SONGÜL – Sözcü TV

SONGÜL

Kategori

İzdivacın efsanesi Songül böyle geri döndü

Zuhal Topal’ın izdivaç programında söylediği şarkılarla gündeme gelen gelin adayı Songül, uzun süredir ortalarda görünmüyordu. Programda aradığını bulamamış olacak ki, Esra Erol’da programında bir damat adayına talip oldu. Zuhal Topal’ın programından tanıdığımız gelin adayı Songül, Esra Erol’da programından Demir’e talip oldu. Demir’i uzun zamandır takip ettiğini söyleyen Songül, kalp atışlarını durduramadığım için Demir’e talip olarak geldim dedi.

Kategori

Songül geri döndü

Söylediği şarkılara kattığı ilginç yorumlarla evlilik programlarının fenomeni haline gelen Songül geri döndü. Ekranda bir süredir görülmeyen Songül, Esra Erol’un evlilik programına konuk oldu ve yine şarkı söyledi. Songül, Twitter’da kısa sürede Trend Topic listesine adını yazdırdı ve en çok konuşulanlar arasına girdi.

Kategori

İşte Songül’ün yeni düeti!

Fox TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’ ın sunduğu izdivaç programında, söylediği “Prenses” şarkısı ile bir anda sosyal medyada gündeme oturan ve paylaşım rekorları kıran en popüler gelin adayı Songül, şimdi de düet yaptı.

Kategori

Kırgın Çiçekler 34. bölüm fragmanı

Nazan, şahit olduğu Kemal’in Eylül’ü taciz olayında kaçmayı seçer. Kemal’in elinden kurtulan Eylül, yurda arkadaşlarının yanına dönerek her şeyi anlatır. Arkadaşların tavsiyesi gidip her şeyi polise anlatmak olur.

 

Kategori

İzdivaç’ın fenomeni Songül, Beyaz’la düet yaparsa…

Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programına söylediği parçalarla damga vuran gelin adayı Songül, Beyaz Show için şovmen Beyazıt Öztürk ile birlikte kameraların karşısına geçti. Çok eğlenceli bir klibin altına imza atan Beyazıt Öztürk ve Songül düet yaptılar. Ortaya ise ilginç bir sonuç çıktı. İşte o eğlenceli anlar…

Kategori

Songül bu sefer de ‘Aşk Kaç Beden Giyer’ dedi

Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programına gelin adayının söylediği şarkılar damga vurdu. Zuhal Topal’la İzdivaç programında Songül, talipleri için Hadise’den Prenses şarkısını seslendirmişti. Songül şimdi de yine Hadise’nin bir başka parçası olan Aşk Kaç Beden Giyer adlı parçasını seslendirdi.

Kategori

Kırgın Çiçekler 32. bölüm fragmanı

Kırgın Çiçekler 32. bölümde neler olacak? Kırgın Çiçekler 32. bölümde Meral ile Güney’in arası, Defne’nin sayesinde bozulur. Kırgın Çiçekler’de Songül bilinmeyen kişiler tarafından kaçırılıyor.

 

Kategori
Gelin adayı şarkı söyledi, sosyal medya karıştı

Gelin adayı söyledi sosyal medya yıkıldı …

Zuhal Topal’la izdivaç programında Songül talipleri için Hadise’den prenses şarkısını seslendirdi.Canli yayinda stüdyodakiler ne yapacaklarini bilemediler..

Kategori

Seda Sayan şehit polisleri unuttu!

Star TV’de Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla ekrana gelen Evleneceksen Gel programının son bölümünde gelin adayları Songül ve Şerife arasında dans krizi yaşandı. Şerife, hastalığından dolayı çabuk yorulduğunu fakat şu an sinirli olduğunu; bu yüzden çok iyi oynayabileceğini ifade etti. Songül ise “Seda Hanım, özür diliyorum dünden biliyorsunuz 4 polisimiz şehit oldu. Bugün toprağa veriliyorlar. O yüzden ben oynamak istemiyorum. Sadece size hatırlatmak istedim” dedi.