tavşan – Sözcü TV

tavşan

Kategori

Köpek büyüklüğünde tavşan

Şüphesiz ki her canlının kendine özgü bazı özellikleri var. Bazıları ise bu özelliklerin çok dışında olabiliyor. Bu tavşan da onlardan bir tanesi. Bir köpek kadar büyük olan bu tavşan görenleri hayrete düşürüyor.

Kategori

Evcil tavşanlar şefkati insanlarda buldu

Hırkasına sarıldıkları kişiyi bırakmayan tavşanlar sosyal medyada viral hâle geldi. Görüntüler sevecenlik ve sıcaklığı birleştiren çekimleri içeriyor.

Kategori

Onlar yemeye, siz izlemeye doyamayacaksınız…

Sevimli tavşanlar yemeye doyamazken, siz de onları izlemeye doyamayacaksınız. Çünkü, o kadar tatlılar ki yemek yerken taktıkları şapkalar da onları daha da sevimli yapıyor…

Kategori

Kaplumbağa mı daha hızlı, tavşan mı?

Kaplumbağa mı daha hızlı, yoksa tavşan mı? Çoğumuza göre tavşan, ama bakalım gerçek olan ne? Gerçek dünyada da pek çok konuda aynı noktadayız…

Kategori
Marulları hapur hupur götüren sevimli tavşanlar

Marulları hapur hupur götüren sevimli tavşanlar

Üzerlerine güneş gözlüğü takılan sevimli tavşanlar önlerine koyulan bir yığın marulu afiyetle yediler. O komik anlar kameraya böyle yansıdı.

Kategori

Tavşanların marul aşkı

Önüne konulan bir yığın marolu afiyetle yiyen tavşanlar böyle götüntülendi. Üstüne birde güneş gözlüğü takınca daha sevimli olan tavşanların videosu sahibi tarafından sosyal medyada paylaşıldı.

Kategori

Yavru tavşanlar bardağın içinde böyle uyudu

Sevimli tavşan yavrularının bardaklarda uyudukları video internette milyonlarca kez izlendi. Dört tavşan yavrusunun şeffaf cam bardakların içinde uykuya daldıklar bu video yüksek doz sevimlilik içerir, bizden uyarması.

Kategori

Farklı hayvanların şaşırtan dostlukları

Adeta imkansız görülebilecek şekilde bir bengal kaplanı ile yavru ayının ya da minik ördek yavruları ile pitbull cinsi köpeğin dostluk hikayesi… Birçok dostluğu içinde barından bu videoyu izleyenler hem gülüyor hem de şaşırıyor.