Umut Asil – Sözcü TV

Umut Asil

Kategori

2’ye 1 izleyicisine büyük sürpriz

Hale Ceylan Barlas, Umut Asıl ve Mehmet Özen’in hazırlayıp sundukları 2’ye 1’de bu hafta Hale ve Umut Yeşilköy Pazarı’na gitti.

Kategori

Utançlarından kameraya bakamadılar!

2’ye 1 bu hafta, ilgi gören ‘Moda Terimleri’ yarışmasının ikinci bölümüyle karşınızda… Hale Ceylan Barlas, bu hafta yine Umut Asil ve Mehmet Özen’i sorularıyla terletti. Programın bir bölümünde ise, Lingeria teriminin nasıl bir şey olduğunu merak eden sunucular, ekrana çıkan görüntü karşısında utanıp kameralara bakamadı… İşte o eğlenceli anlar…

Kategori

Mert Altınışık’tan sunucuya sert çıkış

Hale Ceylan Barlas, Umut Asil ve Mehmet Özen’in sundukları 2’ye 1 bu hafta yoğun istek üzerine, oyuncu Mert Altınışık’ı tekrar konuk etti. Bu kez Altınışık, Hale Ceylan Barlas ile Umut Asil’e bir kombin yaptı. Programın ilerleyen dakikalarında ise Altınışık ve Barlas arasında ufak bir gerginlik başladı. Detaylar videoda…

Kategori

2’ye 1 programı moda terimlerini tartıştı

Her hafta farklı konseptlerle ekrana gelen 2’ye 1 programında bu hafta konu ‘Moda Terimleri’ydi… Hale Ceylan Barlas’ın hazırladığı sorular karşısında, Mehmet Özen ve Umut Asil şaşkınlıklarını gizleyemedi ama içlerinden biri moda konusundaki engin bilgileriyle herkesi şaşırttı. Sizce o kişi Umut mu Mehmet mi?

Kategori

2ye’1 de bu hafta intikam var

Hale Ceylan Barlas, Umut Asil ve Mehmet Özen’in hazırlayıp sundukları 2’ye 1 programında bu hafta Mehmet ve Hale, Umut için konser kombini yaptı. Mehmet konser konseptine sadık kalırken, Hale ise ilk programın acısını Umut’tan fena çıkardı. Bakalim Umut’un buna tepkisi ne oldu?