Sinefilm – Sözcü TV

Sinefilm

Kategori

Bebeğin ağlaması onu depresyona soktu

Bu hafta vizyona giren Saplantı filminde annesi ile birlikte yaşamaya başlayan Chloe, bebeğinin aralıksız ağlaması sonucu artan suçluluk duygusu ile depresyona girer. Vizyonda bu hafta Deadpool 2, Daha Yeni Başladık, Partilerde Kız Tavlama Sanatı ve Saplantı filmleri var. İşte haftanın filmlerinin konuları ve fragmanları…

Kategori

Sinefilm Rehberi: İşte vizyondaki filmler

4 Mayıs 2018 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla Sinefilm Rehberi’nde. İşte beyazperdeye bu hafta giriş yapan o filmler…

Kategori

Yıl 2045: Binlerce km öteden bakın ne yaptı?

2045 yılında dünya yaşanmaz bir hale gelince, insanlar gündelik hayat dertlerinden uzaklaşabilmek için OASIS adlı bir sanal gerçeklik oyunuyla varoluşlarına bir anlam katmaya çalışıyor. Vizyonda bu hafta, Başlat: Ready Player One, 12 Savaşçı, Kickboxer: Misilleme ve Kelebekler filmleri var… İşte haftanın filmlerinin konuları ve fragmanları…

Kategori

Afrin’de başlayan Bursa’da son bulan bir hikaye

Pasifik Savaşı: İsyan, Çocuklar Sana Emanet, Bordo Bereliler 2: Afrin ve Kayıp Prenses filmleri bu hafta peyazperdedeki yerini aldı.

Kategori

Şimdi gözler Alıcıa Vıkander’ın üstünde

2003 yılında Angelina Jolie’nin başrolünü oynadığı ‘Tomb Raider’ filmi 15 yıl aradan sonra yeniden izleyicinin karşısına çıktı. Merakla beklenen filmde gözler bu kez Alicia Vikander’da olacak.

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (28.10.2016)

Sinefilm’in bu haftaki bölümü Şanlıurfa’nın tarihi zenginliği içinde çekildi. İşte Aytaç Akyurt’un sunumuyla haftanın filmleri…

Kategori

Annesinin tedavisi için kabul ettiği teklif hayatını değiştirdi

Sinefilm Rehberi’nde bu hafta Red Sparrow, Ailecek Şaşkınız, Uğur Böceği ve Puloi: Asla Yalnız Uçmayacaksın filmleri yer alıyor. Bugün vizyona giren filmler, Aytaç Akyurt’un sunumuyla sizlerle…

Kategori

Sinefilm Rehberi: Bu hafta vizyondaki filmler (16.02.2018)

16 Şubat 2018 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla Sinefilm Rehberi’nde. Beyazperdede bu hafta Suyun Sesi, Hadi Be Oğlum, Black Panther ve Sofra Sırları filmleri yerini alıyor.

Kategori

Sinefilm Rehberi: Çığır açan bir keşif

26 Ocak 2017 cuma günü vizyonda yerini alan filmler, Aytaç Akyurt’un sunumuyla Sinefilm Rehberi’nde. Bu hafta beyazperdedeki yerini alan filmler Labirent: Son İsyan, Hafıza, Ölümlü Dünya ve Ayı Kardeşler: Fantastik Dünyalar filmleri oldu.

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (05.02.2016)

5 Şubat 2016 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdeye bu hafta Kötü Kedi Şerafettin, Ip Man 3, Carol ve Temel ile Dursun İstanbul’da filmi yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kamera: Çağatay GÜRÜCÜ

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (29.01.2016)

29 Ocak 2016 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdeye bu hafta İftarlık Gazoz, Her Şey Aşktan, Zor Saatler ve Spotlight filmi yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (22.01.2016)

22 Ocak 2016 Cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdede bu hafta Dedemin Fişi, Diriliş, Şevkat Yerimdar 2: Bizde Sakat Çok ve Köstebekgiller 2: Gölge’nin Tılsımı filmi yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kamera: Çağatay GÜRÜCÜ

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (15.01.2016)

15 Ocak 2016 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdeye bu hafta Kardeşim Benim, Bizans Oyunları, Diren ve İyi Bir Dinazor filmi yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kamera: Çağatay GÜRÜCÜ

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (08.01.2016)

8 Ocak 2016 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdeye bu hafta The Hateful Eight, Creed: Efsanenin Doğuşu, Joy ve Büyük Açık filmi yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (01.01.2016)

1 Ocak Cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdede bu hafta Kocan Kadar Konuş: Diriliş, Denizin Ortasında, Alvin ve Sincaplar ve Hep Yek filmi yerini alıyor. Vizyonda yerini alan Kocan Kadar Konuş: Diriliş filminin başrol oyuncuları Murat Yıldırım ve Ezgi Mola Sinefilm Rehberi’ne film hakkında açıklamalarda bulundu.

Kamera: Çağatay GÜRÜCÜ

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (25.12.2015)

25 Aralık 2015 Cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdede bu hafta Delibal, Ertuğrul 1890, Point Break ve Barcelona’da Bir Yılbaşı Gecesi filmi yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor. Vizyonda yerini alan Delibal filminin başrol oyuncuları Çağatay Ulusoy ve Leyla Lydia Tuğutlu Sinefilm Rehberi’ne film hakkında açıklamalarda bulundu.

Kamera: Çağatay GÜRÜCÜ

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (18.12.2015)

18 Aralık 2015 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdeye bu hafta Star Wars: Güç Uyanıyor, Kahin’in Kızı, Nadide Hayat ve Mutlu Yıllar filmi yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kamera: Çağatay GÜRÜCÜ

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (11.12.2015)

11 Aralık 2015 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdeye bu hafta Victor Frankestein, Steve Jobs, Pan ve Azap filmi yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kamera: Çağatay GÜRÜCÜ

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler (16.10.2015)

16 Ekim 2015 cuma günü vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde… Beyazperdeye bu hafta Kara Düzen, Kızıl Tepe, Küfa: Cin Kapanı, Öyle ya da Böyle ve Yaktın Beni filmi yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kategori

Sinefilm Rehberi; Bu hafta vizyondaki filmler

Bu hafta vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde…  Beyazperdeye bu hafta Siccin 2, Ayı Teddy 2, Selfless, Yüzündeki sır, Tehlikeli oyun, Antikacı filmi olmak üzere toplam 6 film yerini alıyor. Heyecanlı ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.

Kategori

Sinefilm Rehberi; Vizyonda bu hafta

Bu hafta vizyonda yerini alan filmler Aytaç Akyurt’un sunumuyla birbirinden güzel fragmanlarıyla Sinefilm Rehberi’nde…  Beyazperdeye bu hafta 6 film yerini alıyor. Hepsi de birbirinden heyecan ve macera dolu filmler sinema severleri beyazperdeye davet ediyor.