sinir krizi – Sözcü TV

sinir krizi

Kategori

Aldatan eşini drone ile yakalayan adam

Eşinin kendisini aldattığından şüphelenen adam şüphelerinde haklı çıktı. Drone kullanarak takip ettiği kadını bir araca binerken ve binmeden önce samimi bir şekilde görüntüleyen adam o anları anlatırken sinir krizi geçirdi.

Kategori

Gelin adayı canlı yayında sinir krizi geçirdi!

Hafta içi her gün Star Tv ekranlarında yayınlanan “Zuhal Topal’la” programında önceki gün gelin adaylarından Hanife, canlı yayında sinir krizi geçirdi.

Kategori

Şafak Sezer sinir krizi geçirmesinin nedenini anlattı

Sinir krizi geçiren ve özel bir hastanede tedavi edilen Şafak Sezer, çok konuşulan rahatsızlığıyla ilgili bilinmeyenleri ilk kez anlattı.

Kategori

Davutoğlu’ndan İstanbul mesajları

Başbakan Ahmet Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu ile birlikte Süleymaniye Camii’ndeki Mimar Sinan’ı anma programına katıldı.

Kategori

Nihal gözyaşlarına hakim olamadı!

Tv 8 ekranlarında yayımlanan Survivor adlı yarışmada İbrahim ile Nihal arasında ki çıkan tartışmadan sonra Nihal bulunduğu yeri terk etti ve sinir krizi geçirdi.

Kategori
Rizeli yemek kuryesi isyan etti!

Rizeli yemek kuryesi isyan etti!

Rize’de lokantada çalışan motosikletli yemek kuryesinin kar yağışı altında, servise çıktığı müşterilerine uyguladığı fiyat farkı sebebiyle yaşadığı olayları anlatması güldürdü. Sosyal medyada, Karadeniz şivesiyle arkadaşına sitemlerini anlatıp kameraya kaydettiren Rizeli kurye “Canımı ortaya koyuyorum. 7 liraya ayağına yemek getiriyorum daha ne istiyorsun 2 metre kar var. İki liradan sebep ‘vidi vidi’ediyorsun. Sinir krizi geçiriyorum. Hizmet falan olmaz” diye veryansın etti.

Kategori

Fotoğraf çekilirken boğuldular

Sazlıdere Barajı kenarında fotoğraf çekilirken suya düşen 2 Suriyeli kardeş boğularak hayatını kaybetti. Çocukların annesi sinir krizi geçirdi. Başakşehir Güvercintepe Sazlıdere Barajı kenarında fotoğraf çekilirken suya düşen 2 Suriyeli kardeş boğularak hayatını kaybetti.

Kategori

Evini kurtarmak için sinir krizi geçirdi

Zeytinburnu Belediye Meclisi’nde alınan bir karar sonrası toplantı salonu karıştı. Meclis Salonu’nda sinir krizi geçiren bir kadına ise kimse ‘Ne derdin var’ diye sormadı. Merdiven silerek aldığı evi yıkımdan kurtarmaya çalışan kadını, meclis üyelerinin boşalttığı salonda güvenlik görevlileri sakinleştirdi.