şevket çoruh – Sözcü TV

şevket çoruh

Şevket Çoruh: ‘Biz sanatseverlere ve tiyatroseverlere borcumuzu ödüyoruz’

Yıllardır Arka Sokaklar’da Mesut Komiser olarak evlere misafir olan Şevket Çoruh, Kayıt Dışı’nda Sercan Meriç’in konuğu oldu. Yaklaşık bir yıl önce Baba Sahne’yi açan Çoruh, “Yatırdığımız para pul önemli değil. Zaten bu parayı da insanların bize ilgilerinden, taleplerinden aldık. Biz tüm sanatseverlere ve tiyatroseverlere borcumuzu ödüyoruz” dedi.

Kategori

Mesut Komiser’in Final Four üzüntüsü!

Arka Sokaklar’ın Mesut Komiseri Şevket Çoruh’un Instagram’dan paylaştığı video binlerce kez paylaşıldı. Fenerbahçeli olduğunu her yerde vurgulayan Çoruh, dizideki Rıza Baba karakterini canlandıran Zafer Ergin’den Final Four için izin istedi ancak hedefine ulaşamayınca ağladı…

Kategori

Ve Hüsnü Çoban gözlerini açtı

Kanal D ekranlarının uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar’da haftalardır bir bilmece haline gelen Hüsnü Çoban’ın ölüm ile yaşam arasındaki mücadelesi mutlu sonla sonuçlandı. Yoğun bakımda ölümle yaşam arasında gidip gelen Hüsnü Çoban gözlerini açmayı başardı. Dizideki bu sahneler izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı.

Kategori

Arka Sokaklar’da Hüsnü Çoban belirsizliği sürüyor

Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar adlı dizinin sevilen karakteri Hüsnü Çoban ile ilgili belirsizlik sürüyor. Hüsnü Çoban yaşıyor mu ölüyor mu? sorusu hala cevap bulmadı. Gelecek bölümü beklemeye başlayan Arka Sokaklar izleyenlerinin ise merakı giderek artıyor.