Şirin Payzın – Sözcü TV

Şirin Payzın

Kategori

Güder: Sayın Cumhurbaşkanımız başkan olmak istiyor

CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan ve Şirin Payzın’ın sunduğu Ne Oluyor? programının konuklarından biri de CHP Tunceli İl Başkanı Ali Rıza Güder’di. Güder çarpıcı açıklamalar yaparken “bu anayasa değişikliğinin temeli, amacı şu. Sayın Cumhurbaşkanımız başkan olmak istiyor. Etrafına da makyajlı bir takım anayasa değişiklik teklifleriyle, maddeleriyle bunu bir şekilde kurguluyorlar.” dedi.

Kategori

”Gezi’yi en çok anlamaya çalışanlardanım”

MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener, CNN Türk ekranında katıldığı ‘Ne Oluyor?’ adlı programda Şirin Payzın’a Gezi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Akşener: Siyasetçiler arasında Gezi’yi en çok anlamaya çalışanlardanım” dedi.

Kategori

Saygı Öztürk sordu İstihbarat Şefi yanıt veremedi

Emniyet Genel Müdürlüğü Terörle Mücadele Dairesi Başkanı Turgut Arslan telefon bağlantısı yaptığı CNN TÜRK’te iki kritik soruya da yanıt vermedi. “Ne Oluyor?” programına bağlanan Turgut Arslan’a, hem Şirin Payzın hem de Sözcü gazetesi Ankara Temsilcisi Saygı Öztürk soru sordu. Turgut, Saygı Öztürk’ün ”PYD’nin terör örgütü olduğu ifade ediliyor Turgut Bey tarafından. Ona bağlı silahlı kanadı YPG’nin de terör örgütü olduğu ifade ediliyor. PYD’nin başkanı Salih Müslim sıkça Ankara’ya gidiyor geliyor. Peki, bir terör örgütünün lideri bu kadar Ankara’ya gidip geldiğine göre, kendisiyle ilgili herhangi bir işlem yapılmış mı?” sorusuna yanıt veremedi.  Arslan, ”Buna cevap vermek istemiyorum” dedi. İşte ayrıntılar..

Kategori

Cemil Çiçek’ten Arınç ve Çelik yorumu: Düzgün arkadaşlardır

Eski Meclis Başkanı ve AKP Ankara Milletvekili Cemil Çiçek, CNN TÜRK’te “Ne Oluyor?” programında Şirin Payzın’ın konuğu oldu ve önemli açıklamalarda bulundu.

Kategori

“Halkın önünde yargılanmak istiyorum”

Eski İstihbarat Daire Başkanı Sabri Uzun, “Şirin Payzın ile Ne Oluyor?” programının konuğuydu. Uzun, gazeteci İsmail Saymaz’ın Hrant Dink suikastiyle ilgili sözlerine yanıt verdi. Sabri Uzun, “Hrant Dink davasında halkın önünde yargılanmak istiyorum” ifadelerini kullandı.

Kategori

Etyen Mahçupyan’dan Can Dündar ve Erdem Gül yorumu

Akşam Gazetesi yazarı Etyen Mahçupyan Şirin Payzın ile Ne Oluyor? programına konuk oldu. Mahçupyan, tutuklanan gazeteciler Erdem Gül ve Can Dündar hakkında çarpıcı ifadeler kullandı. Mahçupyan, “gazeteci ahlakının böyle olmaması gerektiğini düşünüyorum” diye konuştu.

Kategori

Mustafa Balbay “vefasızlık” iddiasına yanıt verdi

CHP Genel Başkan Adayı Mustafa Balbay, CNN TÜRK’te “Ne Oluyor?” programında Şirin Payzın’ın konuğu oldu. Balbay, adaylığıyla ilgili kendisine yöneltilen “Cezaevindeyken sizi milletvekili yapan Kemal Kılıçdaroğlu’na vefasızlık yaptığı” yönündeki eleştirilere cevap verdi.

Kategori

Mustafa Balbay “vefasızlık” iddiasına yanıt verdi

CHP Genel Başkan Adayı Mustafa Balbay, CNN TÜRK’te “Ne Oluyor?” programında Şirin Payzın’ın konuğu oldu. Balbay, adaylığıyla ilgili kendisine yöneltilen “Cezaevindeyken sizi milletvekili yapan Kemal Kılıçdaroğlu’na vefasızlık yaptığı” yönündeki eleştirilere cevap verdi.

Kategori

Etyen Mahçupyan: “AK Parti onlara gereken mesajı verecek”

Akşam Gazetesi Yazarı Etyen Mahçupyan, CNN TÜRK’te “Ne Oluyor?” programında Şirin Payzın’ın konuğu oldu. Payzın’ın 1 Kasım seçim sonuçlarını hatırlatarak, “AK Parti’yi destekleyen bir takım yazar ve çizerlerin ‘yüzde 49 oy aldık, şimdi göstereceğiz gününüzü’ yazıları karşısında ne diyeceksiniz?” sorusuna Mahçupyan, “Ben bunun çok uzun süreceğini sanmıyorum. Bununla bir yere gidileceğini de sanmıyorum. AK Parti onlara gereken mesajı verecek” dedi.

Kategori

Selin Sayek Böke’den Erdem Başçı için flaş yorum!

CHP’den İstanbul Milletvekili seçilen Selin Sayek Böke, Şirin Payzın ile Ne Oluyor? programına konuk oldu. Böke, Merkez Bankası ile ilgili çarpıcı ifadeler kullandı.

Kategori

Etyen Mahçupyan: “Çok abartmamak lazım”

CNN TÜRK’te “Ne Oluyor?” programında Şirin Payzın’ın konuğu olan gazeteci-yazar Etyen Mahçupyan, Ahmet Hakan’a yönelik saldırıyla ilgili konuştu. Mahçupyan, “Tehdit ortamını çok da abartmamak lazım. ‘Sürekli tehdit altındayız’ dediğimiz zaman buna benzer insanların eylem yapma ihtimali de artıyor. Çünkü siyasi karşılığı var” dedi.

Kategori

”CHP’den siyasete devam edebilirim”

CNN TÜRK’te “Ne Oluyor?” programında Şirin Payzın’ın konuğu olan eski bakan Abdüllatif Şener, CHP’den milletvekili adayı olacağı yönündeki iddialara cevap verdi. Şener, “Şu anda benim de bilgim dahilinde bir adaylık durumu yok ama bu olmaz diye bir şey yok. CHP’den siyasete devam edebilirim” dedi.

Kategori

AKP ile Saadet Partisi ittifak mı yapıyor?

CNN TÜRK’te “Ne Oluyor?” programında Şirin Payzın’ın konuğu olan Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, AKP – Saadet Partisi ittifakıyla ilgili merak edilen soruya yanıt verdi. Kamalak, görüşmeler için “Arada ittifak yapın diyen dostlar var” dedi.

Kategori

”Erdoğan AK Parti’nin başına da geçebilir”

Şirin Payzın ile 360 Derece’nin konuklarından biri de Cumhuriyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar oldu. Dündar, koalisyon ihtimalleri ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın nasıl bir yol izleyeceği hakkında çarpıcı yorumlarda bulundu. Can Dündar’a göre ihtimallerden bir tanesi de Erdoğan’ın AKP’nin başına geri dönmesi…

Kategori

Mahçupyan: AKP’ye en büyük darbeyi yandaş medya vurdu

Bir süre Başbakan Davutoğlu’nun danışmanlığını yapan Gazeteci Etyen Mahçupyan, CNN Türk ekranlarında yayınlanan Ne Oluyor? programında Şirin Payzın’ın sorularını yanıtladı. Etyen Mahçupyan’ın hükümet kontorlündeki medyaya yönelik eleştirileri dikkat çekti.Mahçupyan, AKP’ye yakın bazı medya organlarının kavgacı üslupları nedeniyle antipati topladığını ve bu sebeple de AK Parti’ye yararlarından çok zararlarının dokunduğunu ifade ederek, “Ancak medyada AK Parti savunuculuğu kesinlikle değişmesi gereken bir durum. Çünkü zaten bunun da karşılığı bugün alınıyor. Siz piyasaya çıkıyorsunuz, okunma, takip edilme, dikkat çekme, prestij yaratma oranınızla kendinizi kanıtlayacaksınız… Ben bu durumda AK Parti’ye yakın medyanın iyi bir sınav vermediğini düşünüyorum. AK Parti tarafından bakıldığında, medyadaki bazı organların AK Parti’ye ayak bağı haline geldiğini düşünüyorum.” açıklamasında bulundu.

Kategori

Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a çok sert cevap!

Şirin Payzın’ın CNN Türk ekranlarında konuğu olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kendisi için söyledi sözlere cevap verdi. Kılıçdaroğlu “altın kaplama klozet” polemiği hakkında sert ifadeler kullandı.

Kategori

Gözlerine inanamadılar!

Bir resim sergisinde ziyaretçilere öyle bir şaka yapıldı ki, durumun farkına varanlar hayrete düştü, taki bunun bir kamera şakası olduğunu öğrenene kadar.