soğuk – Sözcü TV

soğuk

Kategori
rusyav

Buz gibi suyun içinde bakın ne yakaladı?

Rusya’da çekilen bu görüntüler izleyenlerin kanını donduruyor! Rusların yaşadıkları iklim gereği soğuğa dayanıklı olduğunu herkes biliyor. Fakat bu videodaki yaşlı adam işi biraz abartmış.

Kategori
t24t24tvvvv

Ve beklenen kar geldi

İstanbul’da beklenen kar yağışı akşam saatlerinde başladı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün uyarılarını ardından akşam saatlerinde İstanbul’un Avrupa yakasında lapa lapa kar yağışının başlandığı görüldü. Sarıyer, Şişli, Bağcılar ve Levent başta olmak üzere etkili olan kar yağışı aralıklara devam ediyor.

Kategori
m557m5m7

Norveçliler yılın ilk karını nasıl kutlar?

Yayınladığı videolar ile tuhaflık konusunda master derecesine geldiğini söyleyebileceğimiz 51 yaşındaki Tor Eckhoff yere düşen karın zevkini sürüyor. Buz tutmuş suyun bulunduğu küvete de girip bir güzel keyif yapan Tor Eckhoff’u izlerken bile üşüyenler olsa da o halinden gayet memnun.

Kategori
edirne

Edirne yoğun kar yağışına teslim oldu

Meteoroloji’nin günler öncesinden duyurusunu yaptığı kar yağışı Marmara Bölgesi’nin kuzeybatısında etkili oluyor. Edirne’de dün gece yarısından itibaren etkili olan sağanak yağmur, sabah saatlerinde yerini Balkanlar’dan gelen yoğun kar yağışına bıraktı. Kar nedeniyle kent kısa sürede beyaza bürünürken, araçlar trafikte ilerlemekte güçlük çekti.