tuvalet – Sözcü TV

tuvalet

Kategori
tuvalet

Tuvalete girmek isteyen adam şaşkına döndü

İngiltere’de hafta sonu düzenlenen müzik festivali Eastern Electrics’te herkesi şaşkına çeviren bir olay yaşandı. Festival devam ederken tuvalete girmek isteyen bir adam alana kurulan portatif bir tuvalete girince neye uğradığını şaşırdı. Önünde bir korumanın bulunduğu mavi tuvaletin içerisinde gizli bir parti alanı olduğu ortaya çıktı.

Kategori
suluk880

Tuvaletten çıkan yaratığı fotoğrafçı yakaladı

Malezya’da gerçekleşen olayda fotoğrafçı Zula Anip, drenaj borusunda yaşadığı düşünülen ve evin tuvaletinden çıkan yaratığı çekime aldı. Büyük bir sülük benzeri olan yaratığın ne tür bir hayvan olduğu henüz belirlenemedi. Fotoğrafçı, yerel basına yaptığı açıklamada yaratığı evinden uzaklaştırabildiğini belirtti.

Kategori
karayilan880

Tuvaletten kara yılan çıktı

Yılan yakalayıcısı olan komşusunu tuvalet deliğinde bulunan yılanı almak için çağıran kişi gördükleri karşısında şaşkına döndü. Son dört senede altı yılan çıkardığı klozette büyük bir kara yılan buldu.

Kategori
seyyar-tuvalet

Seyyar tuvalet deneyimi kötü bitti

Bir festival sırasında eğik konumda duran seyyar tuvaleti kullanan kişi, tuvalet başka birisi tarafından düzeltilince dışarıya doğru fırladı.

Kategori
lllll

Genç kadının eli klozete sıkıştı!

Genç kadının eli klozete sıkıştı ve onu kurtarmak için büyük bir ekip seferber oldu. Genç kadının elini klozetten kurtarabilmek için rezervuarı olduğu gibi yerinden söktüler. Genç kadınla birlikte rezervuarı dışarı çıkarıp uzun bir uğraştan sonra eli çıkarmayı başarabildiler.

Kategori
kaplan

Tuvalete girdiğinizde bir Bengal Kaplanını su içerken görseniz tepkiniz ne olurdu?

İnsanoğlu vahşi hayvanların yaşam alanlarına her gün daha fazla müdahale etmeye başladı. Kendisine yeni yaşam alanları inşa etmek üzere adeta acımasız bir şekilde doğal yaşam alanlarına saldıran ve el koyan insanoğlu ilerleyen zamanlarda bu hesapsızlığının bedelini nasıl ödeyecek bilinmez ama sosyal medyada paylaşılan bir video bu duruma trajikomik bir gözle yaklaşmış.

Kategori
f23f24f24f

Hassas bir konuda babasını nazikçe uyaran kız

Tuvalet konusunda çoğu insan gibi hassas olan bu ufak kız babasının yaptığı davranıştan pek memnun olmadığını çok güzel bir şekilde dile getiriyor. İşte sosyal medyada ilgiyle izlenen o görüntüler…

Kategori
Gelin adayı tuvalet izni istedi, Esra Erol şaştı kaldı

Gelin adayı tuvalet izni istedi, Esra Erol şaştı kaldı

İzdivaç programında heyecanlanan gelin adayının tuvalete gitmek için izin istemedi hem Esra Erol’u hem de ekran başındakileri şaşırttı.

Kategori
sariyer belediye hayvan barınağı

Hayvan barınağında kan donduran görüntüler

Sarıyer Belediyesi Hayvan Kısırlaştırma ve Rehabilitasyon Merkezi’nden gelen yeni görüntüler kanınızı donduracak. Sürekli olarak adı skandallarla anılan Sarıyer Belediyesi Hayvan Kısırlaştırma ve Rehabilitasyon Merkezi yeni bir rezalete imza attı. Kurulma amacı hayvanları korumak ve onlara sağlıklı bir yaşam sunmak olan merkez ne yazık ki son derece kötü bir durumda. Hayvanların son derece pis ve sağlıksız şartlarda barındırıldığı bu merkezde yaşanan bazı görüntüler korku filmlerini aratmıyor.

Kategori
trump

“Trump kadınların da tuvalete gittiğini keşfetti!”

Cumhuriyetçi Parti’nin başkan aday adaylarından Donald Trump, Cumartesi günü yapılan ve canlı yayınlanan Demokrat Parti’nin başkan adayları arasındaki programda reklam arasının bitmesinin ardından sahneye dönen Hillary Clinton’ı sert bir şekilde eleştirmişti. Trump, “Onun nereye gittiğini biliyorum, bunu konuşmak istemiyorum. Bu iğrenç” diyerek Demokrat Parti’nin en güçlü başkan aday adayını eleştirmişti. Hillary Clinton’ın rakibi ve Demokrat Parti başkan aday adayı Vermont Senatörü Bernie Sanders ise bu açıklamayla ilgili olarak Trump’a bir karşılık verdi ve rakibini korudu. Iowa’da seçmenlere konuşan Sanders, “Bunun sizi nasıl yıkacağını bilemiyorum. Donald Trump çok üzüldü” diyerek konuya giriş yaptı ve ardından, “Onun kadınlarla ilişkisi nasıl hiç bilmiyorum, ancak kadınların da tuvalete gittiklerini öğrendi ve bu onu çok üzdü” dedi.

Kategori
Uçakta yaşayan adam

Uçakta yaşayan adam

Portland yakınlarında bulunan bir ormandaki terk edilmiş bir Boeing 727 uçağını kendine göre dizayn edip içinde yaşamaya başlayan adamın sıra dışı videosu. Uçak evin içinde her türlü konfor düşünülmüş. Duş, tuvalet, yatak odası, bilgisayar odası, mutfak gibi bölümler oldukça işlevsel.

Kategori
Tuvaleti-gelince-stüdyodan-koşarak-çıktı

Tuvaleti gelince stüdyodan koşarak çıktı

İşte Benim Stilim All Star programında yarışmacılardan Ayşegül tuvaleti gelince stüdyodan koşarak çıktı. Yarışmacının zor anları kameraya böyle yansıdı.

Kategori
tuvalet

Jennifer Lawrence tuvaletten video yayınladı

The Hunger Games (Açlık Oyunları) filminin yıldızı Jennifer Lawrence, tuvalete gittikten sonra ellerini yıkamadığı ile ilgili söylentilere komik bir video ile cevap verdi. Facebook hesabından yayınladığı video’da tuvalete giden Lawrence, çıktıktan sonra ellerini yıkıyor ve “Bana başka bir yol bırakmadınız. Tabii ki ellerimi yıkıyorum. Bunu söylemek zorunda kaldığıma inanamıyorum” diyor.

Kategori
farree

Farenin bunu nasıl başardığına şaşıracaksınız

National Geographic kanalizasyon boyunca ilerleyen farelerin klozetlerimize ulaşıp ulaşamayacağını araştırınca ortaya çıkan sonuç çok ilginç. Edinilen bilgilere göre klozetlerimize ulaşmak fareler için çocuk oyuncağı çünkü bu akıllı hayvanlar 3 gün boyunca suda ilerleyip 3 dakika boyunca suyun altında nefeslerini tutabiliyorlar.

Kategori
jessica

Jessica Alba tuvaleti temizlerken kendinden geçti

Hollywood yıldızı Jessica Alba, Santa Monica merkezli şirket ‘The Honest Company’nin kurucularından biri. Güneş kreminden çantaya, bebek bezinden temizlik ürünleri firmanın reklam yüzüde haliyle Jessica Alba. Son yayınlanan reklam filminde Jessica Alba tuvalet ve banyo temizliğine soyunuyor. Reklamda temizlik işlerinin aslında eğlenceli olabileceğini kanıtlamaya çalışırcasına neşeli tavırlar sergileyen Alba, klozeti temizlerken şarkı söyleyip dans ederek adeta kendinden geçiyor.

Kategori
asdada

Japonların banyoları bile teknolojik

Japonya’da yaşayan küçük kız, Japonların banyosunu tanıttı. Alışkanlıklarını ve ilginç banyo tasarımlarını izleyenler şaşkına döndü. İşte o yaşanacak banyo..
Kategori
tuvalet-bebek

Hamile kadın tuvaletini yaparken bebeğini…

Çin’in güneyindeki Guangzhou kentinde bir genel tuvalete giren hamile bir kadın çocuğunu tuvaletin deliğine düşürdü. Ardından bebeği böyle kurtardılar.

Kategori
damla

Minik Damla’nın yürek burkan dramı

Denizli’de doğuştan kasları gelişmediği için akranları gibi koşup, oynayamayan 9 yaşındaki ilkokul öğrencisi Damla Özyurt’un yürüyebilmesi ameliyat ve fizik tedaviye bağlı. Ailesinin bebek arabasıyla okula götürüp, getirdiği talihsiz Damla, gözyaşlarını tutamayıp, “Arkadaşlarım gibi ip atlayıp, halk oyunları oynamak istiyorum” derken, anne Rabia Özyurt, maddi durumlarının iyi olmadığını kızının ameliyatı için gerekli olan 12 bin lira için yardım kampanyası başlatmayı düşündüklerini belirtip, hayırseverlerden destek istedi.