slow motion – Sözcü TV

slow motion

Ananas içinde atılan iPhone

Yapılan dayanıklık testlerine bir yenisi daha eklendi. Önce bir ananasın içine konulan iPhone 6 daha sonra metrelerce yüksekten atılarak sağlamlık testi edildi.

Kategori
Agir cekim goruntuleriyle matkapla misir yemek

Ağır çekim görüntüleriyle matkapla mısır yemek

Geçtiğimiz  haftalarda bir Asya’lı kız, bunu evde denerken saçını matkaba kaptırmıştı.The Slow Mo Guys ekibi ellerini kullanmadan matkapta mısır yemeyi denedi ve ağır çekimde görüntüledi.

Kategori
Ağır çekimde hayvanların müthiş anları

Ağır çekimde hayvanların müthiş anları

Birbirinden farklı hayvanların ağır çekimleri görülmeye değer.Doğadaki canlıların merak uyandıran ağır çekim hareketleri böyle görüntülendi.

Kategori

Muhteşem ”Slow Motion” görüntüler

Normal bir kamera ile 1 saniyelik bir görüntü çektiğinizde bu 24 kare demektir. Bu bir saniyelik görüntüyü saniyede 240 kare kaydedebilen bir kamera ile çekildiğinde ortaya çıkan muhteşem görüntüler.

Kategori
150 fare kapanı aynı anda kapanırsa

150 fare kapanı aynı anda kapanırsa

Daha önce de karşımıza çıkan sosyal medyada farklı videolar paylaşan bu ekip  150 tane fare kapanının aynı anda kapanışını slow motion olarak kaydetti . İşte o etkileyici görüntüler;

Kategori

Kafalarını sallayan sevimli kedilerin ağır çekim görüntüleri

Profesyonel çekimlerle sosyal medyada yayınlanan videoda birbirinden sevimli kedilerin kafalarını sağa sola salladıkları anlarına ağır çekim görüntülerle tanıklık ediyoruz.

Kategori

Doğadaki hayvanların saldırı anları böyle görüntülendi

Doğada yaşayan hayvanların yavaşlatılmış şekilde saldırı anlarını çekmişler ve çok ilginç görüntüler ortaya çıkmış. Siz siz olun elinizi kaplumbağanın ağzının yakınalrına fazla getirmeyin!

Kategori

Akrep nasıl sokar?

Ağır çekimde görüntülenen akrebin insanı sokma anı tüylerinizi diken diken edecek. Doğanın en korkulan hayvanlarından biri olan akrepler, tahrik edildiğinde ya da agresifleştirildiğinde hiç acımadan silahlarını kullanıyorlar.