sakatlanma – Sözcü TV

sakatlanma

Kategori

Sakar oğlan’ın hazin sonu

Uzun bir tahtanın üzerinden topa basarak geçmek isteyen genç olacakları hesaplayamayınca ortaya bu görüntü çıkıyor. İşte o anlar…

Kategori

Sakatlanan futbolcu gözyaşlarına boğuldu

İnönü Üniversitesispor ile Karaköprü Belediyespor takımlarının karşı karşıya geldiği Bölgesel Amatör Lig (BAL) maçında talihsiz bir sakatlık yaşayan Karaköprü Belediyesporlu futbolcu Murat Yıldız, gözyaşlarına boğuldu. Bölgesel Amatör Lig 12. hafta müsabakasında İnönü Üniversitesispor’un 1-0 üstünlüğüyle biten müsabakanın 65. dakikasında Karaköprü Belediyesporlu futbolcu Murat Yıldız, rakibinin darbesiyle yerde kaldı. Sağlık görevlilerinin müdahalesi esnasında sağ ayak aşıl tendonunun koptuğunu anlayan genç futbolcu bir anda gözyaşlarına boğuldu. Arkadaşlarının teselli etmeye çalıştığı Murat Yıldız, “Ayağımdan ses geldi, tendonum koptu. Çok ağrıyor, ayağıma dokunmayın” diyerek gözyaşları döktü.

Kategori
Belediyelerin hazırladığı tuzak

Belediyelerin hazırladığı tuzak

İstanbul kar esareti altında. Ancak kar deyince hep akla sürücüler gelir. Ekranlara da hep sürücülerin isyanı yansır. Oysa gözardı edilen bir gerçek var o da yayalar. Kaldırımların temizlenmemesi ve tuzlanmaması sonucu her kış binlerce insan yaralanıyor veya sakat kalıyor. Peki bunu sorumlusu kim? Elbette ki yerel yöneticiler. Kaldırımlar temizlenmediği gibi bir de gösteriş düşkünü belediyelerin yaya yollarını granit ile kaplaması düşüp sakat kalma riskini daha da arttırıyor. Sözcü Tv’den Turgut Erat kar botu ile yaya yollarında yürüdü ve bakın ortaya nasıl görüntüler çıktı.

HABER:Turgut ERAT
KAMERA: Çağatay GÜRÜCÜ