yaralanma – Sözcü TV

yaralanma

Kategori

Kendine araba çarpmış gibi yaptı

Taiwan’da kalabalık bir yolda seyir halinde olan bir arabanın önüne atlayan kadın, bir süre yaralanmış taklidi yaptı. Neden böyle bir şey yaptığı bilinmeyen kadın, bir süre yerde yattıktan sonra kalktı ve hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti.

Kategori

Türkmen Dağı’nda yaralandı

Suriye’nin Bayırbucak bölgesindeki Türkmen Dağı’nda yaşanan çatışmalarda yaralanan 23 yaşındaki Bedia Hatip, tedavi için Adıyaman’a getirildi.

Kategori

O Nazlı Çelik’ten daha şanssız

Nefes kesen patlama anları izleyenleri şaşkına çevirdi. Suriye’de Orient New haber ajansının muhabiri çatışmaların yaşandığı sıcak bölgede haberini sunarken kendisine isabet eden bir şarapnel parçasıyla yaralandı. Nazlı Çelik’ten şansız olan spiker kanlar içerisinde hastaneye kaldırıldı. Star Ana Haber spikeri Nazlı Çelik, Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde çekim yaparken böyle ölümden dönmüştü. O anlar kameraya saniye saniye yansıdı.

Kategori

Dizde bağ yaralanmaları ve menisküs

Menisküs yaralanmaları ve ön çapraz bağ yırtığı spor yapan genç erişkinlerde sık görülen rahatsızlıklardandır. Bu hastalıkların tedavisinde hastalarımız artroskopik olarak ameliyat olduğundan iyileşme süreçleri hızlı olur. Bu ameliyatla birlikte hastalar işlerine erken dönebilmekte ve 6 ay içinde spora başlayabilmektedir. Ortopedi ve Travmatoloji  Op. Dr. Ahmet Özyazgan cevapladı.

Kategori

Oktay Kaynarca muhabirin ayağını ezdi

Bir özel televizyonda yayınlanan “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca, kaçamak yaptığı sıralarda gazetecilere yakalanınca, aracını kendisini görüntülemeye çalışan Milliyet gazetesi muhabiri Seçkin Şenvardar’ın ayaklarının üzerinden geçerek yaralanmasına neden oldu. Kanal D’de yayınlanan “Renkli Sayfalar” programının sunucuları Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt konuyu böyle değerlendirdi.

Kategori

Polis silahıyla kendini vurdu

Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesindeki Emniyet müdürülüğünde görevli polis memuru tabancasıyle kendini vurdu. Polis memuru ağır yaralandı.

Kategori

Malul sayılmayan gazilerin isyanı

Malul Sayılmayan Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleri İzmir’in Gündoğdu Meydanı’nda basın açıklaması yaparak sesini duyurmaya çalıştı. Derneğin genel başkanı Mesut Kılıçaslan, “Bizler vatani görevlerini yerine getirirken yaralanıp, sakatlanan eski asker ve polisleriz. Ama gazi ve şehit aileleri ile ilgili kanun, kanun hükmünde kararname, yönetmelik ve tüzükler kapsamında değerlendirilmeyip, bu kanunların verdiği haklardan yararlanamıyoruz. Çünkü askeri hastanelerden verilen raporlara göre sakatlanma ve uzuv kaybı derecemiz TSK Sağlık Yeteneği Yönetmeliği’nde belirtilen değerin altında olduğu için malul gazi olarak kabul edilmemekteyiz” dedi.

Kategori

Kavgayı ayırmak isterken…

Konya’da eski iş ortakları arasında alacak-verecek meselesi nedeniyle çıkan kavgayı ayırmaya çalışan 34 yaşındaki itfaiyeci Sait Fidancıoğlu silahla omuzundan vurularak yaralandı.