sahil – Sayfa 2 – Sözcü TV

sahil

Kategori

Yunanistan yakınlarında coplayıp denize attılar!

Bir göçmenin, Yunanistan yakınlarında bir sahil koruma görevlisi tarafından copla dövülüp suya atıldığı iddia edildi. Görüntülerde göçmenin başından yaralandığı ve kanaması olduğu anlaşılıyor.

Kategori

Bebek sahili açıklarında tekne yangını

Bebek sahili açıklarındaki boş bir sürat teknesinde henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. İtfaiye ekiplerinin yanan tekneye karadan müdahalesi yetersiz kalınca, Sahil Güvenlik ekipleri devreye girerek alevlere müdahale etti.

Kategori

Geçişe engel olunamıyor!

Çifte faciayla biten umuda yolculukta yaşamını yitiren 12 kişinin cenazeleri morgdan alınarak Adli Tıp’a gönderilirken, onlardan kalan eşya da torbalara konularak yakınlarına teslim edildi.

Kategori

Moda çekiminde görülmemiş olay

ABD’nin Florida Eyaleti’nde Miami sahillerinde bir moda çekimi esnasında ilginç bir olay yaşandı. Moda çekimi esnasında sahile yanaşan tekneden inen kaçak göçmenler koşarak ortadan kayboldular.

Kategori

Sahilde korku dolu anlar!

ABD’nin Florida eyaletindeki Destin kentinde sahile vuran bir çekiç başlı köpekbalığı, plajda heyecan yarattı. İnsanlar sudayken fark edilen ve tehlikeli olduğu için çevredekiler tarafından kıyıya çekilmek istenen çekiç başlı köpekbalığının, yaralı olduğu anlaşılınca durum tamamen değişti.   Köpekbalığının ağzına çok sayıda balıkçı iğnesi saplandığını gören ABD’liler, can çekişen dev balığı kurtarmak için seferber oldu.   Ağzındaki iğneler çıkarılan köpekbalığı, daha sonra salıverildi ve okyanusa geri dönmesi sağlandı.