rising Star Türkiye’nin 25 Ağustos Salı akşamı yayınlanan bölümünde Mustafa Sandal, doğum gününü kutlayan Gülben Ergen’e çok özel bir verdi.