vurgun – Sözcü TV

vurgun

Kategori

Cadılar Bayramı’nda ‘şeker soygunu’

Cadılar Bayramı’nın kutlandığı ABD’de bir evin bahçesini çeken güvenlik kamerasının kaydettiği görüntüler sosyal medya platformlarında yayınlandı. Çocukların evden dağıtılacak olan tüm şekerli çaldığı görüntüler, ‘şeker soygunu’ başlığıyla sosyal medyada paylaşıldı.

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (03.06.2016)

3 Haziran 2016 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde. Beyazperdeye bu hafta Warcraft, Benim Çılgın Düğünüm 2, Vurgun ve Yaz Kampı filmi yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kamera: Çağatay GÜRÜCÜ

Kategori

‘500 milyon dolar fazladan doğalgaz parası ödedik’

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, sosyal medya platformu Periscope’den canlı yayında doğalgaz ve elektrik faturalarında nasıl büyük vurgun yapıldığını anlattı.

Kategori

200’ün üzerinde banka ve hesap kartı kopyaladılar

İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, hesabından bilgisi dışında işlem yapıldığını belirten vatandaşlardan gelen şikayetler üzerine çalışma başlattı.

Kategori

İstanbul’da minibüse binerken dikkat edin!

İstanbul’da seyehat etmek başlı başına bir macera. Metrobüs, tramvay ve otobüsün alternatifi ise minibüsler. Zaten var olan bir sorunun bu sıralar daha da artması minibüs şoförlerini isyan etme noktasına getirdi. Para üstü dolandırıcılarının ve cepçi tabir edilen hırsızların arttığını belirten minibüsçüler bir de sahte para verenlerle uğraşıyoruz diyor. Bir başka şikayet ise bedava seyehat edenler. Peki minibüslerde bedava seyehat edilir mi? Cevabı video haberde.

HABER: Turgut ERAT / KAMERA: Çağatay GÜRÜCÜ