tarkan – Sözcü TV

tarkan

Kategori

Çağla Şikel’den Tarkan paylaşımı

Megastar Tarkan’ın “Tarkan Zamanı” konserleri Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde başladı. Sahne alan Megastar Tarkan, birbirinden hareketli şarkılarıyla binlerce hayranını coşturdu. Tarkan giriş şarkısını söyledikten sonra “Yaşadığımız günlerde sanatın birleştirici ve bütünleştirici gücüne ihtiyacımız var” dedi. Ünlü model ve sunucu Çağla Şıkel de Tarkan konserinden neşeli hallerini sosyal medya hesabından paylaştı.

Kategori

Harbiye’de Tarkan rüzgarı

Her yıl heyecanla beklenen ve her biri birbirinden coşkuyla geçen Geleneksel Açıkhava Konseri kapsamında Megastar Tarkan, hayranlarıyla buluştu. Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde ilk olarak bu akşam sahneye çıkan Tarkan, kendisini dinlemeye gelen hayranlarıyla uzun sürenin ardından buluştu. Biletlerin tamamının tükendiği konserde alan tıklım tıklım dolarken, hayranları büyük bir heyecanla Tarkan’ı bekledi. Tarkan’ı bekleyen hayranları bu esnada telefonları ile fotoğraf çekmeyi de ihmal etmedi. Konsere güzel sunucu Çağla Şikel, eski milli futbolcu Tümer Metin, ünlü oyuncu Tuba Ünsal ve kızı Sare Ünsal, Tarkan’ın ablası Handan Tevetoğlu da katıldı.

Kategori

Megastar Tarkan’dan yeni şarkı

Albüm hazırlığı içinde olan ünlü sanatçı Tarkan, sosyal medya hesabından Pop albümümden “Cuppa” adlı şarkıyı sevenleri için paylaştı. Ünlü şarkıcı heyecanlı olduğunu söyleyerek yeni şarkısını hayranlarının beğenisine sundu.

Kategori

Tarkan ve Pınar Dilek çifti İstanbul’a döndü!

Tarkan ve Pınar Dilek Almanya’daki düğünün ardından dün gece İstanbul’a döndü! Ünlü çift havalimanında el ele görüntülendi. 29 Nisan’da Tarabya’daki villasında sevgilisi Pınar Dilek’le sessiz sedasız nikah masasına oturan Tarkan, nikahın hemen ardından Almanya’da muhteşem bir düğüne imza atmıştı. Tarkan ve Pınar Dilek düğün merasiminin ardından İstanbul’a döndü.

Kategori
Oğlum kalk Tarkan bile evlenmiş

Oğlum kalk Tarkan bile evlenmiş

Tarkan’ın evliliği sonrası hafta boyunca başından geçenleri VTR haline getiren Beyaz’ın hazırladığı video izleyenleri kırdı geçirdi.

Kategori

O gelin adayı bakın ne yaptı!

Esra Erol’un sunduğu evlendirme programına katılan gelin adayı Nevruz geride bıraktığımız günlerde programın sunucusuyla tartışmış ve stüdyodan uzaklaştırılmıştı. Nevruz şimdi de bir talibinin kendisine getirdiği Tarkan albümüne gösterdiği tepkiyle konuşuluyor. Tarkan’ın ahde vefa albümünü gözyaşları içinde öpen Nevruz bir ara dizlerinin üzerine çöktü ve gözyaşları içinde Tarkan’la tanışmak istediğini söyledi. Nevruz bir ara cdyi öpüp alnına da götürdü.

Kategori

İşte Tarkan’ın ‘Ahde Vefa’da söylediği şarkılar

Tarkan’ın merakla beklenen Türk Sanat Müziği albümü ‘Ahde Vefa’ 11 Mart’ta müzik severler ile buluşacak. Megastar’ın albümünde yer verdiği şarkılar ilk kez Renkli Sayfalar’da yayınlandı.

Kategori

Tarkan neden evlenemez?

Magazinci Bilal Özcan’dan, dinleyenleri şok edecek Tarkan yorumu geldi.  Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’ın sorduğuğu “Tarkan evlenir mi?” sorusuna verdiği yanıt ses getirecek!

Kategori

Tarkan İstanbul’u salladı

Tarkan, Beşiktaş Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlediği “Gençlik Festivali”nde konser verdi.

Kategori

İstanbul’da balıkçılar, teknelerini limanlara demirledi

İstanbul’daki birçok büyük balıkçı teknesi 45 gündür denize açılmazken, balıkçılar av sezonunun bitmesine bir ay kala gelecek sezon için hazırlık yapmaya başladı.