yarış – Sözcü TV

yarış

Kategori

İnsan pilot ‘yapay zeka drone’u yendi

NASA, YouTube’da yayınladığı video ile insan pilot ile yapay zeka drone’u arasında gerçekleşen yarışı paylaştı. Yarış boyunca düzgün ve rotaya uygun şekilde hareket eden yapay zeka drone’u insan pilot tarafından geçildi.

Kategori

Rally pilotu bilgisayar oyununda yeteneklerini gösterdi

Konsol üzerinde oynadığı Rally oyununda yeteneklerini gösteren Rally pilotu oynadığı yarışı rekor sürede bitirdi. Görüntüler sosyal medyada kısa sürede viral hâle geldi.

Kazadan kıl payı kurtulmak!

Motor yarışları ilginç görüntülere sahne olabiliyor. Yine bir yarış esnasında motorunun hakimiyetini kaybeden sürücü bir anda kendini yerde buluyor fakat işlen ilginçleşiyor.

motorunun hakimiyetini kaybetmek istemeyen sürücü dizlerinin üzerinde durumu kurtararak motorunu sürmeye devam ediyor.

Kategori

Gözlerinizi alamayacaksınız

Bu yarış oyununu izlemekten kendinizi alamayacaksınız. Tam anlamıyla rahatlatıcı ve bir terapi niteliğinde. Özellikle Pazartesi günleri için bire bir…

Kategori

Yarışta büyük kaza

Geçen yıl Florida’da düzenlenen drag yarışının görüntüleri yeni ortaya çıktı. İki tane Ford Mustang marka aracın yarışında büyük bir kaza meydana geldi. Sürücünün durumunun nasıl olduğu bilinmiyor.

Kategori

Metroya karşı yarış…

Metroya karşı yarışan adam bir sonraki durakta metroyu yakalayabilecek mi? Metronun hızına bir insan yetişebilir mi? Siz de denemek ister misiniz?

Kategori

Kaplumbağa mı daha hızlı, tavşan mı?

Kaplumbağa mı daha hızlı, yoksa tavşan mı? Çoğumuza göre tavşan, ama bakalım gerçek olan ne? Gerçek dünyada da pek çok konuda aynı noktadayız…

Kategori

İstanbul trafiğinde ölümüne yarış kazayla bitti

İstanbul’da iki motosikletlinin yarışı, feci bir kazayla noktalandı. Motosiklet sürücüleri, meydan okuma sonucu başlayan yarışta, akan trafikte adeta hız rekoru kırdı. Yarışanlardan biri arkada kalınca emniyet şeridine geçti. Önündeki arabayı geçmek istediği sıradaysa virajı alamadı ve bariyerlere girdi. O anlarsa motosiklet sürücüsünün kaskında bulunan kameraya yansıdı.

Kategori

Bisikletiyle motosikletlileri geçti

Kas gücüyle beygir gücüne kafa tuttu, motosikletliler şaşkına döndü. Amerika Birleşik Devletleri’nde motosikletleriyle dağ yolunda ilerleyen grup, yanlarındaki bisikletliyi görünce şaşkınlık yaşadı. Hızları zaman zaman saatte 80 kilometreye ulaşan motosikletlerle başa baş pedal çeviren adam, virajlarda ise rakiplerini geride bıraktı. Uzun süre devam eden bu tatlı rekabet, bir motosikletlinin kask kamerasına yansıdı.

 

Kategori

At yarışlarında korkunç kaza!

Filipinler’in başkenti Manila’da düzenlenen at yarışlarında korkunç bir kaza yaşandı. Önde giden at, jokeyi tarafından fazla zorlanınca bir anda yere düştü. Arkadan gelen diğer at da ona takılarak devrildi. At taklalar atarken, jokey de havaya uçtu. Yarış ise hemen durduruldu. Feci kazada iki jokey de yaralanırken, atların dizlerinde de kırıklar oluştu. Hastaneye kaldırılan jokeylerden birinin hayati tehlikesinin olduğu öğrenildi.

Kategori
GoPro'nun yakaladığı inanılmaz görüntü!

GoPro’nun yakaladığı inanılmaz görüntü!

Çek Cumhuriyeti’ndeki yarışta 200 km hızla giden yarışçı kontrolünü kaybedince takla atmaya başladı.Kaza yapan yarış aracına bağlı gopro, araçtan fırlarken, kaza anını da saniye saniye kaydetti.

Kategori

Sözcü CannesLions’da: Yarışılan alanlar

Sözcü CannesLions’da: Birleşmiş Milletler’in kız çocukları için yaptığı kampanyaya 43 bin proje katılıyor. İşte yarışılan alanlar…

Kategori
Paten kaymada çığır açan adam!

Paten kaymada çığır açan adam!

Rollerman olarak geçen bu sporları profesyonel olarak uygulayan bu ikilinin mücadelesi insanı heyecanlandırır cinsten. O hızlarda o virajları alışları gerçekten inanılmaz.

Kategori
At, önüne çıkan kadına acımadı

At, önüne çıkan kadına acımadı

Yarış atını durdurmak isteyen kadın, atın önüne geçiyor ancak kendisini kötü bir son bekliyor.Önüne çıkan kadını adeta ezip geçen Kadın, aldığı darbeyle yere yıkılıyor.

Kategori
Ünlüler ‘spora teşvik’ için koştu

Ünlüler ‘spora teşvik’ için koştu

Nike, kadınları spor yapmaya teşvik etmek için düzenlediği sıra dışı etkinlik serisi “NikeWomen Victory Tour” ile geçtiğimiz yıl dünya çapında 200.000’den fazla kadını harekete geçirdi.Bu yıl Atlanta’dan Hong Kong’a, Sydney’den Los Angeles’a 19 farklı şehirde düzenlenen NikeWomen Victory Tour kapsamında, bugün Caddebostan’da 5km ve 10km’lik koşuda binlerce kadın koştu.Aralarında Ece Vahapoğlu, Çağla Kubat, Elvin levinler gibi ünlülerin de olduğu kadınlar ‘spora teşvik’ için Caddebostan’da koştu.

 

Haber: Edda SÖNMEZ

Kamera: Çağatay GÜRÜCÜ

Kategori

Moto2 yarışlarında korkunç kaza!

Bugün gerçekleşen Moto2 yarışlarıda büyük bir kaza gerçekleşti. Kazada patlamalar da gerçekleşirken olayı görenler gözlerine inanamadı.
Kategori

Küba’da çekilen ilk ABD yapımı film!

Küba’nın başkenti ve en büyük şehri Havana’da çekilen bu görüntüler ‘Daha Hızlı Daha Öfkeli’ filminden. Küba’da çekilen ilk ABD yapımı film ‘Daha Hızlı Daha Öfkeli’nin kamera arkası görüntülerinden bir kesit sosyal medyada çok paylaşıldı.

Kategori

Andenalin tutkunu gençlerden kano yarışı

Adrenalin tutkunu gençler kano ile uzun mesafesi olan bir kanaldan denize doğru yarış yaptı. Tehlikeli olan yarış kameralara böyle yansıdı.

 

 

 

 

 

Kategori

Araba yarışı değil misket yarışı

Yarış denildiğinde akıllara hız tutkunlarının vazgeçilmezlerinden olan araba yarışı gelir. Fakat burada durum biraz daha farklı. Misketlerin birbirlerini geçmesi üzerine kurgulanan bu yarış oldukça eğlenceli.

Kategori

Trafik ışıklarında başlayan yarış böyle bitti

ABD’de trafik ışıklarının yanmasıyla yarışa başlayan iki lüks araç büyük bir kaza yaptı. Kaza sonrası lüks araçlarda büyük maddi hasar oluştu. Kaza anı arkadan gelen başka bir aracın kamerası tarafından kaydedildi.

Kategori

Otoyolda inanılmaz görüntü

Bursa’da çekilen görüntüler sosyal medyada büyük ilgi gördü. At çiftliğinden kaçan bir yarış atı otoyolda dört nala koşarak araçlarla yarıştı. Amatör kamera tarafından kaydedilen bu görüntüler günün en çok izlenilenleri arasına girmeyi başardı.