storyful – Sözcü TV

storyful

Kategori

‘İstenmeyen hediyeler’ sosyal medyanın gündeminde

Çocuklarına onların istemedikleri hediyeleri alan ebeveynlere ait video sosyal medyada kısa sürede viral hâle geldi. Video ‘istenmeyen hediyeler’ başlığıyla Storyful kanalı aracılığıyla paylaşıldı.

Kategori

Evinde beslediği yılanla sokağa çıktı

Sosyal medya kanalı Storyful üzerinden yayınlanan Michael Johnson’a ait video kısa sürede viral hâle geldi. Facebook’ta birçok kişinin paylaştığı görüntülerde yılanıyla birlikte yürüyüşe çıkan bir kişi yer alıyor.

Kategori

Yol kamerası görüntülerindeki inanılmaz anlar

Günümüzde araç içi kameralar yaygın bir hâle geldi. Sosyal medya platformu Storyful, araç içi kameralarından kaydedilen kaza görüntülerini derleme hâle getirdi. Görüntüler kısa sürede viral oldu.

Kategori

Sahile yaklaşan köpek balığını drone ile görüntülediler

ABD, Miami’de yer alan South Beach’te insanlara oldukça yakın bir noktada bulunan köpek balığı drone aracılığıyla görüntülendi. Sosyal medya platformu Storyful’dan aktarılan video haber kısa sürede viral oldu.

Kategori

Kanodaki kişilere balina sürprizi

Sosyal medya platformu olan UNILAD’de yayınlanan video kano ile kıyıya yakın bir yerde duran kişinin altından geçen balinaları gösteriyor. Görüntüler sosyal medyada kısa sürede viral hâle geldi.

Kategori

En sıra dışı evlilik teklifleri

Sosyal medya platformu olan Storyful kanalı internet ortamında sık sık paylaşılan en sıra dışı evlilik tekliflerine ait videoları tek videoda derleme hâle getirdi. Görüntüler kısa sürede viral oldu.