şaka – Sözcü TV

şaka

Kategori

5’i 1 Yerde: Şaka yapmak isterken mağdur olan şakacılar!

Kamera şakalarını her zaman ilgiyle seyretmişizdir. Fakat bazen şakaya maruz kalanların tepkisi aynı olmuyor. Sevgilisine aldatma şakası yapan gencin yaşadığı korku dolu anlar kameraya böyle yansıdı.

Kategori

‘Bedava ilişki’ şakası ortalığı karıştırdı!

19 yaşındaki genç kız sosyal medya hesabında kaldığı otele gelen herkesle bedava ilişkiye gireceğini söyledi. Çin’de yaşanan ilginç olayda otelin önüne 3 bin kişi gelince polis genç kızı gözaltına aldı. Genç kız polise verdiği ifadede takipçi kazanmak için böyle bir şey yaptığını söyledi.

Kategori

Telefonla uğraşan sürücülere şaka yaptılar

Şoför koltuğunda telefonuyla uğraşan sürücülerin trafikte yaptıkları hatayı onlara göstermek isteyen kişiler, çeşitli şakalarla sürücüleri sinirlendirdiler. İngiltere’de meydana gelen görüntüler sosyal medyada kısa sürede viral hâle geldi.

Kategori

Trompetçi vatandaş geçit törenini şakaladı

Norveç Anayasa Günü’nde geçit töreni sırasında bir vatandaş trompedini alarak çalmaya başladı. Evinin camından tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran trompetçi vatandaş komik anlara sebebiyet verdi.

Kategori

Türk dondurmacı turist çocuğu çıldırttı

Maraş dondurmacılarının şakaları artık kültürümüze yerleşmiş bir şey. Artık o kadar ünlü oldular ki başka ülkelerde de aynı şakalarla satışı yapılıyor. Bu turist çocuk ise dondurmasını almak için fazlasıyla uğraştı.

Kategori

Annesini her gün korkutuyor

İngiltere’de yaşayan bir genç kendine komik ama bir o kadar da rahatsız edici bir misyon edinmiş. Kendisi her gün yorulmak bilmeden annesini korkutuyor. Annesinin tepkileri ise izlemeye değer…

Kategori

Bungee Jumping yapacağını sanıyordu!

Birkaç arkadaş, aralarından bir tanesinin gözlerini kapatıp ona bungee jumping yapacağını söylüyor. Ama arkadaşlarının bilmediği şey ise, hemen yanındaki gölet…

Kategori

Yaşlı çiftin şakası herkesi güldürdü

ABD’de yaşayan yaşlı çift, internette uzun süredir dolaşan su şişesi içinde madeni para şakası ile herkesi güldürdü. Eşinin bu şakadan haberdar olmadığını düşünen kadın, onu kandırarak herkesin gülmesini sağladı. Ayrıca sosyal medya üzerinde bunca yıldan sonra hala gülebilen bu çifte övgüler yağdı.

Kategori

Eşiniz böyle bir şaka yapsa…

Böceklerden korkuyorsanız bu videodaki şakaya çok kızacaksınız… Eşiniz böyle bir şaka yapsa ne tepki verirdiniz? Büyük böcek fobisi olanlar için böyle bir şaka kabus olurdu…

Kategori

Asansörde karşınıza Mortal Kombat çıksa…

Asansörde karşınıza Mortal Kombat çıksa tepkiniz ne olurdu? Bir de üstüne size karete yapsa? Korkar mısınız? Yoksa güler misiniz?

Kategori

Kitap tanıtımının kabusa dönüştüğü anlar

Londra’daki bir korku kitabı tanıtımına gidenler, hiç beklemedikleri bir şeyle karşılaştılar. Dinleyiciler, kitabın karakteri olan hayalet, bir anda karşılarına çıkınca ortamı terk etmeye çalıştılar. İngiltere’nin başkentinde kitap tanıtımı için gittikleri yerde çok büyük bir korku yaşayan kitapseverler ne yapacaklarını bilemediler…

Kategori

Demet Akbağ ava giderken avlandı

Show Tv ekranlarında yayınlanan ekranların sevilen programı ‘Demet Akbağ İle Çok Aramızda’ programında bu kez Akbağ şakalandı. Oyuncu ve yönetmen Sermiyan Midyat ile bir şaka hazırlayan Demet Akbağ olacaklardan habersiz şakayı yönetmeye başladı. Şakayı bitirmeye çalışan Akbağ, Midyat’ın fenalaştığı sanınca gözyaşlarına boğuldu.

Kategori

Kediye “kurt adam” şakası yapılırsa…

Kurt adam maskesi taktı. Kedisini böyle korkuttu. ABD’nin Washtington eyaletinde Cadılar Bayramında kedilerinin kurt adam maskesine nasıl tepki vereceğini merak eden çift, harekete geçti. Maskeyi takan adam, dizlerinin üstünde kedisine doğru ilerledi. Bu sırada şakazede kedi ise, başka bir yöne bakıyordu. Bir anda kendisine doğru gelen kurt adam maskeli sahibini gören kedi, o kadar çok korktu ki jet gibi yerinden fırlayarak kaçtı. Bu kötü şaka yüzden koltuğun arkasına gizlenen kedi, uzun süre sonra saklandığı yerden çıktı.

Kategori

Dövüş sanatları ustasının oyununu bozan sunucu

Tuğlayı kırmak için bardak kullanan dövüş sanatları ustası adamın hareketine hayran kalan sunucu farkında olmadan sahtekarlığı ortaya çıkarttı. Tüm enerjisini tek tuğla üzerinde yoğunlaştırarak başarılı bir eylem gerçekleştiren dövüş sanatları ustasının ardından iki tuğlayı çok rahat bir şekilde kıran sunucu ustanın soğuk terler dökmesine neden oldu.

Kategori

Tamirhanede eşek şakası !

Çin’de bir tamirhanede çalışanlar, arkadaşlarına yaptıkları şakayla yürekleri ağızlara getirdi. Yanan ateşin etrafında oturan gruptaki şakazede, altındaki hava yastığının patlamasıyla bir anda alevlerin üzerine düştü. Arkadaşlarıysa hem kahkahaları patlattı hem de şahsı hızla ateşin üzerinden aldı. Neyse ki şakazede olayı yaralanmadan atlattı.

 

Kategori

Bir kadınla nasıl flört etmemelisiniz?

Adeta; ‘Bazı insanlar cidden şaka yapmamalı’ dedirtecek bir şaka… Flört etmeye çalıştığı güzel kadına şaka yapmak isteyen adam az kalsın sonu kötü bitecek bir olaya neden oluyordu.

Kategori

Şaka yapayım derken…

Havuz kenarında eğlenen gençlerden biri bikinli bir kızı suya atmak istedi. Ancak havuz kenarında başlayan tehlikeli şaka az daha kanlı bitiyordu. Şaka maduru genç kız kafa üstü suya düştü ve yaşadığı olayın şokuyla uzun süre kendine gelemedi.

Kategori

Yok artık! iPhone 7 kulaklığı yerine diş fırçası

Julius Dein ismindeki YouTube şakacısı festivaldeki gençlere öyle bir şaka yaptı ki… Bir süre ne olduğunun farkına varmayan gençlerin yaptıklarına çok güleceksiniz.

Kategori

Sigara içenlere yangın söndürücüyle müdahale eden adam

Uzun süredir ortalarda görünmeyen ve şaka videolarıyla popülerliği sosyal medyadan yakalayan Rémi Gallard, yepyeni şakasıyla tekrardan sahnelerde…

Kategori
Bungee Jumping yapacağız diye bakın ne yaptılar?

Bungee Jumping yapacağız diye bakın ne yaptılar?

Adrenalin dolu ve bir o kadar da korkutucu spor olan Bungee Jumpingi’i herkes bilir.Bir grup genç adrenalin tutkunu arkadaşlarına gözleri kapalı bir şekilde Bungee Jumping yapacağız diyerek bakın ne yaptı?

Kategori

Münih saldırısıyla ilgili konuşurken şaka yaptı

Almanya’nın Münih kentinde dün akşam saatlerinde yaşanan 9 kişinin yaşamını yitirdiği saldırıdan sonra kameraların karşısına geçip açıklamada bulunan ABD Başkanı Barack Obama’nın sözleri şaşkınlık yarattı. Zira Obama, Almanya’ya destek mesajı verirken bir anda kızı Malia’nın yakın zamanda üniversiteye gitmek için evden ayrılacak olmasına atıfta bulunan sözler sarf etti. Obama’nın böyle önemli bir konuşma sırasında yaptığı ‘şaka’ hoş karşılanmadı.