Tuba Büyüküstün – Sözcü TV

Tuba Büyüküstün

Kategori

Cesur ve Güzel 1. Bölüm Fragman

Bir gün “Cesur” adında yakışıklı ve gizemli bir adam, sakin ve huzurlu bir kasaba olarak bilinen “Korludağ” ın ortasına bomba gibi düşer. Daha ilk adımını attığında karşısına güzeller güzeli “Sühan” çıkar. Bu sıradışı karşılaşmadan sonra aralarında karşı koyamadıkları bir çekim oluşur. Ama bilmedikleri bir şey vardır. Bu iki gencin mutluluk hayali geçmişten beri düşman olan ailelerinin karşı çıkmasıyla imkansız bir aşka dönüşür.

Kategori

Tuba Büyüküstün için 34 ülkede mum üflediler

Tuba Büyüküstün’ün doğum günü için organize olan hayranları 34 ülkede mum üfledi. Daha sonra bu görüntüleri klip haline getiren hayranları bakın neler söylediler…

Kategori

Rüzgarın Hatıraları fragman

Hükümete muhalif bir gazete çıkartan, gayrimüslüm yazar Aram’ın İstanbul’da küçük bir matbaası vardır. İkinci Dünya Savaşı sırasında Türkiye’de de artan yabancı düşmanlığı Aram’ı ve gazetesini bulur. Ödeyemeyeceği bir varlık vergisi yükümlülüğü ile arananlar listesine giren Aram, çareyi yakın arkadaşının yardımıyla kaçmakta bulur. Sovyet Gürcistan’ın sınırına gelmeden, Karadeniz ormanlarında saklanacak bir kulübe bulur. Burada sınıra geçeceği günleri sabırla beklerken, sürgünde yazmaya ve geçmişini unutmamak için çizmeye devam eder. Bu sürgün hiç bitmeyecek gibidir… Filmleriyle yurt içi ve yurt dışı pek çok ödüle imza atan yönetmen ve senarist Özcan Alper’in üçüncü uzun metrajlı sinema filmi olan Rüzgarın Hatıraları’nda daha önce Sonbahar filminde de beraber çalıştıkları Onur Saylak’ın yanı sıra Tuba Büyüküstün, Sofya Khandemirova, Ebru Özkan, Mustafa Uğurlu ve Murat Daltaban gibi isimler yer alıyor.

Kategori

Tuba Büyüküstün’ün yeni filmi ‘Dar Elbise’nin fragmanı yayınlandı

Tuba Büyüküstün’ün rol aldığı ‘Dar Elbise’ filminin fragmanı yayınlandı. Hiner Saleem’in İstanbul’da çektiği ve Türk oyunculara da rol verdiği yeni filmi “Dar Elbise”nin merakla beklenen ilk fragmanı yayınlandı. Vizyon tarihi henüz netlik kazanmayan, öncesinde uluslararası festivallerde gösterilecek “Dar Elbise”nin fragmanı, sosyal medyada büyük ilgi gördü. Başrollerini Tuba Büyüküstün, Veronique Wuthrich, Caner Cindoruk, Hazar Ergüçlü, İnanç Konukçu, Canan Ergüder’in paylaştığı film, kadınların kendilerini var etme sürecinde erkeklerle olan mücadelesini kara mizahi bir yorumla beyazperdeye yansıtacak

Kategori

Kara Para Aşk 49.Bölüm Fragmanı

Başrollerini Tuba Büyüküstün, Engin Akyürek’in oynadığı Atv ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan televizyon dizisi Kara Para Aşk 43. bölüm fragmanı.

Kategori

intihar saldırısında 33 kişi hayatını kaybetti

Afganistan’ın doğusundaki Nangarhar kentinde bugün düzenlenen intihar saldırısında 33 kişi hayatını kaybetti.