yarı final – Sözcü TV

yarı final

Kategori

Survivor’da Acun Ilıcalı patlamayı böyle duyurdu

Canlı yayın olarak ekrana gelen Survivor yarı final gecesinde Acun Ilıcalı, Atatürk Havalimanı’nda yaşanan patlamayı böyle duyurdu. Ilıcalı’nın sözleri sonrası stüdyo buz kesti. İşte o anlar…

Kategori

Eurovision’da ilginç detay!

Türkiye’nin katılmadığı ve televizyon kanallarında gösterilmeyen Eurovision şarkı yarışmasında bugün yarı final heyecanı yaşandı. Gözlerden kaçan detay ise yarışmaya Ukrayna adına katılan Tatar asıllı Jamala (Cemile). Söylediği şarkıda 1944’te Kırım tatarlarının sürgününü anlatıyor.

Haber: Ahmet Gedik

Kategori

Emre Sertkaya’yı birinci yapan parça: ‘Minnet Eylemem’

O Ses Türkiye’nin 2 Şubat Salı akşamı yayınlanan final bölümünde, Emre Sertkaya büyük finaldeki ilk performansını Minnet Eylemem adlı parçayı seslendirerek sergiledi. Emre Sertkaya’nın daha önce de seslendirdiği bu parça onu birinci yapan en önemli parça olarak gösterildi.

Kategori

O Ses Türkiye’de şampiyon Emre Sertkaya!

O Ses Türkiye’nin bu sezonki şampiyonu Emre Sertkaya oldu. Gökhan ve Hakan’ın takımında yer alan ve finale kadar birbirinden zorlu rakipleri gerisinde bırakarak gelen Emre birinci oldu. Emre’nin birincilik sevinci ise görülmeye değerdi.

Kategori

Türkan, O Ses Türkiye’den böyle elendi

Büyük umutlarla finale kadar gelen Türkan son dört yarışmacı arasına adını yazdırdı. Fakat şampiyon olamayarak oylamalarla elendi. Türkan’ın elenmesiyle şampiyonluk yaşayacak yarışmacı bu sezon da bir kadın yarışmacı olamayacak.

Kategori

Gökhan’ın gizli ses kaydı ortaya çıktı!

O Ses Türkiye’nin 2 Şubat Salı akşamı yayınlanan bölümünde, Gökhan ve Hakan’ın sezon boyunca yaşadığı en özel anlar ekrana geldi. Ayrıca Gökhan’ın daha önce hiçbir yerde yayınlanmayan ses kayıtları da bu videoda…

Kategori

Hadise şampiyon çıkarsın diye kampanya bile başlatılmıştı

O Ses Türkiye’de final gecesine girilirken, bir sezon boyunca jüri koltuğunda oturan Hadise’in yaşadığı en ilginç anlar bir klipte toplandı. İşte o anlar…

Kategori

İşte Murat Boz’un O Ses’teki en ilginç anları

O Ses Türkiye’de final gecesine girilirken, bir sezon boyunca jüri koltuğunda oturan Murat Boz’un yaşadığı en ilginç anlar bir klipte toplandı. İşte o anlar…

Kategori

Tankurt, O Ses Türkiye’ye veda etti

Ebru Gündeş’in takımında yer alan ve finale kadar yükselen Tankurt, finalde elenerek birincilik şansını kaybetti. Böyleleikle Ebru Gündeş’in finaldeki tek yarışmacısı elenmiş oldu. Finale hiç kendi takımındaki yarışmacısını çıkaramayan Murat Boz ile birlikte Ebru Gündeş’in de artık şampiyon çıkarma şansı kalmadı.

Kategori

İşte Ebru Gündeş’in O Ses’teki en ilginç anları

O Ses Türkiye’de final gecesine girilirken, bir sezon boyunca jüri koltuğunda oturan Ebru Gündeş’in yaşadığı en ilginç anlar bir klipte toplandı. İşte o anlar…

Kategori

Tankurt ve Ebru Gündeş’ten final öncesi şov

Ebru Gündeş ve onun takımında yer alan, Rap performanslarıyla beğeni toplayarak finale kadar gelen Tankurt final öncesi düet yaptılar. İşte beğeni toplayan o düet…

Kategori

Türkan final öncesi büyüledi

Gökhan ve Hakan’ın takımında yer alan Türkan Kürşad büyük final öncesi performanslara geçilmeden evvel birlikte sahneye çıktılar. İzleyenlere final öncesi One Way Or Another adlı parçayı söylediler.

Kategori

O Ses Türkiye’de Emre adını finale yazdırdı

O Ses Türkiye yarı finalinde, finale çıkmak için yarışan yarışmacılardan Gökhan ve Hakan’ın takımında yer alan Emre Sertkaya adını finale yazdırdı. Sonuçlar sonrası büyük sevinç yaşadı.

Kategori

Aziz finale çıktı Hadise mutluluktan ağladı

O Ses Türkiye yarı finalinde, finale çıkmak için yarışan yarışmacılardan Hadise’nin takımında yer alan Aziz Kiraz, adını finale yazdıran son isim oldu. Sonuçlar paylaşıldığında finale takımında bulunan Aziz Kiraz’ı gönderen Hadise gözyaşlarına boğuldu.

Kategori

O Ses Türkiye’de ikinci finalist Tankurt oldu

O Ses Türkiye yarı finalinde, finale çıkmak için yarışan yarışmacılardan Tankurt, finale adını yazdıran ikinci isim oldu. Sonuçlar paylaşıldıktan sonra Ebru Gündeş’in takımında yer alan Tankurt sevincini Güneş’le paylaştı.

Kategori

O Ses Türkiye’de ilk finalist Türkan oldu

O Ses Türkiye yarı finalinde, finale çıkmak için yarışan yarışmacılardan Türkan Kürşad, finale adını yazdıran ilk isim oldu. Sonuçlar paylaşıldığında büyük bir mutluluk yaşadı.

Kategori

‘Bilim adamı olacağım’ diyen çocuğu O Ses Çocuklar’a davet etti

Yarışmacı Emre Sertkaya’nın 6 yaşındaki kardeşi, abisini desteklemek için stüdyoya ailesiyle birlikte geldi. Küçük çocuğa mikrofon uzatıldı ve büyüdüğünde ne olacağı soruldu. Bunun üzerine bilim adamı olacağım yanıtını veren çocuğa jüri üyesi Ebru Gündeş, O Ses Çocuklar’a davet etti

Kategori

Murat Boz, O Ses’e veda etti

O Ses Türkiye yarı finalinde performanslarını sergileyerek finale çıkmaya çalışan yarışmacılardan hiçbiri Murat Boz’un takımından olmayınca Murat Boz daha yarı final bitmeden bu sene hiçbir adayını finale taşıyamadan elenmiş oldu. Bu durum Acun Ilıcalı ve Murat Boz arasında esprili bir şekilde konuşuldu.