yarışmacı – Sözcü TV

yarışmacı

Kategori

Sibel Can’dan görülmemiş ikna taktiği

Hadise ile birlikte Ferdi Akçaylı’nın performansına dönen Sibel Can, yarışmacıyı ikna etmek için görülmemiş bir yorumda bulundu. Sibel Can’ın; ‘Beni seçmezsen mahalle ayağa kalkar’ çıkışı eğlenceli anlara neden oldu.

Kategori
Canlı yayında karısını dövdü

Canlı yayında karısını dövdü

Sırbistan’da bir şov programında canlı yayında tartışan yarışmacılardan birinin kocası, kadını susturmak için boğazını sıkıp dövdü. Olay anında diğer yarışmacıların hiçbir tepki vermemesi dikkat çekti.

Kategori
Sakar illüzyonist ünlü sunucuyu yaraladı

Sakar illüzyonist ünlü sunucuyu yaraladı

Televizyon seyiricisi, meşhur illüzyonistlerin programlardaki gösterilerine alışkın… Ancak az sonra izleyeceğiniz görüntüler, sizi dehşete düşürecek. Polonya’nın ‘Yetenek Sizsiniz’ yarışmasında yarı finale kalan bir yarışmacı, küçük bir numara yapayım derken, sabah programı sunucusu Marzena Rogalska’nın elini haşat etti!

Kategori
Milyonların önünde cinsel ilişkiye girdiler!

Milyonların önünde cinsel ilişkiye girdiler!

İngiltere’de Love Island adlı reality şov, eleştiri oklarının hedefinde… Programı yayınlanan ITV kanalı, cinsel ilişkiye giren yarışmacıların görüntülerini alenen verdiği için büyük tepki çekti.

Kategori
Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran yarışmacı

Kim Milyoner Olmak İster’e damga vuran yarışmacı

Kim Milyoner Olmak İster’in dün yayınlanan bölümüne Turizm işiyle uğraşan Bora Ali Yazkan katıldı. Yarışmadan 60 bin TL’lik soruda 2 jokeri olmasına rağmen çekilen Kara, 30 bin TL’lik ödülle ayrıldı. Program ise günün en çok konuşulan konuları arasına girdi.

Kategori

Soruyu bilemeyen ODTÜ’lüden küfürlü tepki

ATV’nin fenomen yarışması ‘Kim Milyoner Olmak İster’de ilginç anlar yaşandı. ODTü 2’inci sınıf öğrencisi Batuhan Demirok soruyu bilemeyince küfür etti, Selçuk Yöntem genç yarışmacıya tepki gösterdi.

Kategori

Yemek programlarında yeni moda…

Gündüz kuşağının gözdesi olan yemek programlarının geldiği son nokta pes dedirtecek cinsten adeta. Yarışmacıların yapılan yemekleri tatmak için gözlerini göz bandıyla kapatarak yemek tadımı oldu.

Kategori
İki yarışmacı, Milyonların gözü önünde birbirine girdi

İki yarışmacı, Milyonların gözü önünde birbirine girdi

MTV’de yayınlanan şov programında canlı yayında saç saça, baş başa kavga çıktı. iki güzel yarışmacının sözlü başlayan tartışması bir anda alevlenerek kavgaya dönüştü. Charlotte Crosby ve Marnie Simpson arasındaki kavgayı yapım ekibi araya girerek engelledi.

Kategori
Ödülünü şehit ailesine bağışladı

Kazandığı ödülü şehit ailesine bağışladı

Yarışmacı Celil İyidoğan, Kim Milyoner Olmak İster’de kazandığı para ödülünü teğmen maaşıyla 9 kardeşini okutan, Diyarbakır Sur’daki operasyonlarda şehit düşen Abdülselam Özata’nın ailesine bağışlayarak büyük bir duyarlılık örneği gösterdi.

Kategori

Hadise çığlıklarla Murat Boz’u böyle engelledi!

Murat Boz’un yarışmacının yanına gitmesini Hadise böyle engelledi. O Ses Türkiye yeni bölümüyle 9 kasım akşamı 20.00’de TV8’de.

Kategori

Gökhan’ın sözleri stüdyoyu kahkahaya boğdu

O Ses Türkiye’nin 4 Ekim Pazar yayınlanan bölümünde Gökhan, yarışmacının performansını yorumlarken stüdyoyu kahkahaya boğan bir yorumda bulundu.

Kategori

Sesini duyunca inanamayacaksınız!

O ses yarışmasının yabancı versiyonunda yarışan kolej öğrencisi Jordan Smith sesiyle jüriyi büyüledi.  Sia’nın Chandelier şarkısını yorumlayan yarışmacı stüdyodakiler tarafından ayakta alkışlandı.

Kategori

Hangi programda olduğunu şaşırdı

Rising Star Türkiye’nin 22 Eylül Salı akşamı yayınlanan bölümünde, jüri üyeleri, yarışmacının performansından çok kıyafeti ve aksesuarlarını yorumladı. Konu kıyafet olunca, sunucu Öykü Serter’in tepkisi böyle oldu.

Kategori

Duvarı kaldıramayınca çileden çıktı!

Rising Star Türkiye’nin 17 Eylül Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde, elenen yarışmacı duvarı kaldıramayınca gerildi.

Kategori

Olayı abarttılar, yarışmacıları Suriye’ye gönderdiler!

Avustralya’da bir “reality show” programı sığınmacı krizine dikkat çekmek için yeni sezonunun bir bölümünü Suriye’ye ayırdı. Ancak ödüllü program çekimlerde hızını alamayıp 3 yarışmacıyı Suriye’ye gönderdi. Sıcak çatışma noktalarında çekimler yapıldı. O bölümün tanıtım filmi de yayınlandı.