trakya – Sözcü TV

trakya

Kategori

Trakyalı piyanistin canlı yayın kazası güldürdü

Trakya ve Balkanlara yönelik yayın yapan bölgesel bir televizyonda yaşanan canlı yayın kazası, eğlenceli anlara sahne oldu. Bir bölgesel televizyonun İstanbul’da bulunan stüdyolarında yayınlanan müzik ve eğlence programında yaşanan canlı yayın kazası, ilginç görüntülere sahne oldu. ‘Recep Dural ile Trakya Havası’ isimli canlı yayın programında, yerel bir sanatçının seslendirdiği Rumeli türküsünde, orkestra arasında yer alan piyanistin orgu, bir anda yere düştü. Trakyalı piyanistin canlı yayında oldukları için yere düşen orgunda şarkıyı çalmaya devam etme refleksi, komik ve eğlenceli anlara sahne oldu.

Kategori

TRT’den yeni skandal: Trakya’yı Türkiye haritasından sildiler!

TRT Spor’un, EURO 2016’da İspanya ile karşılaşan A Milli Futbol Takımı için hazırladığı tanıtım videosunda Trakya’nın Türkiye’ye ait olmadığı bir haritayı yayınladığı ortaya çıktı.

Kategori

PAME Selanik’te bakanlık binasını işgal etti

Yunanistan’da bugün ülke çapında eylem var. Tüm İşçilerin Militan Cephesi (PAME) öncülüğünde, AB ve IMF ile yapılan yeni anlaşmayı protesto etmek üzere düzenlenen eylemler kapsamında PAME üyeleri Selanik’teki Makedonya-Trakya Bakanlığı binasını işgal etti. İşçiler, bakanlık binasına “Yeterince kanımız döküldü, yeterince bedel ödedik! Halk duruma el koysun! Yeni Önlemleri ve Uzun Vadeli Memorandumları durdurun!” yazılı pankart astı.