valiz – Sözcü TV

valiz

Kategori

Bu bagaj sizi takip ediyor

Cep telefonuna yüklenen bir uygulama sayesinde bu valiz telefonun sahibi nereye giderse yürüyüş hızında onu takip ediyor. İşte o muhteşem bagaj…

Kategori
Bavulunuzu en pratik şekilde nasıl hazırlarsınız?

Bavulunuzu en pratik şekilde nasıl hazırlarsınız?

Bavulunuzu hazırlarken nasıl sığdıracağım bunca eşyayı diye düşündüğünüz oldu mu? Ufak ipuçları için videoyu izleyin.Bavulunuzu hazırlamanın en pratik ve kullanışlı yöntemlerini öğrenmeden tatile çıkmayın!

Kategori
Yaz aylarının yeni plaj aracı

Yaz aylarının yeni plaj aracı

Hoverboard uyumlu bu ekipman sayesinde üzerine oturarak seyahat edebiliyorsunuz. Ekipmanla insanların taşınması yanında arka kısmına takılan valiz gibi başka eşyalar da taşınabiliyor.İşte yaz ayının en yeni plaj aracı…

Kategori

Bakın uçaklarda valizler nasıl taşınır!

Uçak yolculuğu sırasında uçup giden ve bir daha haber alınamayan bagajların nerede olduğunu merak edenler bu görüntülere inanmayacaksınız. Fotoğraflara göre kaybolan bagajların nedenlerinin başında etiketleme ve eşleşme yanlışlıkları geliyor. Bavullara boş etiket, yurt içi uçuşlara uluslar arası transit etiketleri yapıştırılıyor, hatta hiç etiket yapıştırılmıyor ve yükleme sırasında barkotlamada büyük hatalar dönüyor. Havayolu şirketleri hatalarını ise “Sistem hatası” olarak örtbas ediyor.

Kategori

Bursa Terminali’nde şüpheli valiz

Bursa Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde siyah bir valiz polisi alarma geçirdi. Fünye ile patlatılan valizden erkek giysileri ile gıda ürünleri çıktı.