San Diego – Sözcü TV

San Diego

Kategori

Pentagon UFO görüntüleri paylaştı

Amerika Birleşik Devletleri’nin Savunma Bakanlığı tarafından New York Times’a servis edilen görüntülerin 2004 yılının Kasım ayına ait olduğu belirtildi. San Diego hava sahasında F/A-18F tipi bir uçaktan çekilen görüntülerde tanımlanamayan bir cisim yer alıyor. New York Times’ın haberine göre pilotların telsiz konuşmalarının da olduğu görüntüler İleri Havacılık Tehditlerini Tanımlama isimli program tarafından yayınlandı. Geçtiğimiz günlerde basına yansıyan programın 2007-2012 yılları arasında sürdüğü belirtiliyor. Dönemin demokrat senatörü Harry Reid’in girişimiyle başlatılan programın bütçe nedeniyle durdurulduğu açıklanmıştı.

Kategori

San Diego’ya ‘hyperlapse’ bakışı

ABD’nin Kaliforniya eyaletinde bulunan San Diego şehri Hyperlapse tekniği ile görüntülendi. Ortaya çıkarılan derleme görüntüleri sosyal medya platformu YouTube’da paylaşan “Nick Exposure” isimli kullanıcının derleme çalışması izlenme rekorları kırdı. ABD’nin Meksika’ya yakın bölgesinde yer alan sahil şeridini hızlı çekim ile görüntüleyen sanatçının ortaya çıkardığı çalışma ‘eşsiz’ olarak değerlendiriliyor. San Diego’daki sosyal hayata dair birçok ayrıntıyı da içerisinde bulunduran çalışma birçok seyahat blogunda şehrin tanıtımına yönelik paylaşıldı.

Kategori
Olta ile Drone yakalayan balıkçı

Olta ile Drone yakalayan balıkçı

San Diego Pasifik sahilinde Drone ile çekim yapan Tice Ledbetter, iskeledeki bir balıkçının kendilerini çeken Drone’a oltayı sallaması yeni bir avlama metodu olmaya aday.

Kategori

Polisin gözü önünde soygun yapmaya çalıştı!

Olay Kaliforniya’nın San Diego şehrinde oldu. Görüntülerde taksi şoförlüğü yapan adamın arabasına daha önceden bir soyguncu biniyor ve gizleniyor. Bunu farkedemeyen taksi şoförü yolda ilerleyeme başladığı esnada soyguncu silahını çıkarıyor ve paraları vermesini istiyor. Soyguncunun isteğini yerine getirmeyi kabul eden taksi şoförü paraları ve cüzdanı çıkarırken arkadaki polis otosundan polisler iniyor ve soyguncuyu kıskıvrak yakalıyor. Sosyal medyada ilginç yorumlara neden olan görüntüler ise taksinin güvenlik kamerasından alındı.

Kategori
O anlar saniye saniye kameralara yansıdı.

ABD’de 2 kişinin öldüğü helikopter kazası kamerada

ABD’nin San Diego kentinde kontrolden çıkarak defalarca kendi etrafında dönen helikopterdeki 2 kişi hayatını kaybetti. O anlar saniye saniye kameralara yansıdı.

Kategori

Katil balina eğitmeni böyle ölümden dönmüş

ABD’nin San Diego kentindeki SeaWorld Park ve Eğlence Merkezi, 2006’da meydana gelen bir olayın görüntülerini ilk kez yayınladı. Katil balina saldırısına uğrayan eğitmenin son anda hayatta kaldığı ortaya çıktı.

Kategori

Motoru duran uçak plaja böyle çakıldı

ABD’nin California eyaletine bağlı San Diego kenti yakınlarındaki Carlsbad plajı üstünde henüz bilinmeyen bir nedenle motoru duran bir uçak binlerce kişinin güneşlendiği plaja inmeye çalışırken kuma çakıldı. O anlar sahilde güneşlenenler tarafından işte böyle görüntülendi.Görüntülerde tek motorlu bir uçağın motoru durduktan sonra planör gibi süzülerek kumsala inmeye çalıştığı gözleniyor.Sahilde güneşlenen ve uçağın üzerlerine doğru geldiğini görenler sağa sola kaçışırken uçak tekerleklerini yere koyduktan kısa bir süre sonra kumsala borun üstü çakılarak ters dönüyor.Olayda şans eseri biri pilot olmak üzere sadece iki kişi hafif yaralandı.