trend – Sözcü TV

trend

Kategori
zzzzz

İşte bu da dudak sanatı

Makyaj videolarının yükselişte olduğu bugünlerde kimi zaman harikalarla karşılaşıyoruz. İnce ince işlenmiş bu makyaj harika görünüyor… Bu kadar uğraşıp sadece bir gün kullanabildiğiniz bu makyajla uğraşmaya değer mi siz karar verin…

Kategori
rrrrr

Artık şemsiyeleriniz uçmayacak!

Özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar iyi bilir. Soğuk ve rüzgarlı havalarda, kalabalık yolda yürürken şemsiyeye hakim olmak oldukça zordur. Bir de uçup kırılan şemsiyeler insanı çileden çıkarır. Elinizde bir şey taşımanız, telefonla konuşmanız imkansızdır. İşte bu yeni şemsiye trendi herkesi rahat ettirecek gibi görünüyor.

Kategori
rrrr

Eski ayakkabılarınızı çöpe atmayın

Eski ayakkabılarınızı ya da renginden sıkıldığınız ayakkabılarınızı çöpe atmak yerine yeniden değerlendirebilirsiniz… Kolay bir şekilde boyayıp trend renklere sahip yepyeni ayakkabılar ortaya çıkarabilirsiniz…

Kategori
jjjjj

Makyajın böylesi…

Makyaj videolarının trend olduğu bugünlerde birbirinden ilgiç bambaşka videolarla karşılaşıyoruz. İşte bu video da en ilginçlerinden biri…

Kategori
rrr

Yemek dünyasında yeni trend bu!

Baristalık artık demode! Yeni moda aşçılık. Dışarıdan ekmek almak mı? Hangi devirde yaşıyorsunuz, evde kendi ekmeğinizi yapabilirsiniz. Yemek dünyasının trendleri bu videoda!

Kategori
100 kat oje sürersek ne olur?

100 kat oje sürersek ne olur?

7’den 70’e tüm yaştaki bayanların çoğu ojeli tırnaklara bayılır.Her katın kurumasını beklemek ciddi bir zaman kaybı olmasına rağmen tırnaklarına 100 kat oje sürdü.

Kategori
FDYGFIJHJH

Makyaj trendlerinin tarih boyunca inanılmaz değişimi

Makyaj trendlerinin tarihsel süreçte nasıl değişir? İngiliz makyöz ve güzellik uzmanı Lisa Eldridge,ilk olarak Mısırlı makyajıyla başlayıp  20. yüzyıla kadar 20.yy’a, yıldan yıla makyaj değişimine kadar tarihsel süreçte nasıl değiştiğini gösterdi.

Kategori
Sosyal-medya-yeni-trendi-konuşuyor

Sosyal medya yeni trendi konuşuyor!

Sosyal medyada ice bucket challenge etkinliğinden sonra, şimdi de ‘dontjudgechallenge’ rüzgarı esiyor. Önce kendilerini makyajla çirkinleştiren kullanıcılar (çirkinler direkt doğal hallerini kullanıyorlar) sonrasında ise makyajla güzelleşerek bambaşka birisine dönüşüyorlar. İşte en iyi dontjudgechallenge videoları..