sinema – Sayfa 3 – Sözcü TV

sinema

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (30.10.2015)

30 Ekim 2015 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdeye bu hafta Mavi Gece, Frankenstein, Git Başımdan, Çok Pişmiş, Afacanlar Takımı Büyük Yarış filmi yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kamera: Çağatay GÜRÜCÜ

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (23.10.2015)

23 Ekim 2015 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdeye bu hafta Paranormal Activity 5: Hayalet Boyutu, Babalar ve Kızları, Takım Mahalle Aşkına ve Son Cadı Avcısı filmi yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bayram haftası vizyondaki filmler

Kurban Bayram haftası vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde… Bayram haftasında beyazperdeye Yok Artık!, Aşk Nerede?, Adana İşi, Carina’nın Günlüğü ve Küçük Prens filmi yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kategori

Sinema tarihinin unutulmaz 100 dans sahnesi

Sinema tarihine damga vurmuş 100 unutulmaz dans sahnesi 5 dakikalık bu videoda. Bakalım bu sahnelerin hangilerini hatırlıyorsunuz?

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (18.09.2015)

18 Eylül 2015 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdeye bu hafta Labirent: Alev Deneyleri, Everest, Kara Bela, Sicario ve Hitler’e Suikast filmi yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kategori

Geniş Aile geri dönüyor

Televizyon ekranlarının en sevilen, uzun soluklu projelerinden biri olan Geniş Aile dizisinin sinema filmi olan yapımda, kadro büyük ölçüde korunuyor. Komedi türündeki filmin yapımcılığını Barakuda Film üstlenirken, yönetmen koltuğunda dizide olduğu gibi Ömer Uğur oturuyor. Senaryo ise Cüneyt İnay’a ait.

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (28.08.2015)

28 Ağustos 2015 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdeye bu hafta Kod adı: U.N.C.L.E. , Kaçış Yok, Şeytanın Gözleri, En Güzeli ve Yitik Kuşlar filmi olmak üzere toplam 5 film yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kategori

İşte sinema tarihinin en kötüleri

Sinema tarihinin efsane kötülerini 6 dakikalık bu videoda izleyeceksiniz. Tam “En kötüsü bu!” derken daha kötüsüyle karşılaşacaksınız.

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (21.08.2015)

21 Ağustos 2015 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdeye bu hafta Hitman: Ajan 47, Pixels, 13 Günah, Lanet 2 ve Hayallerimdeki Kadın filmi olmak üzere toplam 5 film yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (07.08.2015)

7 Ağustos 2015 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde…  Beyazperdeye bu hafta Fantastik Dörtlü, Son Şans, Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 yolu, Aç Kalpler ve Vahşet Geçidi filmi olmak üzere toplam 5 film yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (31.07.2015)

31 Temmuz 2015 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde…  Beyazperdeye bu hafta Görevimiz Tehlike 5, Darbe, Yeni Kız Arkadaşım, Victoria ve Kahraman Miçolar filmi olmak üzere toplam 5 film yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (24.07.2015)

24 Temmuz 2015 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde…  Beyazperdeye bu hafta Darağacı, İki Aşk Arasında, Son 5 yıl, Kutupta Macera, Deccal filmi olmak üzere toplam 5 film yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kategori

Gökdelenler arasında film keyfi

New York’ta binlerce Amerikalı gökdelenler arasında sinema keyfi yaşadı. Saatler öncesinde parkı dolduran sinemaseverler,Badlands’tan önce Bugs Bunnyçizgi filmiyle eğlendi. 24 Ağustos’a kadar her pazartesi günü düzenlenecek açık hava sineması gösterimleri, ”Back to the Future” filmi ile sona erecek.
Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler

Bu hafta vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde…  Beyazperdeye bu hafta Antman, Striptiz Kulübü 2, Kanlı Tatil, Krallar Kulübü, Fırtınanın Ortasında  filmi olmak üzere toplam 5 film yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kamera: Çağatay GÜRÜCÜ

Kategori

Onur Filminin Fragmanı

26 haziran cuma günü vizyona girecek olan ‘Onur’ filminde 1980’ler İngiliteresi’nde, muhafazakar başbakan Margaret Thatcher’ın ülkenin başındadır ve toplumun birçok kesimi büyük baskı altındadır. Bunlar arasında eşcinseller ve işçiler başı çekmektedir. 1984’te Maden İşçileri Ulusal Birliği’nin düzenlediği en uzun grevde, eşcinsel aktivistler madencilere yardım etmeye karar verirler. Ancak bu eşine az rastlanan girişim, İngiliz toplumundan farklı tepkiler alacaktır. Her şeyden önce, acaba birbirine taban tabana zıt gibi görünen bu iki grup, ortak bir amaç uğruna aynı saflarda yer alabilecek midir?

Kategori

Taksi Tahran Filminin Fragmanı

26 haziran cuma günü vizyona girecek olan ‘Taksi Tahran’ filminde İran’ın son dönemde yetiştirdiği en iyi yönetmenlerden olan Cafer Penahi’nin İran hükumeti tarafından konulan yurtdışına çıkma ve film çekme yasağını dahice bir yöntemle delmesine tanık oluyoruz. Bir taksi şoförü olarak İran sokaklarına çıkan ve sadece arabasına koyduğu kamerasıyla, taksi müşterileri vasıtasıyla Tahran’ın gerçek bir profilini ortaya koyan Taksi Tahran, 2015 Berlin Film Festivali’nde Altın Ayı ödülüne layık görüldü.

Kategori

Terminator: Genisys Filminin Fragmanı

26 haziran cuma günü vizyona girecek olan ‘Terminator: Genisys’ filminde İnsan direnişinin lideri John Connor (Jason Clarke), Çavuş Kyle Reese’i (Jai Courtney) Sarah Connor’ı (Emilia Clarke) koruması ve geleceği güvence altına alması için 1984’e geri gönderdiğinde olayların beklenmedik bir şekilde yön değiştirmesi zaman çizgisinde kırılma yaratır. Şimdi kendisini geçmişin yeni ve yabancı bir versiyonunda bulan Çavuş Reese, Gardiyan’ın da (Arnold Schwarzenegger) dahil olduğu olasılık dışı müttefiklerle, tehlikeli yeni düşmanlarla ve beklenmedik “geleceği yeniden başlatmak” göreviyle karşı karşıya kalır.

Kategori

McFarland Filminin Fragmanı

26 haziran cuma günü vizyona girecek olan ‘McFarland’ Filmde 1980’li yıllarda sosyal ve fiziksel zorlukları aşan McFarland kasabasının şampiyon atletizm takımı anlatılıyor.

Kategori

Kurbağa Prens Filminin Fragmanı

26 haziran cuma günü vizyona girecek olan ‘Kurbağa Prens’ filminde Kimlik bunalımı yaşayan bir kurbağanın hikayesi… Acaba Ribbit de etrafındaki diğer tüm kurbağalar gibi sıradan mıdır, yoksa bir prensesi öptüğünde gerçek kimliğine bürünecek bir prens midir?

Kategori

Kıvırcık: Ay Macerası Filminin Fragmanı

26 haziran cuma günü vizyona girecek olan ‘Kıvırcık: Ay Macerası’ filminde Bir çiflikte yaşayan Blacky adındaki kara koyun, bir gün Ay’a gidebilmeyi kafasına takmış durumdadır. Köpek Kanuto ise gizliden gizliye aşık olduğu Blacky için bunun planlarını yapmaya koyulur. İkili, birlikte sıra dışı özelliklere sahip karakterlerle tanışacakları sevimli bir maceraya atılırlar.

Kategori

Karanlık Yerler Filminin Fragmanı

26 haziran cuma günü vizyona girecek olan ‘Karanlık Yerler’ filminde Küçüklüğünde ailesinin vahşi bir şekilde öldürülmesine tanık olan bir kadın, bu tür cinayetleri çözmeye yeminli gizli bir örgüt tarafından o günü yeniden yaşamaya zorlanacaktır.