turgutlu – Sözcü TV

turgutlu

Kategori

Anne kedinin hali yürek burktu

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde bir sokak kedisi, otomobil çarpması sonucu ölen yavrusunun başından saatlerce ayrılmadı. Bu durum görenlerin yüreklerini burktu.

Kategori

Ceset soruşturmasında 4 zanlı adliyeye sevk edildi

Manisa’nın Turgutlu İlçesi’nde, tabancayla öldürüldükten sonra otomobilde yakıldığı belirlenen Adem Dönmez cinayetiyle ilgili gözaltına alınan S.G. (28), İ.S. (25), O.R. (17) ve Suriye uyruklu M.B. adliyeye sevk edildi.

Kategori

Serinlemek için girdiği şelalede boğuldu

Manisa’nın Turgutlu İlçesi’nde, serinlemek için şelaleye giren 31 yaşındaki Hayri Yaşlı, boğularak yaşamını yitirdi. Olay, saat 12.30’da Akçapınar Mahallesi Gürbelik Şelalesi mevkiinde meydana geldi. Turgutlu’da esnaflık yapan Bekir Acar ile Hayri Yaşlı Gürbelik Şelalesi’ne piknik yapmak için geldi. Sıcak havadan etkilenerek şelaleye giren Hayri Yaşlı su içerisinde bir anda panikleyerek çırpınmaya başladı. Suda çırpınan arkadaşına yardım etmek isteyen ancak başaramayan Acar, durumu jandarma ekiplerine bildirdi.

Kategori

Motosiklete giren yılan korkuttu

MANİSA’nın Turgutlu İlçesi’nde bir motosikletin göstergelerinin bulunduğu bölüme giren yılan itfaiye ekiplerince bulunduğu yerden çıkarıldı. Yere düşen yılan çevredeki araçlara yönelince bazı vatandaşlar tarafından telef edildi.

Kategori

Emniyetten bin polisle asayiş uygulaması

Manisa’nın Turgutlu İlçesi’nde, İl Emniyet Müdürlüğü ve Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı yaklaşık bin polis, 50 noktada asayiş ve huzur uygulaması yaptı.

Kategori

Tekmelerin havada uçuştuğu kavga böyle görüntülendi

MANİSA’nın Turgutlu İlçesi’nde CHP İlçe Başkanlığı görevinden 3 gün önce alındığı ileri sürülen Erk Kayabaş’ın, partisini il yönetiminden görevinin devam ettiğine dair elinde yazı olduğunu, bunun ilçe teşkilatına fakslandığını belirterek düzenlediği basın toplantısında sandalyeler havada uçuştu.

Kategori

CHP Turgutlu’da yönetim kavgası

Manisa’nın Turgutlu İlçesi’nde CHP İlçe Başkanlığı görevinden 3 gün önce alındığı ileri sürülen Erk Kayabaş’ın, partisini il yönetiminden görevinin devam ettiğine dair elinde yazı olduğunu, bunun ilçe teşkilatına fakslandığını belirterek düzenlediği basın toplantısında sandalyeler havada uçuştu.

Kategori

Kayıp çiftçi, toprağa gömülü bulundu

Manisa’nın Turgutlu İlçesi’nde, incir toplamak için tarlasına giden ve bir daha kendisinden haber alınamayan 53 yaşındaki Kerim Kayrak’ın cesedi 47 saat sonra yakılarak toprağa gömülmüş olarak bulundu.