soyguncu – Sözcü TV

soyguncu

Kategori

Pokemon avlarken soyguncuya av oldu

Canlı yayında Pokemon avlarken soyguncuya av oldu. Amerika Birleşik Devletleri’nde meydana gelen ilginç olayda, New York’taki Central Park’ta, Pokemon Go oynarken canlı yayın yapan bir genç, arkasından yaklaşan bir kişinin saldırısına uğruyor. Şahsın telefonu çalan saldırgan, olay yerinden koşarak kaçarken, canlı yayını izleyenler de yaptıkları yorumlarla şaşkınlıklarını dile getiriyor. Bir süre sonra yayını kesen saldırgan kayıplara karışıyor.

Kategori

Polis soyguncuyu böyle vurdu

Brezilya’da meydana gelen olayda, 2 kişi gişede beklediği sırada arkadan bir soyguncu yaklaşıyor. Hızlı davranan polis, silahını çekerek saldırganı yüzünden vuruyor. Kanlar içerisinde yerde kalan soyguncu hayatını kaybederken olaya tanık olan şahsın büyük panik yaşadığı görülüyor.

Kategori

Soyguncuyu umursamayan esnaf izleyenleri şaşırttı

Yeni Zelanda’nın Christchurch kentindeki Mısırlı kebapçı Said Ahmed dükkanına gelen soyguncuyu ve ona doğrulttuğu silahını umursamıyor…

Kategori

Pompacı soyguncuyu yaktı!

Brezilya’da bir akaryakıt istasyonunun pompacısını soymak isteyen şahıs, beklemediği bir sonla karşılaştı. Soyguncu yere yatırdığı pompacıyla boğuşurken, pompacı da cebinden çıkardığı çakmağı ateşledi.

Kategori

Soyguncuyu dövüp ateşe verdiler

Venezuella’nın başkenti Caracas’ta kalabalık bir caddede soygun yapmaya kalkışan bir kişi öfkeli kalabalığın hışmına uğradı. Kalabalığın soyguncuyu linç etmeye çalışarak kanlar içinde bırakmasından sonra yaklaşan bir kişi, soyguncunun üstüne birden yanıcı bir madde döktükten sonra ateşe verdi.

Kategori

Polisin gözü önünde soygun yapmaya çalıştı!

Olay Kaliforniya’nın San Diego şehrinde oldu. Görüntülerde taksi şoförlüğü yapan adamın arabasına daha önceden bir soyguncu biniyor ve gizleniyor. Bunu farkedemeyen taksi şoförü yolda ilerleyeme başladığı esnada soyguncu silahını çıkarıyor ve paraları vermesini istiyor. Soyguncunun isteğini yerine getirmeyi kabul eden taksi şoförü paraları ve cüzdanı çıkarırken arkadaki polis otosundan polisler iniyor ve soyguncuyu kıskıvrak yakalıyor. Sosyal medyada ilginç yorumlara neden olan görüntüler ise taksinin güvenlik kamerasından alındı.

Kategori

Büfeci kadın, silahlı soyguncuları yaka paça dışarı attı

Çanakkale’de bir büfeye gelen silahlı iki soyguncu, büfeci kadın tarafından yaka paça dışarı atıldı. Soyguncular, kaçarken çevreye ateş açtı. Olay anı büfenin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Kategori

Çocuk soyguncuları süpürge sopasıyla kovaladı

Pompalı tüfekle soygun yapmak isteyen 2 çocuğu market sahibi süpürge sopasıyla kovaladı. Yeni Zelanda’da 12 ve 15 yaşlarından iki çocuk buldukları bir pompalı tüfek ile market soymaya çalıştılar. Soyguncuların çocuk olduğunu anlayan market sahibi çocuk soyguncuları eline aldığı süpürge sopasıyla kovalamaya başladı. Polis tarafından yakalanan çocuk soyguncular karakola götürüldü.