Super Bowl – Sözcü TV

Super Bowl

Kategori

Captain America: Civil War’dan özel tanıtım!

Amerika’da gerçekleşen Super Bowl ile birlikte beklediğimiz birçok filmin yeni fragmanları gün yüzüne çıktı. Bu filmlerin başında ise şüphesiz Captain America: Civil War geliyor. Kaptan Amerika ve Demir Adam’ı karşı karşıya getirecek olan filmin yeni fragmanı aksiyon dolu sahneleriyle izleyenleri heyecanlandırdı.

Kategori

Beyonce böyle düşüyordu!

Amerika’da her yıl hayatı durduran Super Bowl etkinliklerine Beyonce konseri damgasını vurdu. Super Bowl performansında Beyonce’a Bruno Mars ve Coldplay grubunun solisti Chris Martin eşlik etti. Beyonce konser sırasında düşme tehlikesi atlattı. Beyonce’un dans ederken dengesini yitirdiği anlar kameraya böyle yansıdı.

Kategori

Super Bowl’da Lady Gaga Amerikan milli marşını okudu

Denver Broncos’un şampiyonluğuyla tamamlanan Super Bowl gecesini Amerikan milli marşını okuyan Lady Gaga başlattı. Meşhur devre arası gösterisindeyse Beyonce, Coldplay ve Bruno Mars sahne aldı. Şovları dünya genelinde 800 milyon kişi izledi.

Kategori

Rihanna spor severlerin aklını aldı!

Amerikan futbolu liginin şampiyonluk maçı Super Bowl’da bu yıl Rihanna sahne alacak. Rihanna, oyuncu Stephen Colbert ve spor yorumcusu Jim Nantz’la tanıtımlar için kamera karşısına geçti. Reklam filminde Riri ve Nantz kura çekimine katıldı. İlk gelen Nantz, “Öncelik bizim” derken, Rihanna’nın ona cevabı, “Ben beklemeye değerim” oldu.