savunma – Sözcü TV

savunma

Kategori

Pentagon UFO görüntüleri paylaştı

Amerika Birleşik Devletleri’nin Savunma Bakanlığı tarafından New York Times’a servis edilen görüntülerin 2004 yılının Kasım ayına ait olduğu belirtildi. San Diego hava sahasında F/A-18F tipi bir uçaktan çekilen görüntülerde tanımlanamayan bir cisim yer alıyor. New York Times’ın haberine göre pilotların telsiz konuşmalarının da olduğu görüntüler İleri Havacılık Tehditlerini Tanımlama isimli program tarafından yayınlandı. Geçtiğimiz günlerde basına yansıyan programın 2007-2012 yılları arasında sürdüğü belirtiliyor. Dönemin demokrat senatörü Harry Reid’in girişimiyle başlatılan programın bütçe nedeniyle durdurulduğu açıklanmıştı.

Kategori

Gabriel o hareketi savundu

Başbakan Angela Merkel’in yardımcısı Sigmar Gabriel, ay başında aşırı sağcı göstericilere orta parmağını göstererek yaptığı el hareketini savunarak, “Tek pişmanlığım iki elimi de kaldırmamam” dedi.

Kategori

Sahibini bıçaklanmaktan kurtardı

K9 olarak bilinen bu Alman kurt köpeği, sahibini bıçaklı bir saldırgana karşı nasıl savunabileceğini çok iyi biliyor. Uzun süre bunun eğitimini alan bu köpek tam bir koruyucu görevinde.

Kategori

Kedinin baykuşla imtihanı

Her iki hayvan da kendisini savunmaya geçmiş durumda birbirlerine bakıyor ve kedi en sonunda pes ediyor.

Kategori

Tuğrul Türkeş’ten Erdoğan savunması

MHP’den istifa ederek AKP adayı olan Tuğrul türkeş, 40 yıllık AKP’li gibi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı savundu. NTV yayınında konuşan Türkeş, Devlet Bahçeli’nin Erdoğan eleştirilerine cevap verdi. Tuğrul Türkeş, “Şartlardan biri Cumhurbaşkanını fanusa koyacağız. Japon çiçeği mi bu nasıl fanusa koyacaksın” dedi.

Kategori

Boynukalın Hürriyet’e saldırıyı böyle savundu!

Hürriyet Gazetesi’ne yönelik saldırıyla gündeme gelen AKP İstanbul milletvekili Abdurrahim Boynukalın, Mersin’de AKP’li gençlere hitap ederken o saldırıları savundu… Hürriyet’e yönelik şiddet eylemleriyle “bir dokunulmazlığı kaldırdıklarını” savunan Boynukalın, bunu yaparken teşkilatın enerjisini arkalarında hissettiklerini söyledi… Boynukalın bu sözleri sarf ederken eski Ulaştırma Bakanı Lütfi Elvan, AKP Mersin İl Başkanı gibi siyasetçiler de yanındaydı…

Kategori

Tırtıl savunma yöntemiyle şok etti

Kendine defalarca dokunan adama karşı enteresan bir savunmaya kalkan tırtıl şok etti. Adeta boyundan büyük bir şekilde enteresan sesler çıkararak karşılık veren tırtıl, izleyenler tarafından şaşkınlıkla karşılanıyor.