single – Sözcü TV

single

Kategori

Eylül’den ‘Beni Yak’ şarkısı

Müzikle daha ilkokul yıllarında tanışan Eylül, ilk bestelerini ortaokulda yaptı. Genç şarkıcının söz ve müzikleri kendisine ait ilk single çalışması ise cuma günü müzik marketlerde satışa çıkıyor.

Kategori

Eylül ‘Kalk Git’le geliyor

Müzikle daha ilkokul yıllarında tanışan Eylül, ilk bestelerini ortaokulda yaptı. Genç şarkıcının söz ve müzikleri kendisine ait ilk single çalışması ise cuma günü müzik marketlerde satışa çıkıyor.

Kategori

Rihanna’dan yeni single: ‘Work’

Pop yıldızı Rihanna’nın yeni single’ı ‘Work’ dijital ortamda yayımlandı. Şubatta çıkacak sekizinci albümü ‘ANTI’de yer alacak şarkıda Rihanna’ya efsane isim Drake eşlik ediyor.

Kategori

Kendi ‘Kovuldum’ için gün sayıyor!

Müzik dünyasının güzel ve başarılı isimlerinden Kendi 2015 yazını, iddialı yeni single çalışması “Kovuldum” ile karşılamaya hazırlanıyor.
Söz yazarı ve besteci kimliği ile her geçen gün unutulmaz eserlere imza atan Zeki Güner bu kez de hit olmaya aday yeni şarkısı “Kovuldum”u Kendi ile buluşturdu. Yonca Lodi’nin ”Emanet” ve “Düştüysek Kalkarız”ı, Ferhat Göçer’in ”Üzüm” ve “Git”i, Bengü’nün “Yaralı”, “Saygımdan” ve “Sahici” gibi çok sayıda başarı kazanmış şarkı, Zeki Güner imzası taşıyor. Sözü ve müziği Zeki Güner’e ait, düzenlemesi Sonay Yağız tarafından yapılan “Kovuldum” Marşandiz stüdyolarında kaydedildi. Hilmi Özer yönetmenliğinde, doğa harikası Kapadokya’da çekilen ve iki gün süren klip çekiminde, Kapodokya’nın eşsiz manzarası eşliğinde ortaya görsel bir şölen çıktı. Klip çok yakında müzik kanallarındaki yerini almaya hazırlanıyor. “Kovuldum” 18 Mayıs 2015 itibariyle dijital platformlarda yerini aldı.

Kategori

Fatura ödeme merkezinde silahlı soygun

Bahçelievler’de, yüzü maskeli soyguncu, fatura ödeme merkezindeki kadın görevliyi silahla tehdit ederek, yaklaşık 4 bin TL’yi alıp kaçtı. polis, soyguncuyu yakalamak için çevrede araştırma başlattı.Olay, saat 17.00 sıralarında Siyavuşpaşa Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Caddesi 43 numaralı işyerinde meydana geldi. Maskeli soyguncu, müşterilerin bulunmadığı bir sırada fatura ödeme merkezine girerek, elindeki silahı buradaki tek görevli olan kadın çalışana yöneltti. Çalışandan kasadaki paraları isteyen soyguncu, yaklaşık 4 bin TL nakit parayı alarak kayıplara karıştı. Soygunun ardından durum hemen polise bildirildi. Olay yerine gelen ekipler, çevrede güvenlik önlemi aldıktan sonra, işyerinde ve çevrede delil topladı. Kadın görevlinin de ifadesini alan polis, işyerindeki kamera kayıtlarını inceledi.
Polis, soyguncunun yakalanması için çevrede araştırma başlattı.