tanıtım filmi – Sözcü TV

tanıtım filmi

Kategori

Erdoğan için hazırlanan o tanıtım filmi

AKP olağanüstü kongresinde AKP Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından hazırlanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için tanıtım filmi gösterildi. İşte o tanıtım filmi.

Kategori

Star Wars Rouge One ilk tanıtım fragmanı

Yeni Star Wars üçlemesinden ayrı bir konuyu ileyecek olan Rogue One filmi için ilk tanıtım fragmanı yayımlandı. Star Wars Rogue One Death Star’ın planlarını çalmakla görevli asi ekibini konu alıyor.

Kategori

Assassin’s Creed Syndicate Tanıtım Filmi

E3 2015 oyun fuarında Assassin’s Creed Syndicate oyunu tanıtıldı. Assassin’s Creed Syndicate’in E3 oyun fuarında gösterilen tanıtımı oyun severleri heyecanlandırdı.

Kategori

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Tanıtım Filmi

E3 2015 oyun fuarında Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands oyunu tanıtıldı. Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands’in E3 oyun fuarında gösterilen tanıtımı oyun severleri heyecanlandırdı.

Kategori

Mass Effect Andromeda Tanıtım Filmi

E3 2015 oyun fuarında Mass Effect Andromeda oyunu tanıtıldı. Mass Effect Andromeda’in E3 oyun fuarında gösterilen tanıtımı oyun severleri heyecanlandırdı.

Kategori

Need for Speed Tanıtım Filmi

E3 2015 oyun fuarında Need for Speed oyunu tanıtıldı. Need for Speed’in E3 oyun fuarında gösterilen tanıtımı oyun severleri heyecanlandırdı.

Kategori

Final Fantasy 7 Remake Tanıtım Filmi

E3 2015 oyun fuarında Final Fantasy 7 Remake oyunu tanıtıldı. Final Fantasy 7 Remake’in E3 oyun fuarında gösterilen tanıtımı oyun severleri heyecanlandırdı.

Kategori

Rise of The Tomb Raider Tanıtım Filmi

E3 2015 oyun fuarında Rise of The Tomb Raider oyunu tanıtıldı. Rise of The Tomb Raider’ın E3 oyun fuarında gösterilen tanıtımı oyun severleri heyecanlandırdı.

Kategori

Dark Souls 3 Tanıtım Filmi

E3 2015 oyun fuarında Dark Souls 3 oyunu tanıtıldı. Dark Souls 3’ün E3 oyun fuarında gösterilen tanıtımı oyun severleri heyecanlandırdı.

Kategori

‘Reytingler düştü diye diziden ayrılanlar oldu ama…’

Oyuncu dünyasının sevilen iki ismi Şükrü Özyıldız ile Şükran Ovalı eğlenen ünlü oyuncular arasında yer aldı. Şükrü Özyıldız yaptığı röportajda; “Dizi devam ediyor ve şu anda eğlenmeye geldik. Evet dizi bitecek, zaten 26 bölüm olarak anlaştık, yani anlaşma böyleydi. Reytingler düştü diye diziden ayrılanlar olduğu söylendi evet ama o haber pek sizlere yansıtıldığı gibi değil. Yeni projeler var ama sürpriz. Bu arada da tatile gidip gitmeyeceğimiz daha belli değil, duruma göre hareket edeceğiz” diye konuşan Şükrü Özyıldız sevgilisi Şükran Ovalı ile birlikte taksiye binip uzaklaştı.

Haber: Mustafa DERYAHAN

Kamera: Çağatay GÜRÜCÜ