şov – Sayfa 3 – Sözcü TV

şov

Kategori

Bilardo dünyası onları konuşuyor…

Asyalı bir bilardocu iki kızla bilardo masasında adeta şov yaptı, yaptığı hareketlerle ilgiyi üzerine toplayan bilardocu sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı.

Kategori

MFÖ efsanesi böyle doğdu!

Star TV’nin sevilen talk show programı Dada Dandinista’nın final bölümünde konuklar MFÖ grubundan Mazhar Alanson, Özkan Uğur ve Fuat Güner oldular. İzleyenlere keyifli bir final gecesi sunan Okan Bayülgen, MFÖ için hazırlattığı kısa belgeselde grubun geçmişten bugüne nasıl geldiğini anlattı. İşte o belgesel…

Kategori

İspanya’da 3 Türk boğularak hayatını kaybetti

İspanya’nın güneyinde Endülüs bölgesine bağlı Marbella kentinde denize giren 3 Türk hayatını kaybetti.Hayatını kaybedenlerin Gelibolu İşitme Engelliler Okulu’ndan Avrupa Birliği Projesi kapsamında İspanya’ya gelen Türkler olduğu öğrenildi. Ölenlerden ikisinin 18 ve 19 yaşlarında işitme ve konuşma engelli öğrenci; üçüncü kişinin ise gelen heyete liderlik yapan 30 yaşındaki bir öğretmen olduğu açıklandı. AB projesi çerçevesinde gelen ve 10’u öğrenci ikisi ise öğretmen olan heyetin, 5 Nisan tarihinde bölgeye geldiği ve 18 Nisan’da ise Türkiye’ye geri dönmeyi planladığı belirtildi. Marbella kentine bağlı Venüs plajında denize girmek isteyen öğrencilerden diğer birinin ise bölgedeki vatandaşlar tarafından son anda denizden çıkartıldığı ve kentteki Costa del Sol hastanesine götürüldüğü duyuruldu.