topkapı – Sözcü TV

topkapı

Kategori

Topkapı’da facianın eşiğinden dönüldü

Topkapı Sulukule Caddesi’nden geçen öğrenci servisinin önüne tarihi surlardan büyük bir parça düştü. İçinde öğrenci bulunan servis, düşen parçaya çarparak durdu. Facianın bir kaç saniye ile atlatıldığı olayda ölen yada yaralanan olmadı. Öğrenciler kaza nedeniyle korku yaşadı.

Kategori

Topkule’de gözaltına alınanlar emniyette

Elleri arkadan kelepçeli, yarı çıplak kışladan çıkarılan yaklaşık 250 asker otobüslere bindirilip emniyete götürüldü.  Gözaltına alınan askerler, emniyete götürülken vatandaşın tepkisi ve sloganları ile karşılaştı.

Kategori

Metrobüs cayır cayır yandı!

Topkapı Zincirlikuyu istikamettinde seyir halindeki metrobüste yangın çıktı. Yangına metrobüsün motorundaki bir arızanın neden olduğu sanılıyor.

Uğur Düşen/SÖZCÜ

Kategori

İlber Ortaylı: ‘Geri zekalı kızcağız…’

Prof. Dr. İlber Ortaylı, Topkapı Sarayı’nda hayalet olup olmadığı yönünde sorular soran muhafakazar basına sert çıkarak “Röportaj yapmak istiyor geri zekalı kızcağız. Niye o mesleğe girmiş bilmiyorum” dedi.

Kategori

Topkapı Ucuzluk Çarşısı’nda yangın

Topkapı Yeraltı Geçidi’ndeki Ucuzluk Çarşısı’nda yangın çıktı. Yangına, Fatih, Bayrampaşa ve Topkapı İtfaiye ekipleri müdahale ediyor. Yangın nedeniyle, Millet Caddesi’nin Bakırköy yönü trafiğe kapandı.