turnuva – Sözcü TV

turnuva

Kategori
İngiltere Başbakanı Cameron, Wimbledon'da yuhalandı

İngiltere Başbakanı Cameron, Wimbledon’da yuhalandı

Dünyanın en prestijli tenis turnuvası Wimbledon Tenis Turnuvası’nda İskoç Andy Murray’nin final karşılaşmasını izleyen Başbakan David Cameron, karşılaşmayı izleyen kalabalık tarafından yuhalandı. Wimbledon Tenis Turnuvası tek erkeklerde Britanyalı Andy Murray, Kanadalı Milos Raonic’i 3-0 yenerek turnuvada ikinci kez şampiyon oldu. Turnuva sonunda ödül konuşması yapan Murray’in kendisini izleyen Başbakan David Cameron’a da teşekkür ettiği sözlerinin ardından, kalabalık Cameron’ı yuhaladı.

Kategori
EURO 2016 finaline ön bakış

EURO 2016 finaline ön bakış

Tüm futbolseverlerin nefesini tutarak izleyeceği EURO 2016 finalinde Portekiz ile Fransa karşılaşacak. Turnuvanın en sahibi Fransa, Ronaldo ve arkadaşlarının tarih yazmasını engellemek ve kendi evinde kupayı kazanmak istiyor. Biz de sizler için dev finale bir bakış attık.

Kategori

Mükemmel atlayışın verdiği hissiyat

Kaykay turnuvaları yurt dışında birçok ülkede üstünde oldukça başarılı hareketler yapan ve turnuvalarla meşhur bir halde. Bu cambazlıklar bir de aksiyon içerikli konseptlerle birleşince ortaya böyle sonuçlar çıkıyor.

Kategori

#SozcuEuro2016 Turnuvanın Stadyumları

Son zamanlarda merakla takip edilen Euro 2016’da oynanan Turnuva Stadyumlarını sizler için böyle sıraladık. İşte o isimler…

Kategori

Maç ortasındaki hortum paniği kamerada

Zonguldak’ın Alaplı İlçesi’nde düzenlenen futbol turnuvası sırasında hortum çıktı. Paniğe neden olan hortum nedeniyle karşılaşmaya kısa süreli verildi.

Kategori

Müller ve Lahm şampiyonlara karşı

Çin Turu’na çıkan Bayern Münih’in yıldızlar Thomas Müller ve Philipp Lahm, Çinli masa tenisi efsanesi Wang Hao ve Ding Ning ile gösteri maçı yaptı.