Türk – Sayfa 2 – Sözcü TV

Türk

Kategori

Türk ordusunun “Transformer”ları

Türk Silahlı Kuvvetleri için Türk mühendislerce tasarlanan ve milli imkanlarla yapılan “Samur”, şekil değiştirip hem karada hem de denizde ilerleyerek askerlerin su engelini aşmasını sağlıyor.

 

Kategori

Küçük çocuğa Çin işkencesi!

Çin ve Türkistan’da yaşayan Uygur Türkleri, Çinlilerin soykırımına maruz kalmaya devam ediyorlar. Öyle ki bu ufak çocuğa, ondan birkaç yaş büyük Çinli çocuklar tüyler ürperten bir vicdansızlıkla işkence ediyorlar.

Kategori

Fabregas’tan Hleb’e Türk şakası!

İspanya ile Beyaz Rusya arasında oynana maç öncesi eski takım arkadaşı Cecs Fabregas ile Alexander Hleb yaşanan şaka kameralara yansıdı.

Kategori

Rusya’da Türk şoför trafikte Ersin Korkut’u görünce..

Bir programa katılmak için Moskova’ya gelen komedyen Ersin Korkut, trafikte gördüğü Türk plakalı TIR şoförüne el sallayınca, ummadığı bir yerde ünlü gören şoför şaşkınlığını gizleyemedi. Moskova’da katıldığı program sonrası İstanbul’a dönmek için Moskova Vnukovo havaalanına gittiği anda sıkışan trafikte Rusya’ya yaş sebze meyve getiren 31 plakalı Türk şoföre el sallayan komedyen şoförün ummadığı anda ünlü görünce gösterdiği tepki görülmeye değer bir sohbet ortaya çıkardı. Camını indiren ve ünlü isimle Rusya’da trafikte sohbet eden Türk sürücü, komedyene ‘Gel seni İstanbul’a götüreyim’ teklifinde de bulunmaktan geri kalmadı.

Kategori

AKP’li Vekilden Akıncı’ya: Sende bir yamukluk var

AKP İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu, KKTC’nin yeni cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’ya zehir zemberek sözlerle yüklendi. Kuzu “KKTC’nin bir devlet olduğunu zaten biz tanıdık. O ayrı konu. Herhalde kardeşlik hukuku, beraberlik böylesi aymaz açıklamaları gerektirmez. Rum tarafı senin gelmeni istiyorsa belli ki sende yamukluk var. Bu kadar net.” ifadelerini kullandı.