tek başına – Sözcü TV

tek başına

Kategori

Canlı yayında beyin kanaması geçirdi

Okuma yazmayı 62 yaşında öğrendikten sonra hayat hikayesini kaleme alan Nazmiye Kocakulak, kitabının tanıtımı için katıldığı televizyon programında heyecanlanınca beyin kanaması geçirdi. Sevinç ve heyecana dayanamayan Kocakulak, yayın sırasında bir anda fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Beyin kanaması geçiren Kocakulak’ın sol tarafının felç geçirdiği tespit edildi.. Yoğun bakımdan çıkarılan Kocakulak, ikinci bir beyin kanaması geçirme ihtimaline karşı hastanede tedavi altında tutuluyor.

Kategori

İstiklal Marşı’nı yağmur altında tek başına okudu

Niğde’de yağmur nedeniyle okulun içerisinde yapılan İstiklal Marşı törenini bahçede sanan ilkokul 3’üncü sınıf öğrencisi 9 yaşındaki Kerim Ertaş, yağmurun altında tek başına İstiklal Marşı okudu. O an bir veli de küçük Kerim’in fotoğrafını cep telefonuyla çekerek sosyal medyada paylaştı.

Kategori

“Türkiye’nin kaosa sürüklenmesi gerekiyordu”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, NTV canlı yayınına katıldı. Kılıçdaroğlu ülkede artan terör olayları ile ilgili hükümeti sorumlu tuttuğu açıklamasında “Bir değil, iki değil, üç değil, defalarca söyledim. Yahu yanlış yapıyorsunuz, PKK vergi daireler, askeri daireyi kurdu. Ne yapıyorsunuz diye sorduğumda, siz bunu  bilmezsiniz dediler. Yeniden başa döndüler. Ne zaman döndüler? Tarih önemli. 8 Haziran’dan sonra döndüler. Niçin döndüler? Çünkü tek başlarına iktidar olamadılar. Üçüncü soru, peki neden bu terör? Tek başlarına iktidar olmak için Türkiye’nin kaosa sürüklenmesi lazımdı. Ekonomik olarak açmazlarla karşı karşıya gelmeleri lazımdı. Kim söylüyor bunu, onların bakanı söylüyor. “eğer başkan seçtirseydiniz bunların hiçbiri olmayacaktı” dedi.

Kategori

Melih Gökçek: ”Vallahi, billahi…”

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ülke TV’de Elif Çakır’ın sunduğu Söz Bitmeden programına katıldı. Melih Gökçek, programın başında “AK Parti’yi hiç sevmeyen yabancı bir ülkenin” 7 Haziran için yaptırdığı anketin sonuçlarını öğrendiğini söyledi.

Kategori

Böyle inek sağma sistemi görülmedi!

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğünün Bursa Karacabey’deki tesislerinde, dünyanın en gelişmiş sistemlerinden biri kullanılarak inekler altmışarlı gruplar halinde on ikişer dakikada sağılıyor.