turabi – Sözcü TV

turabi

Kategori

Adem’den Turabi hakkında çarpıcı sözler

Şampiyonun Hikayesi programına katılan Adem Kılıççı, Survivor 2018’de gerilim yaşadığı Turabi Çamkıran’la yaşadığı diyaloğu anlattı.

Kategori

Damla ve Turabi’nin sakatlığıyla ilgili önemli açıklama

Survivor’da Acun Ilıcalı, Damla ve Turabi’nin sakatlığıyla ilgili önemli bir açıklama yaptı. Ilıcalı, Damla’nın koşabilecek durumda olduğunu söylerken, Turabi’nin hâlâ oynama şansı olmadığını söyledi. Ayrıca Ilıcalı sakatlığın riskli bir noktada olduğunu belirtti. Turabi’nin bu duruma tepkisi ise enteresan oldu.

Kategori

Turabi oyun sonu büyük acı çekti

Sembol oyununda sakatlanan Turabi, ayağının acısıyla adeta kıvrandı ve gözyaşlarını tutamadı. Turabi’nin yardımına takım arkadaşı Ümit Karan koştu.

Kategori
Turabi ve Alper'in kahkahaya boğan atışması!

Turabi ve Alper’in kahkahaya boğan atışması!

Buyur Bi’de Burdan Bak’ın 11 Şubat Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde Turabi ve Alper herkesi kahkaha boğan bir söz düellosuna girişti.

Kategori

Turabi O Ses Türkiye’de zeybek oynadı

Tv 8 ekranlarında yayınlanan yarışma programı, O Ses Türkiye yılbaşı özel programında sanat camiasından ünlü isimleri ağırladı, işte sanatçıların O Ses Türkiye performansları.

Kategori

Turabi: “Annem hemen evlenmemi istiyor”

Survivor yarışmasında iki kez şampiyon olarak tarih yazan Turabi hakkında merak edilenleri ilk kez ve sadece Aramızda Kalmasın’a anlattı.
İzleyici tarafından zaman zaman sinirli bir yapısı olduğu yönünde eleştirilere maruz kalan Turabi, “Survivor dönemi boyunca ada hayatında hiç ileri gittiğimi düşünmüyorum.  Ada şartlarında ne gerekiyorsa, bana nasıl gelindiyse onun cevabını verdim. Ben adayı gerçek hayat olarak gördüm. Her insanla anlaşamazsın. Ben sokakta büyüdüm o da bana çok şey öğretti. Ayna gibiyim. Kişi bana nasıl gelirse aynısını alır” dedi.

 

Kategori

Survivor’da aileler arasında gerginlik yaşandı

Survivor All Star’ın final bölümünde iki finalistin aileleri arasında gerginlin anlar yaşandı. Turabi’nin kardeşi ve Merve’nin babası arasındaki söz düellosunda araya Acun Ilıcalı girdi.
Kategori

Turabi ve Hasan’ın yüzleşmesi bitmek bilmedi!

Survivor All Star’ın 2 Temmuz Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde Hasan ve Turabi, yüzleşme konseyinde hayli gergin dakikalar yaşadı. Turabi, sürekli kendisini eleştiren insanlar olduğunu ve bu durumdan hayli rahatsız olduğunu söyledi. Hasan ise yine Turabi’nin üslubunu eleştirdi.

Kategori

İşte Survivor finalinde Turabi’nin rakibi!

Survivor Allstar’da büyük final öncesi Turabi’nin finaldeki rakibi belli oldu. SMS oylaması sonucu Merve – Hilmi Cem ve Begüm arasında yapılan oylamanın galibi Merve Aydın oldu ve böylelikle finale çıkarak Turabi’nin rakibi olmaya hak kazandı.

Kategori

Survivor’da ilk finalist Turabi!

Survivor Allstar’da Turabi ödül oyunu sonrası ilk finalist oldu. Turabi’nin finaldeki rakibi yarın Merve, Hilmi Cem ve Begüm arasından SMS ile Kıbrıs’tan yapılacak oylama sonucu belli olacak.

Kategori

Merve’den Hilmicem hakkında bomba iddia!

Survivor Allstar’ın 29 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanan ödül oyununda Merve, Hilmicem’in Turabi’ye karşı oyuna asılmadığını iddia etti. Hilmicem ise Merve’nin sözlerine karşılık vermeyi ihmal etmedi.

Kategori

‘Gideceğine hiç inanmıyordum!’

Survivor Allstar’ın 29 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde, Dominik’teki son konseyde elenen Hasan’ın ardından adada sakinlik hakim. Adada kalan 4 yarışmacı Hasan hakkındaki düşüncelerini anlattılar.

Kategori

Hakan’dan Turabi’ye büyük eleştiri!

Survivor Allstar’ın 25 Haziran Perşembe akşamı yayınlanan dokunulmazlık oyunu öncesinde Hakan, oynanacak su oyununda Turabi’nin sakatlığını gerekçe göstererek oynamamasını eleştirdi.

Kategori

Survivor Allstar’da arabayı kazanan isim

Survivor Allstar’ın 22 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanan ödül oyununun finalinde Merve ve Turabi zor anlar yaşadı. Arabayı Merve kazandı.

Kategori

‘Ünlüler buldozer gibi üstümüzden geçti!’

Survivor Allstar’ın 18 Haziran Perşembe akşamı yayınlanan bölümünde Turabi ve Hilmicem kaybettikleri ödül oyununu değerlendirdiler. Turabi Ünlülerin Gönüllüleri çok rahat yendiğini itiraf ederken, Hilmicem en şanssız günlerini yaşadıklarını söyledi.

Kategori

Doğukan ve Turabi’nin gergin mücadelesi!

Survivor All Star’ın 16 Haziran Salı akşamı yayınlanan ödül oyunu Turabi ve Doğukan’ın gergin mücadelesine sahne oldu. Alp Kırşan’dan iki kez uyarı alan Turabi puanı Ünlülere kaptırdı.

Kategori

Turabi diskalifiye oldu!

Survivor Allstar’ın 16 Haziran Salı akşamı yayınlanan ödül oyunu Turabi ve Doğukan’ın gergin mücadelesine sahne oldu. Alp Kırşan’dan iki kez uyarı alan Turabi puanı Ünlülere kaptırdı.

Kategori

Turabi yazdığı isimle herkesi şoke etti!

Survivor All Star’ın 15 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde Turabi yazdığı ismi yine kendisine has üslubuyla açıkladı.

Kategori

Merve karmaşık duygular yaşıyor!

Survivor Allstar’ın 10 Haziran Çarşamba akşamı yayınlanan bölümünde Merve Aydın çok karmaşık duygular içerisinde… Konseyde birinci olan Merve, adadaki en yakını olan Anıl’ın elenmesinden büyük üzüntü duyduğunu söyledi.

Kategori

‘2 oyun kazandı diye artistlik yapıyor!’

Survivor Allstar’ın 9 Haziran Salı akşamı yayınlanan ödül oyununda hayli geriye düşen Ünlüler arasında gerginlik yaşandı. Merve, ‘Oyunu bırakmayalım’ diyen Hakan’ı tersledi.

Kategori

Nefes kesen mücadele!

Survivor Allstar’ın 8 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde, sakatlığı sebebiyle dokunulmazlık oyununda yarışamayan Turabi ödül oyununda Hakan ile karşılaştı. Nefes kesen mücadeleyi Turabi kazandı.