vatanım sensin – Sözcü TV

vatanım sensin

Kategori
vatanimsensin

Vatanım Sensin’de tüyleri diken diken eden sahne

Miralay Cevdet ve Azize Hemşire’nin bile bile ölüme yürüdüğü sahne, Vatanım Sensin dizisinin finaline damga vurdu. O anları izleyenler duygu dolu anlar yaşadı.

Kategori
r23r23r444

‘Sizin hiç dediğiniz şey vatan…’

Kanal D ekranında Perşembe günleri yayınlanan Vatanım Sensin’in bu haftaki yeni bölümünde izleyenler gözyaşlarına hakim olamadılar. Özellikle idamı göze alarak vatan sevgisinden bir anlık ödün vermeyen Cevdet Komutan’ın küçük kızı Hilal izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı ve Yunan komutanın söylediklerine cevap olarak; ‘Sizin hiç dediğiniz şey vatan…’ dedi.

Kategori
b34b34b5

Cevdet Komutan Ölmez Hasan’ı fena dövdü

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Vatanım Sensin’de bu hafta Cevdet Komutan ile Ölmez Hasan arasında tırmanan gerginlik fena bir dayak ile sonlandı. Zindanda elleri bağlı Ölmez Hasan’ı yaptığı bir plan neticesinde döven Cevdet Komutan hırsını aldı.

Kategori
e31e13e

Vatanım Sensin’de Mustafa Kemal vurgusu duygulandırdı

Kanal D’nin sevilen dizisi Vatanım Sensin’de bu hafta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının adının geçtiği sahneler izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı. Milli Mücadele çalışmalarını sürdüren Mustafa Kemal, Hüseyin Rauf Orbay, Refet Bele ve Ali Fuat Cebesoy birlikte Amasya Genelgesi’ni hazırladılar. Halka dağıtılan bu genelge ile birlikte Anadolu’da artık bir direnişin başlanacağını işaret eden bu anlar izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı.

Kategori
vatanim-sensin2

Vatanım Sensin 7. Bölüm 2. Fragmanı

Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Vatanım Sensin’ yeni bölümüyle 8 Aralık perşembe akşamı 20:00’da. Heyecanla beklenen yeni bölümünde bakın neler oluyor?

Kategori
vatanim-sensn1

Vatanım Sensin 7. Bölüm Fragmanı

Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Vatanım Sensin’ yeni bölümüyle 8 Aralık perşembe akşamı 20:00’da. Heyecanla beklenen yeni bölümünde bakın neler oluyor?

Kategori
v43v3v34v

Vatanım Sensin’de Azize kızı Yıldız’ın yüzüne tükürdü

Kanal D ekranının sevilerek izlenen dizisi Vatanım Sensin’de bu hafta Azize kızı Yıldız’ı görücüye çıkarmak için hazırlıklara başladı. Fakat bu haberi tanıdıklarına vermek için kolları sıvayan Azize, kızı için güzel söylemler duymayınca çok sinirlendi. Sonrasında ise kızıyla yüzleşen Azize, kızının yüzüne tükürdü.